KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TALLINNA FC LEVADIA (2012)
Esindaja: Urmas Hepner (tel. 55562527)
Pavel Kazakov (tel. 5120864)
Treener: Igor Prins
Koduväljak: Kadrioru staadion
Koduväljaku aadress: Roheline aas 24, Tallinn 10150
Internet: www.fclevadia.ee
Email: sport@fclevadia.ee
Duubel:Tallinna FC Levadia U21

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm Roheline Valge Valge
1. varuvorm Valge Valge Roheline
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm Sinine Sinine Sinine
1. varuvorm Kollane Must Kollane
2. varuvorm

1PKAntonov, Ilja605.12.1992EestiETM
2KArtjunin, Artjom324.01.1990EestiKTMETM
3RElhi, Trevor2511.04.1993EestiKTMETM
4KHolst, Markus2418.01.1991EestiETM
5RHunt, Rimo2805.11.1985EestiETM
6KIngermann, Kevin206.07.1993EestiETM
7PKJärv, Stefan1507.07.1991EestiETM
8PKKaljumäe, Marek2318.02.1991EestiETM
9KKulinitš, Aleksandr1924.05.1992EestiKTMETM
10RLeitan, Vitali501.12.1978EestiETM
11KMorozov, Igor427.05.1989EestiKTMETM
12PKPebre, Andero2007.08.1991EestiKTMETM
13KPikk, Artur2205.03.1993EestiETM
14VVPikker, Priit3015.03.1986EestiETM
15KPodholjuzin, Maksim1713.11.1992EestiKTMETM
16KRaudsepp, Andreas2713.12.1993EestiKTMETM
17RRättel, Artur908.02.1993EestiKTMETM
18VVSmishko, Roman118.03.1983Ukraina
19PKSubbotin, Igor1026.06.1990EestiKTMETM
20PKTaar, Albert1815.01.1990EestiETM
21RTeever, Ingemar1124.02.1983EestiETM
22PKToomet, Janar710.08.1989EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Hunt, Rimo73542
Morozov, Igor53439
Antonov, Ilja53338
Subbotin, Igor43337
Artjunin, Artjom43337
Podholjuzin, Maksim43337
Smishko, Roman33336
Rättel, Artur53136
Kulinitš, Aleksandr33336
Kaljumäe, Marek43135
Taar, Albert43034
Toomet, Janar62632
Raudsepp, Andreas62127
Pebre, Andero42024
Pikk, Artur21618
Teever, Ingemar21517
Leitan, Vitali21113
Elhi, Trevor358
Laurits, Taavi088
Ingermann, Kevin437
Pikker, Priit437
Martõnov, Nikita303
Saarlas, Marten303
Heliste, Oliver202
Chuikov, Anton202
Koger, Nikita202
Välja, Lauri101
Vuks, Kenet101
Paur, Kaspar101
NimiKarikasLiigadKokku
Morozov, Igor45029303380
Artjunin, Artjom36029433303
Smishko, Roman27029703240
Podholjuzin, Maksim36027903150
Kulinitš, Aleksandr27027863056
Antonov, Ilja45025983048
Hunt, Rimo39024632853
Kaljumäe, Marek36024862846
Subbotin, Igor20023352535
Toomet, Janar41720092426
Rättel, Artur35320432396
Taar, Albert13517221857
Raudsepp, Andreas37012241594
Pikk, Artur17713101487
Pebre, Andero22811671395
Teever, Ingemar1808661046
Pikker, Priit360270630
Leitan, Vitali52504556
Ingermann, Kevin36051411
Elhi, Trevor22568293
Martõnov, Nikita2250225
Saarlas, Marten1530153
Chuikov, Anton1350135
Koger, Nikita1350135
Heliste, Oliver1350135
Laurits, Taavi0105105
Paur, Kaspar90090
Välja, Lauri45045
Vuks, Kenet45045
NimiKarikasLiigadKokku
Hunt, Rimo111122
Morozov, Igor51217
Teever, Ingemar7815
Toomet, Janar5712
Rättel, Artur21012
Subbotin, Igor099
Taar, Albert189
Elhi, Trevor808
Antonov, Ilja336
Koger, Nikita404
Leitan, Vitali044
Kaljumäe, Marek033
Pikk, Artur033
Pebre, Andero022
Podholjuzin, Maksim112
Raudsepp, Andreas112
Saarlas, Marten202
Kulinitš, Aleksandr011
Artjunin, Artjom101
Paur, Kaspar101
Martõnov, Nikita101
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Morozov, Igor257
Podholjuzin, Maksim077
Antonov, Ilja156
Kaljumäe, Marek156
Rättel, Artur156
Taar, Albert246
Kulinitš, Aleksandr055
Artjunin, Artjom033
Smishko, Roman033
Subbotin, Igor123
Raudsepp, Andreas022
Teever, Ingemar112
Pebre, Andero022
Martõnov, Nikita101
Hunt, Rimo011
Elhi, Trevor101
NimiKarikasLiigadKokku
Rättel, Artur011
Morozov, Igor011
 







 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.