KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
JK TALLINNA KALEV (N) (2013)
Esindaja: Allan Soomets (tel. 5342 4041)
Treener: Allan Soomets (tel. 53424041)
Koduväljak: Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
Koduväljaku aadress: Staadioni 3, 10132 Tallinn
Internet: www.jkkalev.ee
Email: info@jkkalev.ee
Duubel:JK Tallinna Kalev II (N)

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm valge must valge
1. varuvorm sinine must sinine
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm roosa must must
1. varuvorm must must must
2. varuvorm

1Aruoja, Hanna14.03.1991EestiETM
2PKHein, Kätlin09.12.1985EestiETM
3VVKork, Karina23.02.1995EestiETM
4Kuslap, Reesi01.01.1990EestiETM
5Nõgisto, Nele22.11.1991EestiKTMETM
6RPajo, Ave09.07.1984EestiETM
7PKParre, Pille05.04.1986EestiETM
8KPaulus, Anne-Catherine23.09.1979EestiETM
9KPeterson, Piret28.04.1984EestiETM
10Puju, Marta19.05.1987EestiETM
11PKRandma, Evely10.02.1993EestiKTMETM
12Rebane, Heleri13.12.1990EestiETM
13PKSarjas-Nõmme, Maarit24.05.1987EestiETM
14KSoasepp, Mirell29.06.1994EestiKTMETM
15RStepanova, Elina13.02.1986EestiETM
16VVTael, Brit Maria03.09.1995EestiETM
17RValgeväli, Kadri-Ann14.02.1984EestiETM
18KVeemees, Kaidi25.03.1984EestiETM
19Viickberg, Viivika09.02.1990EestiETM
20Viidakas, Eret Elen09.01.1993EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Parre, Pille31720
Paulus, Anne-Catherine31720
Kork, Karina31619
Kuslap, Reesi31619
Peterson, Piret31518
Veemees, Kaidi31417
Sarjas-Nõmme, Maarit31316
Pajo, Ave31215
Stepanova, Elina11415
Soasepp, Mirell31215
Puju, Marta31013
Valgeväli, Kadri-Ann21113
Pipar, Jana178
Hein, Kätlin268
Randma, Evely167
Viidakas, Eret Elen055
Tael, Brit Maria145
Aruoja, Hanna134
Rebane, Heleri044
Nõgisto, Nele022
Kaljumäe, Sandra101
NimiKarikasLiigadKokku
Paulus, Anne-Catherine27015301800
Parre, Pille27014991769
Kuslap, Reesi24814401688
Kork, Karina20714401647
Peterson, Piret27013501620
Veemees, Kaidi27012051475
Sarjas-Nõmme, Maarit21011271337
Pajo, Ave22510531278
Soasepp, Mirell22510171242
Valgeväli, Kadri-Ann1809451125
Stepanova, Elina459781023
Puju, Marta195622817
Hein, Kätlin150540690
Pipar, Jana22441463
Randma, Evely30405435
Tael, Brit Maria63344407
Aruoja, Hanna90270360
Viidakas, Eret Elen0320320
Rebane, Heleri0201201
Nõgisto, Nele0103103
NimiKarikasLiigadKokku
Valgeväli, Kadri-Ann088
Pajo, Ave178
Parre, Pille246
Paulus, Anne-Catherine303
Stepanova, Elina011
Pipar, Jana011
Peterson, Piret011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Paulus, Anne-Catherine022
Peterson, Piret011
Parre, Pille011
Viidakas, Eret Elen011
Pajo, Ave101
Tael, Brit Maria011
NimiKarikasLiigadKokku
Veemees, Kaidi011
 







 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.