KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste Meistriliigas jätkas esikolmik võimsate võitudega

Naiste Meistriliiga neljandas voorus jätkas seni täiseduga mänginud esikolmik järjekordsete võitudega. Tiitlikaitsja Pärnu JK alistas Noortekoondise 15:0 ja tõusis sellega ka tabeli tippu tänu paremale väravate vahele, sest seni esimene olnud Tallinna FC Flora võitis JK Tallinna Kalevi "vaid" 6:1.

Tallinna FC Levadia võitis Nõmme Kalju FC 4:0 ja jätkab endiselt kolmandal kohal. Kõigil kolmel liidril on kogutud 12 punkti.

Viimases mängus kohtusid veel Tartu JK Tammeka ja Tartu SK 10 Premium. Löödi vaid üks värav, mis andis Tammekale 1:0 võidu ning nad jätkavad 6 punktiga neljandal kohal.

Enne vooru algust:

Kolme vooru järel juhivad naiste Meistriliiga liigatabelit Tallinna FC Flora, Pärnu JK ja Tallinna FC Levadia, nagu viimastel aastatel tavaks on saanud. Nende järel võib neljandalt ja viiendalt kohalt leida Tallinna Kalevi ja Tartu JK Tammeka naiskonnad. Kolme punkti peal on veel Nõmme Kalju, kes asub kuuendal positsioonil. Siiamaani ei ole oma punktiarvet suutnud avada Tartu SK 10 Premium ja Noortekoondis.

30. aprillil mängitakse neljanda vooru kohtumised ning päeva esimeses mängus lähevad Hiiu kunstmurustaadionil vastamisi kohalik Nõmme Kalju naiskond ja FC Levadia. Noore koosseisuga Kalju loodab kindlasti vastastele vastu astuda, kuid Levadia tahab oma võiduseeriat jätkata ja ei soovi punkte loovutada.

Ülejäänud kohtumistes sõidab tiitlikaitsja Pärnu JK külla Noortekoondisele, FC Flora võõrustab Tallinna Kalevit ning Tartus võib näha linnaderbit, kui omavahel kohtuvad JK Tammeka ja SK 10 Premium.

Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Levadia
30. aprillil kell 12:00 Hiiu kunstmurustaadionil (Pidu 11)

Nõmme Kalju peatreener Getulio Aurelio Fredo: „Eelmisel laupäeval, kui me mängisime tugeva Pärnu võistkonna vastu, kaotasime 0:6 ja Pärnu treener oli väga pettunud, sest nad arvasid, et löövad vähemalt 20 väravat. Arvati, et oleme parkinud bussi omale värava ette. Me ainult ei parkinud bussi, vaid ka takso, rongi ja mootorratta. Aga mida tahta, meil oli väljakul 6 noormängijat, osa neid mängis eelmisel aastal veel U15 vanuses. Laupäeval mängime teise tugeva vastase Levadia vastu, kui vaja pargime bussi värava ette. Tulge vaatama ja nautima, võib-olla suudame üllatada.”

Kalju mängija Sarah Brigitta Kasemaa: „Levadia on sel hooajal näidanud väga head mängu ja suutnud vastaseid väga suureskooriliselt võita. Kindlasti tuleb raske mäng, aga niisama ei kavatse me punkte ära anda - üritame ikka oma mängu käima saada, kui koostöö sujub on kõik võimalik.”

Levadia peatreener Maksim Rõtškov: „Läheme mängule vastu hea tundega, kuna seni oleme kõik mängud võitnud. Üritame võõrsil Nõmme Kaljust jagu saada ja oma ilusat seeriat pikendada.”

Levadia mängija Naida Imanova: „Nõmme Kalju FC on üks noorimaid satse Meistriliigas, kuid tegemist on entusiasmi täis noortega, kes tahavad ja on võimelised näitama tugevatele vastastele hambaid. Olenemata sellest et oleme kõik mängud siiani võitnud on iga uus mäng uus katsumus. Läheme kindlasti kolme punkti järgi, kuid midagi lihtsalt meile ei anta ning selleks, et punktilisa saada, oleme me hästi valmistunud.”

Väljakukohtunikuks on Sander Sepp, abikohtunikeks Marken Christopher Saar ja Nikita Vuhk Vuht.

Noortekoondis – Pärnu JK
30. aprillil kell 12:30 Nike Arenal (Asula 4c)

Noortekoondise peatreener Kaidi Jekimova: „Meid ootab ees raske mäng väga kogenud võistkonna vastu, mis annab võimaluse tüdrukutele oma oskusi proovile panna samasuguses mängutempos, mis ootab neid rahvusvahelistel mängudel. Loodetavasti näitavad tüdrukud oma võitlusvaimu, annavad igas olukorras endast maksimumi ja suudavad mäng-mängult parandada oma esitust nii individuaalselt kui ka võistkondlikult.”

Noortekoondise mängija Eliisabet Pedak: „Tähtis on see, et me oleksime julged ja enesekindlad ning ei annaks Pärnule kergelt midagi kätte. See saab raske olema, aga ma usun, et me oleme võimelised vastasele hea lahingu andma. Loodan ka, et tiimi koostöö püsib terve mängu.”

Pärnu peatreener Jüri Saar: „Sel aastal pole meie mäng veel olnud selline nagu soovime. Eelkõige on jäänud puudu agressiivsusest, heast kokkumängust ja üksteisemõistmisest. Neid külgi saame parandada vaid mängides.”

Pärnu ründaja Anastassia Morkovkina: „Noortekoondise vastu on alati huvitav mängida. Nad on meie järelkasv ning saab olema põnev vaadata, kes kuidas on arenenud. Tugevate vastu mängides tahavad nad alati ennast tõestada. Samuti on see mäng meie jaoks väga oluline. Ka meie tahame näidata noortele, kuhu neil on võimalus areneda!”

Mängu peakohtunikuks on Robert Lauri, keda assisteerivad Markus Mikko ja Janno Jõgi.

Tallinna FC Flora – JK Tallinna Kalev
30. aprillil kell 14:30 Sportland Arenal (Asula 4c)

FC Flora peatreener Aleksandra Ševoldajeva: „Ootame mängu väga. Erinevad vastased pakuvad mängudes rohkem erinevaid momente, mille lahendamisel me oma mängu saame rikastada. Tallinna Kalev on see hooaeg heas vormis olnud, nii et valmistume tugevaks mänguks.”

Flora kaitsja Siret Räämet: „Kalev on kindlasti arenenud võrreldes eelmise hooajaga ning seda on näha ka nende mängudest. Seega peame olema kaitses tähelepanelikud ja ründes oma võimalused väravaks realiseerima. Mängule lähme heade emotsioonidega ja loodan, et suudame enda mängu parandada.”

Kalevi peatreener Allan Soomets: „Seekord saame mängida väga resultatiivse tabeliliidri vastu, kes on esimeses 3 mängus 21 vastuseta väravat löönud. Me oleme viimastes mängudes oma sooritust parandanud, nüüd saame ennast Flora vastu alles tõeliselt proovile panna. Kindlasti peame kohe esimesest minutist alates väga keskendunud olema ja distsiplineeritult ning võitluslikult tegutsema. Eks tuleb see buss garaažist välja ajada ja värava ette parkida.”

Kalevi mängija Merlyn Mletsin: „Kindlasti tuleb väga raske mäng. Usun, et kui mängime distsiplineeritult ning targalt siis tekivad meil ka omad võimalused. Hea on see, et viimaste mängudega oleme näidanud, et suudame ka väravaid lüüa. Tuleb olla positiivne ning mitte pead norgu lasta kui on eksimus tehtud. Tuleb endast 110% anda ning seda terve mängu. Isiklikult usun, et tahtejõud on samuti väga oluline omadus. Kui piisavalt tahta ja pingutada siis sa ka suudad palju rohkem.”

Kohtunikuks on Kristo Värva, teda abistavad Karl Raimond Tamm ja Rasmus Ojamets.

Tartu JK Tammeka – Tartu SK 10 Premium
30. aprillil kell 19:00 Tartu Annelinna kunstmurustaadionil (Annemõisa 6)

Tammeka peatreener Rainer Klement: Kindlasti ei peaks keskenduma skooridele, mis eelnevatest mängudest on tulnud, vaid tuleb keskenduda oma mängule ja sellega edasi minna. Olen kindel, et kui jätkame tööd oma plaani järgi, siis tuleb ka meie hetk!”

Tammeka ründaja Grenelin Herlis Raud: „SK10 on väga võitlushimuline naiskond ja nad mängivad kõik olukorrad lõpuni. Selleks, et nende vastu hea mäng teha, peame platsi peal rahulikuks jääma ja tiimivaimu üleval hoidma.”

SK 10 Premium treener Andres Bõkarev: „Hooaja esimene Tartu derby naiste Meistriliigas. Kindlasti on mõlema võistkonna soov lahkuda väljakult võitjatena!”

SK 10 mängija Mariliis Limbak: „Linnaderbis Tartu Tammekaga on alati üleval pinge ja intriig, sest kes tahaks kaotada ja veel sellises tulises kohtumises. Hoolimata sellest läheme mängima oma mängu ning loodetavasti saame tabelisse kolm punkti ja järjekordse võidu linnarivaali üle.”

Peakohtunik on Kert Pjatkin, abikohtunikud on Andrus Õun ja Ville Pähklamäe.

30.04.2016 19:13

 
Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.