KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Premium liiga turniiri avapäeva võitis Tallinna FC Infonet

Täna pärastlõunal tehti algust Triobet Aastalõputurniiri Premium liiga turniiriga, kus hiliste õhtutundeni kestnud avapäeva lõpetas liidrina Tallinna FC Infonet 11 punktiga, Tallinna FC Flora kogus teisena 10 punkti. Järgenevad 8 punktiga Tallinna FC Levadia ja Tartu JK Tammeka, kusjuures Levadial on üks mäng vähem mängitud.

Tiitlikonkurentsis püsivad kindlasti ka 7 punkti kogunud Nõmme Kalju FC ja JK Narva Trans, kellel kirjas 6 punkti. Sillamäe Kalevil on 3, Pärnul ja Paide 2 ning Viljandi Tulevikul viimasena 1 punkt. Rauno Sappinen on 5 väravaga edukaim väravalööja.

Kolmapäeva hommikul tulevad Kalevi Spordihallis väljakule Expert liiga naiskonnad, misjärel algab Premium liiga turniiri teine võistluspäev. Pall pannakse ka homme mängu kell 15:00, turniiri viimane kohtumine leiab aset kell 22:00, kui kohtuvad FC Flora – FC Levadia. Premium liiga meeskondade kohtumiste mänguajaks on 17 minutit ning võitja selgub turniirisüsteemis.

Sarnaselt eelmise aastaga teevad ka seekord Triobet Aastalõputurniiri Premium liiga turniiril etteasteid tantsutüdrukud. Oma oskuseid näitavad nii FC Flora, FC Levadia kui ka Nõmme Kalju FC tantsijad. Päevapiletit saab osta kohapeal sularahas. Pileti hinnaks on kaks eurot.

Koostöös Tallinna TV-ga jõuavad Premium kohtumised otseülekandes televaatajateni. Lisaks saab teleekraani vahendusel 30. detsembril näha Expert liiga turniiri otsustavaid kohtumisi. Mänge kommenteerivad teiste seas Aivar Pohlak, Janno Kivisild, Indrek Zelinski, Marko Pärnpuu ja Katrin Kaarna.
 
Turniiri juhendiga saab tutvuda siin, piletiinfo on leitav Piletilevis.

Premium liiga turniiri avapäev, 29. detsember:

Osalevad: Tallinna FC Flora, Tallinna FC Levadia, Nõmme Kalju FC, Tallinna FC Infonet, JK Sillamäe Kalev, JK Narva Trans, Paide Linnameeskond, Pärnu Linnameeskond, Tartu JK Tammeka, Viljandi JK Tulevik.

Ajakava:

I voor:

15:00 Pärnu Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik 1:1
Väravad: 12:40 Toomas Pent - 16:45 Roger Teor
 
15:20 Tallinna FC Infonet - JK Narva Trans 2:0
Väravad: 6:30 Jevgeni Harin, 16:24 Vladimir Avilov
 
15:40 Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC 2:1
Väravad: 12:40 Marek Tšernjavski, 15:30 ov. Henrik Kummer - 3:20 Robert Kirss
 
16:00 Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev 4:1
Väravad: 1:05, 8:55 Rasmus Peetson, 2:30 Andreas Raudsepp, 4:40 Igor Subbotin - 9:30 Aleksandr Volkov
 
16:20 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 0:2
Väravad: 5:03 Rauno Sappinen, 16:59 Joonas Tamm

Tabeliseis pärast avavooru: Levadia 3p, Infonet 3p, Flora 3p, Tammeka 3p, Pärnu 1p, Tulevik 1p, Kalju 0p, Paide 0p, Trans 0p, Sillamäe 0p


II voor:
 
16:40 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Infonet 0:7
Väravad: 5:45 Vladimir Avilov, 7:57 Aleksandr Kulinitš, 11:00 Jevgeni Harin, 12:30, 14:20, 15:27 Vladislav Ogorodnik, 16:51 Deniss Vnukov
 
17:00 Nõmme Kalju FC - Pärnu Linnameeskond 4:2
Väravad: 1:58, 14:00 Andre Järva, 2:30 Märten Kuusk, 15:30 Robert Kirss - 11:30 Tõnis Vihmoja, 12:50 Toomas Pent
 
17:20 JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka 3:3
Väravad: 6:50, 7:30 Igor Dudarev, 9:21 Aleksandr Volkov - 2:30 Rasmus Tauts, 14:10 Andre Paju, 16:43 Marek Tšernjavski
 
17:40 JK Narva Trans - Tallinna FC Flora 2:4
Väravad: 3:30 Aleksandr Mironov, 16:32 Vitali Andrejev - 0:30 Hannes Anier, 6:30, 14:20 Rauno Sappinen, 15:10 Andre Frolov
 
18:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia 1:1
Väravad: 14:37 Ander Ott Valge - 16:57 Pavel Marin

Tabeliseis pärast teist vooru: Infonet 6p, Flora 6p, Levadia 4p, Tammeka 4p, Kalju 3p, Pärnu 1p, Sillamäe 1p, Paide 1p, Tulevik 1p, Trans 0p


III voor:
 
18:20 Tallinna FC Infonet - Pärnu Linnameeskond 1:1
Väravad: 6:24 Deniss Vnukov - 7:35 Risto Pärnat
 
18:40 Viljandi JK Tulevik - Nõmme Kalju FC 1:2
Väravad: 9:20 Tanel Lang - 2:45 Märten Kuusk, 16:31 Eino Puri
 
19:00 JK Narva Trans - Paide Linnameeskond 4:0
Väravad: 2:03 Siim Tenno, 5:02 Viktor Plotnikov, 8:09, 12:07 Kirill Nesterov
 
19:20 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 3:3
Väravad: 2:38 Rauno Sappinen, 6:30 Hannes Anier, 10:00 Nikita Baranov - 7:00 Kassim Aidara, 7:38, 16:00 Aleksandr Volkov
 
19:40 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 0:0
Väravad: -

Tabeliseis pärast III vooru: Infonet 7p, Flora 7p, Kalju 6p, Levadia 5p, Tammeka 5p, Trans 3p, Pärnu 2p, Sillamäe 2p, Paide 1p, Tulevik 1p

IV voor:
 
20:00 Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans 1:3
Väravad: 8:14 Martin Allik - 3:26 Viktor Plotnikov, 13:38 Dmitri Barkov, 16:19 Aleksandr Mironov
 
20:20 Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC 1:1
Väravad: 3:08 Ats Sillaste - 11:52 Eino Puri
 
20:40 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Infonet 2:2
Väravad: 6:43 Iraklii Torinava, 15:30 Daniil Ratnikov - 4:32 ov. Dmitri Gussev, 14:34 Deniss Vnukov
 
21:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 0:2
Väravad: 6.02 Marek Tšernjavski, 15:57 Temari Nuuma
 
21:20 Tallinna FC Levadia - Pärnu Linnameeskond 3:1
Väravad: 7:30 Pavel Marin, 13:01 Andreas Raudsepp, 16:17 Henry Rohtla - 6:37 Greger Könninge

Tabeliseis pärast IV vooru: Infonet 8p, Levadia 8p, Tammeka 8p, Flora 7p, Kalju 7p, Trans 6p, Sillamäe 3p, Pärnu 2p, Paide 2p, Tulevik 1p


V vooru kolm avamängu:
 
21:40 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 2:3
Väravad: 11:50 Kassim Aidara, 13:36 Daniil Ratnikov - 4:38 Ander Ott Valge, 7:45 Meelis Peitre, 15:35 Johannes Kukebal
 
22:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Infonet 0:4
Väravad: 0:50, 9:54 Jevgeni Harin, 15:26 Alexander Semakhin, 16:17 Eduard Goljovjov
 
22:20 Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Flora 1:3
Väravad: 0:24 Henri Hanson - 2:43 pen. Markus Jürgenson, 5:20 Rauno Sappinen, 15:53 Zakaria Beglarišvili

Tabeliseis avapäeva järel: Infonet 11p, Flora 10p, Levadia 8p, Tammeka 8p, Kalju 7p, Trans 6p, Paide 5p, Sillamäe 3p, Pärnu 2p, Tulevik 1p

Avapäeva väravalööjate edetabel:
5    Rauno Sappinen, Tallinna FC Flora
4    Aleksandr Volkov, JK Sillamäe Kalev
4    Jevgeni Harin, Tallinna FC Infonet
3    Vladislav Ogorodnik, Tallinna FC Infonet
3    Marek Tšernjavski, Tartu JK Tammeka
3    Deniss Vnukov, Tallinna FC Infonet
3    Ander Ott Valge, Paide Linnameeskond
2    Rasmus Peetson, Tallinna FC Levadia
2    Vladimir Avilov, Tallinna FC Infonet
2    Toomas Pent, Pärnu Linnameeskond
2    Andre Järva, Nõmme Kalju FC
2    Igor Dudarev, JK Sillamäe Kalev
2    Märten Kuusk, Nõmme Kalju FC
2    Kirill Nesterov, JK Narva Trans
2    Hannes Anier, Tallinna FC Flora
2    Viktor Plotnikov, JK Narva Trans
2    Aleksandr Mironov, JK Narva Trans
2    Eino Puri, Nõmme Kalju FC
2    Pavel Marin, Tallinna FC Levadia
2    Andreas Raudsepp, Tallinna FC Levadia
2    Kassim Aidara, JK SIllamäe Kalev
2    Daniil Ratnikov, JK SIllamäe Kalev
1    Roger Teor, Viljandi JK Tulevik
1    Robert Kirss, Nõmme Kalju FC
1    Igor Subbotin, Tallinna FC Levadia
1    Joonas Tamm, Tallinna FC Flora
1    Aleksandr Kulinitš, Tallinna FC Infonet
1    Tõnis Vihmoja, Pärnu Linnameeskond
1    Rasmus Tauts, Tartu JK Tammeka
1    Andre Paju, Tartu JK Tammeka
1    Andre Frolov, Tallinna FC Flora
1    Vitali Andrejev, JK Narva Trans
1    Risto Pärnat, Pärnu Linnameeskond
1    Tanel Lang, Viljandi JK Tulevik
1    Siim Tenno, JK Narva Trans
1    Nikita Baranov, Tallinna FC Flora
1    Martin Allik, Viljandi JK Tulevik
1    Dmitrii Barkov, JK Narva Trans
1    Ats Sillaste, Paide Linnameeskond
1    Iraklii Torinava, JK SIllamäe Kalev
1    Temari Nuuma, Tartu JK Tammeka
1    Greger Könninge,  Pärnu Linnameeskond
1    Henry Rohtla, Tallinna FC Levadia
1    Meelis Peitre, Paide Linnameeskond
1    Johannes Kukebal, Paide Linnameeskond
1    Alexander Semakhin, Tallinna FC Infonet
1    Eduard Golovljov, Tallinna FC Infonet
1    Henri Hanson, Pärnu Linnameeskond
1    Markus Jürgenson, Tallinna FC Flora
1    Zakaria Beglarišvili, Tallinna FC Flora
       
ov.    Henrik Kummer, Nõmme Kalju FC
ov.    Dmitri Gussev, JK Sillamäe Kalev


Osalevate võistkondade koosseisud:

Tallinna FC Flora: 7 Andre Frolov, 10 Brent Lepistu, 61 Hannes Anier, 72 Herol Riiberg, 31 Joonas Tamm, 27 Joseph Saliste, 4 Kevin Aloe, 21 Madis Vihmann, 1 Magnus Karofeld, 73 Mait Toom, 20 Maksim Gussev, 16 Markus Jürgenson, 13 Nikita Baranov, 15 Oskar Berggren, 9 Rauno Alliku, 11 Rauno Sappinen, 33 Richard Aland, 29 Sakari Tukiainen, 2 Sander Laht, 49 Zakaria Beglarišvili.

Tallinna FC Levadia: 30 Priit Pikker, 25 Maksim Podholjuzin, 6 Ilja Antonov, 19 Rasmus Peetson, 20 Pavel Marin, 27 Andreas Raudsepp, 10 Igor Subbotin, 2 Hindrek Ojamaa, 21 Kaspar Mutso, 22 Alger Džumadil, 16 Ilja Medvedev, 29 Raido Kannel, 5 Maksim Lipin, 15 Henri Rohtla, 23 Artjom Artjunin, 33 Mark Oliver Roosnupp, 9 Gregor Aru.

Nõmme Kalju FC: 69 Siim-Sten Palm, 4 Märten Kuusk, 5 Henrik Kummer, 2 Martin Mägi, 16 Andre Järva, 17 Robert Kirss, 19 Erkki Junolainen, 21 Peeter Klein, 15 Rafinha, 20 Gerdo Juhkam, 12 Karl Ivar Maar, 27 Geir-Kristjan Suurpere, 13 Eino Puri, 3 Henrik Pürg, 1 Vitali Teleš.

Tallinna FC Infonet: 16 Mihhail Lavrentjev, 25 Maksim Zelentsov, 7 Aleksandr Volodin, 5 Alexander Semakhin, 4 Vladimir Avilov, 12 Aleksandr Kulinitš, 14 Deniss Vnukov, 11 Martin Kase, 9 Jevgeni Harin, 33 Nikolai Mashichev, 20 Pavel Dõmov, 23 Stanislav Goldberg, 18 Vladislav Ogorodnik, 15 Eduard Golovljov, 27 Aleksandr Dmitrijev, 14 Dmitri Kruglov, 2 Andrei Karimullin.

JK Sillamäe Kalev: 1 Mihhail Starodubtsev, 35 Artem Levizi, 83 Daniil Mironov, 7 Vasyl Lasyi, 33 Artjom Davõdov, 6 Iraklii Torinava, 95 Emmanuel Gurtckaia, 4 Aleksandr Ivanjušin, 21 Denis Tjapkin, 8 Artur Kask, 18 Anton Panov, 26 Dmitri Gussev, 15 Aleksandr Volkov, 20 Daniil Ratnikov, 17 Kassim Aidara, 3 Igor Dudarev, 16 Eduard Usikov.

JK Narva Trans: 2 Nikita Savenkov, 3 Roman Nesterovski, 5 Viktor Plotnikov, 7 Kirill Nesterov, 8 Marek Kaljumäe, 10 Artjom Škinjov, 13 Vladislav Fjodorov, 16 Aleksandr Mironov, 17 Igor Ovsjannikov, 18 Vadim Mihhailov, 20 Siim Tenno, 21 German-Guri Lvov, 22 Vitali Andrejev, 23 Dmitrii Barkov, 33 Aleksei Matrossov.

Paide Linnameeskond: 1 Mart-Mattis Niinepuu, 12 Rauno Uusküla, 3 Johannes Kukebal, 5 Timo Lomp, 11 Meelis Peitre, 18 Martin Ustaal, 23 Kaspar Kaldoja, 27 Michael Lilander, 34 Joosep Juha, 9 Rasmus Tomson, 16 Lauri Varendi, 20 Ats Sillaste, 26 Hans Kristjan Hansberg, 17/10 Ander Ott Valge, Silver Alex Kelder.

Pärnu Linnameeskond: 1 Hendrik Vainu, 77 Joel Vabrit, 5 Joosep Sarapuu, 4 Magnus Villota, 6 Ronek Saal, 37 Hevar Aas, 3 Siim Mäeots, 8 Martin Mardiste, 14 Toomas Pent, 16 Greger Könninge, 11 Anton Issakov, 7 Tanel Melts, 15 Henri Hanson, 23 Taavi Laurits, 10 Tõnis Vihmoja, 9 Marco Lukka, 28 Risto Pärnat, 18 Kristian Lenk.

Tartu JK Tammeka: 1 Karl Johan Pechter, 23 Karli Kütt, 6 Tauno Tekko, 11 Rasmus Tauts, 10 Martin Miller, 19 Tristan Koskor, 18 Andre Paju, 4 Kevin Anderson, 25 Marek Tšernjavski, 16 Martin Naggel, 28 Temari Nuuma, 5 Martin Jõgi, 27 Reio Laabus, 9 Andres Verst, 14 Erki Mõttus, 22 Mario Hansi, 15 Rait Läll, 8 Kevin Rääbis.

Viljandi JK Tulevik: 1 Karl Romet Nõmm, 30 Rait Oja, 23 Sander Loigo, 18 Martin Allik, 13 Rasmus Alles, 6 Siim Saar, 15 Tanel Lang, 19 Erkki Kubber, 31 Roger Teor, 45 Sander Kapper, 17 Rainer Peips, 21 Kristen Kähr, 32 Illimar Loigo, 4 Indrek Ilves, 7 Raido Roman, 2 Kaimar Saag, 11 Robert Taar.



Ajakava (30. detsember):

V vooru kaks viimast mängu:

15:00 Nõmme Kalju FC - JK Narva Trans
Väravad:
 
15:20 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik
Väravad:


VI voor:
 
15:40 Pärnu Linnameeskond - Tartu JK Tammeka
Väravad:
 
16:00 Nõmme Kalju FC - JK Sillamäe Kalev
Väravad:
 
16:20 Tallinna FC Infonet - Paide Linnameeskond
Väravad:

16:40 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik
Väravad:
 
17:00 JK Narva Trans - Tallinna FC Levadia
Väravad:


VII voor:
 
17:20 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka
Väravad:
 
17:40 Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev
Väravad:
 
18:00 JK Narva Trans - Pärnu Linnameeskond
Väravad:
 
18:20 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Infonet
Väravad:
 
18:40 Tallinna FC Levadia - Nõmme Kalju FC
Väravad:


VIII voor:
 
19:00 Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik
Väravad:
 
19:20 Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans
Väravad:
 
19:40 Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora
Väravad:

20:00 JK Sillamäe Kalev - Pärnu Linnameeskond
Väravad:
 
20:20 Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Levadia
Väravad:


IX voor:
 
20:40 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik
Väravad:
 
21:00 Pärnu Linnameeskond - Paide Linnameeskond
Väravad:
 
21:20 JK Narva Trans - JK Sillamäe Kalev
Väravad:
 
21:40 Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Infonet
Väravad:
 
22:00 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia
Väravad:


 

29.12.2015 14:57













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.