KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Triobet Aastalõputurniiri Rahvaliiga turniiri võitis FC Audru

Triobet Aastalõputurniiri neljandal võistluspäeval olid Kalevi spordihallis väljakul Rahvaliiga 16 paremat võistkonda.

Meeskonnad olid jaotatud nelja alagruppi ning poolfinaalidesse pääsesid alagruppide võitjad FC Audru, JK Äksi, JK Kabala ja FC Taritu. Esimeses poolfinaalis oli FC Audru JK Äksist üle 2:1. Teises poolfinaalis normaalajal väravaid ei löödud. Penaltiseerias jäi JK Kabala FC Taritu vastu peale 4:3.

Finaalis oli FC Audru 3:0 üle JK Kabalast. Kolmandale kohale tuli FC Taritu. Parim väravalööja oli Siim Tukk (FC Audru), parim väravavaht Martin Prostang (FC Taritu) ja parim mängija Peeter Siak (JK Kabala).

Kõikide turniiride ajakavad

Rahvaliiga turniir 19. detsembril:

A: 1. FC Audru 9p, Partizan 4p, FC TMJK 3p, Zapoos 1p
B: 1. JK Kabala 7p, Rakvere Wiswald 6p, JK Õismäe Torm 4p, Sisehoovide Legendid 0p*
C: 1. Äksi JK 7p, FC Helios 4p, FC Peedu 3p, Kohtla-Nõmme 3p
D: 1. FC Taritu 7p, Narva Õlitööstus 5p, FC Somnium 3p, FC Like & Share 1p

*Vastavalt juhendile kasutas Sisehoovide Legendide võistkond mänguõigust mitteomavat mängijat ning tulemused lähevad tühistamisele. Poolfinaali pääses JK Kabala.

Ajakava:

8:00 FC TMJK - Zapoos 2:0 (A)
Väravad: Aleksei Jakunin, Daniil Kulagin
 
8:15 FC Audru - Partizan 4:1 (A)
Väravad: Taavi Kitsel, Henri Rüütli, Siim Tukk, Rainer Rits - Mihhail Kazak
 
8:30 FC Peedu - FC Helios 0:2 (C)
Väravad: Tarvi Suvi, Taavi Palu
 
8:45 Äksi JK - Kohtla-Nõmme 1:0 (C)
Värav: Sten Kõvatoomas
 
9:00 Zapoos - Partizan 1:1 (A)
Väravad: Oliver Gerd Vald - Artjom Plaksin
 
9:15 FC TMJK - FC Audru 0:1(A)
Värav: Siim Tukk
 
9:30 FC Helios - Kohtla-Nõmme 0:1 (C)
Värav: Marko Rooden
 
9:45 FC Peedu - Äksi JK 0:1 (C)
Värav: Sten Kõvatoomas
 
10:00 FC Audru - Zapoos 4:1 (A)
Väravad: Siim Tukk (2), Taavi Kitsel, Mattias Lilleste, Mario Saunpere
 
10:15 Partizan - FC TMJK 2:1 (A)
Väravad: Artjom Plaksin, Ruslan Trigub - Sergei Baybakov
 
10:30 Äksi JK - FC Helios 1:1 (C)
Väravad: Hardi Lill - Tarvi Suvi
 
10:45 Kohtla-Nõmme - FC Peedu 0:2 (C)
Väravad: Siim Malm, Timo Aas
 
11:00 Sisehoovide Legendid - JK Kabala -:2 (B)
Väravad: Rauno Teder, Karl Kane - Germo Sivard, Dmitri Baikov
 
11:15 Rakvere Wiswald - JK Õismäe Torm 2:0 (B)
Väravad: Hetward Ütt, Steven Spelman
 
11:30 FC Taritu - FC Like & Share 2:0 (D)
Väravad: Keito Liiv, Kaarel Mai
 
11:45 Narva Õlitööstus - FC Somnium 1:0 (D)
Värav: Aleksandr Avdeev
 
12:00 JK Kabala - JK Õismäe Torm 1:1 (B)
Väravad: Dmitri Baikov - Kajar Help
 
12:15 Sisehoovide Legendid - Rakvere Wiswald -:0 (B)
Värav: Madis Kokkuta
 
12:30 FC Like & Share - FC Somnium 0:2 (D)
Väravad: Indro Madison, Ander Sõõrumaa
 
12:45 FC Taritu - Narva Õlitööstus 0:0 (D)
Väravad: -
 
13:00 Rakvere Wiswald - JK Kabala 1:3 (B)
Väravad: Hetward Ütt - Germo Sivard, Peeter Siak (2)
 
13:15 JK Õismäe Torm - Sisehoovide Legendid 1:- (B)
Väravad: Kajar Help - Rauno Teder, ov. Raido Marmor
 
13:30 Narva Õlitööstus - FC Like & Share 0:0 (D)
Väravad: -
 
13:45 FC Somnium - FC Taritu 0:1 (D)
Värav: Keito Liiv

Poolfinaalid:
 
14:00 A1 FC Audru - C1 Äksi JK 2:1
Väravad: Taavi Kitsel, Henri Rüütel - Sten Kõvatoomas
 
14:15 B1 JK Kabala - D1 FC Taritu 0:0, pen. 4:3
Väravad: -

Kohamängud:
 
14:30 III-IV koha mäng Äksi JK - FC Taritu 1:4
Väravad: Mihkel Must - Keito Liiv (2), Kaarel Mai, Peeter Jaak Ait

14:45 Finaal FC Audru - JK Kabala 3:0
Väravad: Reimo Saal (2), Maidu Pakk

I koht: FC Audru
II koht: JK Kabala
III koht: FC Taritu
 
Parim väravalööja: Siim Tukk (FC Audru)
Parim väravavaht: Martin Prostang (FC Taritu)
Parim mängija: Peeter Siak (JK Kabala)


Kõikide osalejate koosseisud:

A-alagrupp:

FC TMJK: Arthur Vladõtšenko, Daniil Kulagin, Artur Rakotsa, Sergei Baybakov, Aleksei Jakunin, Igor Filippov, Nikolai Titov, Sergei Zakusilo, Daniil Koševoi, Maksim Nesterenko (vv), Igorj Ivanov (vv), Aleksei Šumpanov.

FC Audru: Taavi Kitsel, Mihkel Ojala, Mihkel Poom, Reimo Saal, Martti Jürgenson, Mattias Lilleste, Maido Pakk, Taisto Rannamets, Rainer Rits, Siim Tukk, Henri Rüütli.

Partizan: Aleksandr Nikulin, Vitali Mitrofanov, Igor Vostokov, Ruslan Makuhhin, Valentin Naumov, Ruslan Trigub, Artjom Plaksin, Mihhail Kazak, Alexander Stanevichus.

Zapoos: Robert Krikk, Andreas Lahesalu, Markus Somp, Ivar Taaniel Sepp, Oliver-Gerd Vald, Kristjan Toomela, Anders Levandi, Armand Levandi, Mario Saunpere.


B-alagrupp:

Sisehoovide Legendid: Rauno Teder, Erol Kigaste, Kaido Mikk, Sander Lind, Marten Randma, Madis Kokkuta, Martin Kokkuta, Karl Kane, Rene Kuusing.

Rakvere Wiswald: Siim Polski, Artjom Arhangelski, Robert Kiik, Rainer Kask, Hetward Ütt, Steven Spelman, Kristjan Kivi, Joel Kongi, Raido Veskus, Egon Keinaste.

JK Õismäe Torm: Tõnis Mänd, Mikk Aru, Raido Marmor, Raido Sooalu, Kajar Help, Kalle Karing, Enriko Luig, Karvin Vallandi, Uku-Kaarel Vorm, Dennis Vaulin, Siim Vaus, Kristjan Pensa, Roland Tolk.

JK Kabala: Marek Puieräst (vv), Jürgen Hartšenko, Silver Siak Peeter Siak, Rauno Raam, Mihkel Part, Ranno Rentik, Germo Sivard, Dmitrii Baikov, Raido Laidam.


C-alagrupp:

FC Peedu: Karl Eerik Eisenschmidt, Mattias Oga, Siim Pukk, Silver Metsanurm, Kert Koplus, Kardo Maadre, Siim Malm, Timo Aas, Ander Pabo, Madis Arust, Steven Lippmaa, Alec Mando.

Äksi JK: Even Aruoja, Raido Mahlakas, Juhani Võik, Mihkel Must, Rait Austa, Silver Linde, Ivar Levin, Hardi Lill, Raigo Metsaste, Sten Jõvatoomas, Hendrik Kaur

Kohtla-Nõmme: Maido Rooden, Marko Rooden, Mikk Rooden, Artur Saariste, Rainer Veski, Martin Kängsepp, Markus Kängsepp.

FC Helios: Pavel Timerhanov, Laas Kask, Tarvi Suvi, Mihkel Taros, Richard Võsu, Martin Sõgel, Mikk Pehk, Taavi Tihanov, Taavi Palu.


D-alagrupp:

FC Taritu: Martin Prostang, Raimond Salong, Edmond Salong, Kristen Mere, Keito Liiv, Peeter-Jaak Ait, Karl Grepp, Kaarel Mai.

Narva Õlitööstus: Aleksandr Gorbunov (vv), Ivan Vassiljako (vv), Dmitri Kozlov, Kirill Ignatov, Evgeni Ostroumov, Pavel Skripnik, Sergei Rudomjotov, Aleksandr Lupanov, Aleksandr Avdeev, Sergei Trostin, Dmitri Nossenkov, Sergei Izotov, Pavel Karabajev, Pavel Andrejev.

FC Somnium: Markus Hääl, Gustav Koort, Rainer Valing, Mihkel Toom, Tuoma Sooniste, Indro Madison, Rivo Rahuoja, Hendrik Veevo, Kaarel Väinaste, Ander Sõõrumaa, Kaupo Kõiva, Meimar Kalpus, Richard-Erik Järvi, Christoph Helbling.

FC Like & Share: Armand Kuld, Oliver Lomp, Raul Kaevand, Markus Ureintaal, Risto Paane, Kasper Ellissaar, Karl Joosep, Tavas Mattias Varul, Jaanus Kerbo.


Kõik väravalööjad:

4    Siim Tukk    FC Audru
4    Keito Liiv    FC Taritu
3    Taavi Kitsel    FC Audru
3    Sten Kõvatoomas    Äksi JK
2    Artjom Plaksin    Partizan
2    Tarvi Suvi    FC Helios
2    Dmitri Baikov    JK Kabala
2    Germo Sivard    JK Kabala
2    Hetvard Hütt    Rakvere Wiswald
2    Peeter Siak    JK Kabala
2    Rauno Teder    Sisehoovide Legendid
2    Kajar Help    JK Õismäe Torm
2    Henri Rüütli    FC Audru
2    Kaarel Mai    FC Taritu
2    Reimo Saal    FC Audru
1    Aleksei Jakunin    FC TMJK
1    Daniil Kulagin    FC TMJK
1    Mihhail Kazak    Partizan
1    Rainer Rits    FC Audru
1    Taavi Palu    FC Helios
1    Oliver Gerd Vald    Zapoos
1    Marko Rooden    Kohtla-Nõmme
1    Mario Saunpere    Zapoos
1    Mattias Lilleste    FC Audru
1    Ruslan Trigub    Partizan
1    Sergei Baybakov    FC TMJK
1    Hardi Lill    Äksi JK
1    Siim Malm    FC Peedu
1    Timo Aas    FC Peedu
1    Karl Kane    Sisehoovide Legendid
1    Stevem Spelman    Rakvere Wiswald
1    Aleksandr Avdeev    Narva EE Õlitööstus
1    Madis Kokkuta    Sisehoovide Legendid
1    Indro Madison    FC Somnium
1    Ander Sõõrumaa    FC Somnium
1    Mihkel Must    Äksi JK
1    Peeter Jaak Ait    FC Taritu
1    Maido Pakk    FC Audru

Foto: EJL
 

19.12.2015 15:04













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.