KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
D2 klassi meeskondade U12 turniiri võitis Kohtla-Järve FC Viru Star

Premium liiga avapäevale eelnes U12 vanuseklassi turniir, kuhu oli kutsutud lõppenud meistrivõistluste 16 paremat D2 vanuseklassi meeskonda.

Meeskonnad olid jaotatud nelja alagruppi ning poolfinaalidesse pääses iga grupi võitja. Esimeses poolfinaalis võitis Harju JK Tallinna FC Infoneti koguni 7:0, teises kaotas Tallinna Sparta Kohtla-Järve FC Viru Starile 1:5.

Finaalis alistas Kohtla-Järve FC Viru Star Harju JK 5:0. Kolmas koht kuulus Tallinna Spartale. Parim väravalööja oli Viktor Morozov (Kohtla-Järve FC Viru Star), parim väravavaht Dmitri Konjahhin (Kohtla-Järve FC Viru Star) ja parim mängija Kevin Vahter (Tallinna Sparta).

U12 vanuseklassi turniir 29. detsembril:

A: 1. Harju JK 5p, Tallinna FC Levadia 5p, FC Maardu 4p, FC Nõmme United 1p
B: 1. Tallinna Sparta 9p, JK Tallinna Kalev 4p, JK Tabasalu Sinine 3p, Tallinna JK Legion 1p
C: 1. Tallinna FC Infonet 6p, Pärnu JK 6p, Tallinna SK Everest 6p, Läänemaa JK 0p
D: 1. Kohtla-Järve FC Viru Star 9p, FC Helios 4p, FC Kuressaare 2p, JK Kärdla LM 1p

Ajakava:

8:00 Harju JK - FC Maardu 4:0 (A-alagrupp)
Väravad: Kevin Dubrovski (2), Daniil Gerassimenko (2)
 
8:15 Tallinna FC Levadia - FC Nõmme United 2:1 (A)
Väravad: Martin Lehiste (2) - Mihkel Ambur
 
8:30 Tallinna SK Everest - Tallinna FC Infonet 3:2 (C)
Väravad: Mihhail Kolobov, Roman Teljakov, Arseni Terletski - Dmitrijs Danilin, Mark Salnikov
 
8:45 Pärnu JK - Läänemaa JK 3:0 (C)
Väravad: Janek Vendelin (2), Reiko Mägi
 
9:00 FC Maardu - FC Nõmme United 3:1 (A)
Väravad: Mark Terehov, Daniil Golovatš (2) - Madis Mäesalu
 
9:15 Harju JK - Tallinna FC Levadia 1:1 (A)
Väravad: Artur Sakarias - Joonas Väli
 
9:30 Tallinna FC Infonet - Läänemaa JK 6:0 (C)
Väravad: Daniil Ablajev (3), Mark Salnikov (2), Kirill Golub
 
9:45 Tallinna SK Everest - Pärnu JK 0:1 (C)
Värav: Janek Vendelin
 
10:00 Tallinna FC Levadia - FC Maardu 2:2 (A)
Väravad: Joonas Väli, Gren-Raigo Leht - Mark Terehov, Daniil Golovatš
 
10:15 FC Nõmme United - Harju JK 1:1 (A)
Väravad: Mihkel Anbur - Carl Kontkar
 
10:30 Pärnu JK - Tallinna FC Infonet 1:2 (C)
Väravad: Eke Tormis Pikk - Mark Salnikov, Aleksandr Kudrjašev
 
10:45 Läänemaa JK - Tallinna SK Everest 0:5 (C)
Väravad: Nikita Topeljer (3), Mihhail Kolobov, Arseni Terletski
 
11:00 Tallinna JK Legion - JK Tallinna Kalev 0:0 (B)
Väravad: -
 
11:15 JK Tabasalu Sinine - Tallinna Sparta 0:3 (B)
Väravad: Kevin Vahter, Kenny Vahter (2)
 
11:30 Kohtla-Järve FC Viru Star - JK Kärdla LM 5:1 (D)
Väravad: Viktor Morozov (2), Dmitri Konjahhin (2), Nikita Podlipski - Andris Valk
 
11:45 FC Kuressaare - FC Helios 1:1 (D)
Väravad: Joosep Kobin - Marcus Tambets
 
12:00 JK Tallinna Kalev - Tallinna Sparta 1:5 (B)
Väravad: Veli Kangur - Kenny Vahter, Ramon Smirnov (2), Kevin Vahter (2)
 
12:15 Tallinna JK Legion - JK Tabasalu Sinine 2:3 (B)
Väravad: Antanas Augustinas (2) - Lars Rindla (2), Markus Vetto

12:30 JK Kärdla LM - FC Helios 1:3 (D)
Väravad: Andris Valk - Kris Õmblus, Aron Jakovlev, Germ-Kristofer Petin
 
12:45 Kohtla-Järve FC Viru Star - FC Kuressaare 3:2 (D)
Väravad: Nikita Podlipski, Viktor Morozov, ov. Indrek Mäeots - Joosep Kobin, Joosep Lonks
 
13:00 JK Tabasalu Sinine - JK Tallinna Kalev 0:2 (B)
Väravad: Andre Balta, Romet Kaupmees
 
13:15 Tallinna Sparta - Tallinna JK Legion 6:0 (B)
Väravad: Kevin Vahter, Mihkel Viitung (3), Silver Rasmus Kubensky, Kenny Vahter
 
13:30 FC Kuressaare - JK Kärdla LM 1:1 (D)
Väravad: Markkus Tamm - Kevin Saarnak
 
13:45 FC Helios - Kohtla-Järve FC Viru Star 0:3 (D)
Väravad: Mihhail Orlov, Nikita Podlipski, Vadim Velikanov

Poolfinaalid:
 
14:00 A1 Harju JK  - C1 Tallinna FC Infonet 7:0
Väravad: Jens Erik Nielsen, Aksel Tingas, Kevin Dubrovski, Artur Sakarias, Daniil Gerassimenko, Sten Marten Viira, Kristjan Kriis
 
14:15 B1 Tallinna Sparta - D1 Kohtla-Järve FC Viru Star 1:5
Väravad: Ramon Smirnov - Maksim Rauzin, Viktor Morozov, Mihhail Orlov (2), Aleksandr Baraškov

Kohamängud:
 
14:30 III-IV koha mäng Tallinna FC Infonet - Tallinna Sparta 1:3
Väravad: Mark Salnikov - Otto Ruussaar, Kenny Vahter, Kevin Vahter
 
14:45 Finaal Harju JK - Kohtla-Järve FC Viru Star 0:5
Väravad: Mihhail Orlov, Viktor Morozov (3), Leonid Bogdanov
 

I koht: Kohtla-Järve FC Viru Star
II koht: Harju JK
III koht: Tallinna Sparta

Parim väravalööja: Viktor Morozov (Kohtla-Järve FC Viru Star)
Parim väravavaht: Dmitri Konjahhin (Kohtla-Järve FC Viru Star)
Parim mängija: Kevin Vahter (Tallinna Sparta)


Kõikide osalejate koosseisud:

A-alagrupp:

Harju JK: 1 Tauri Bachmann, 21 Oskar Johannes Jõgeva, 16/45 Kristjan Kriis, 70/35 Karel Kruusement, 17/31 Artur Sakarias, 40/48 Daniil Gerassimenko, 20/19 Sten Marten Viira, 12/28 Aksel Tingas, 11/39 Jens Erik Nielsen, 10/38 Pedro Markvardt, 30/23 Samuel Butler, 7/49 Kevin Dubrovski, 77/40 Carl Kontkar.

Tallinna FC Levadia: 1 Oskar Hendrikson, 10 Tristan Pajo, 9 Joonas Väli, 6 Marttin Lehiste, 20 Alari Allmann, 2 Maksim Jelin, 7 Davin Šterenberg, 11 Gren-Raigo Leht, 13 Carl-Eerik Laht, 17 Sten Patrick Prunn, 19 Richard Martell Eek, 22 Rasmus Parvei, 3 Kristo Mälter.

FC Nõmme United: 18 Magnus Edala, 3 Mihkel Ambur, 21 Hugo Tammik, 16 Aleksander Tammelaan, 11 Madis Mäesalu, 17 Rico Ernits, 5 Samuel Merilai, 55 Rinno Saviir, 8 Felix Pajo, 18 Georgi Šedolvajev, 5 Aleks Juhanson.

FC Maardu: 1 Jaroslav Semjonov, 21 Kirill Jusov, 9 Daniil Golovatš, 15 Vitali Nikitin, 4 Andrei Issatšenko, 8 Jegor Jablonev, 7 Jevgeni Radionov, 6 Roman Komaldinov, 3 Sergei Filippov, 14 Mark Terehhov.


B-alagrupp:

Tallinna JK Legion: 1 Martin Žukov, 38 Nikita Korõšev, 7 Steven Mäearu, 14 Kristjan Laanet, 27 Sergei Koltšin, 99 Denis Titiov, 15 Antanas Augustinas, 4 Denis Babrovik, 10 Nikita Kondratski, 44 Daniil Khrestafonov, 17 Edgar Aljas.

JK Tabasalu Sinine: 8 Markus Vetto, 13 Lars Rindla, 18 Taavi Markus Põdra, 99 Carl Erik Purkas, 16 Kasper Pihla, 89 Karl Andres Parts, 3 Marten Mehide, 1 Gert Andreas Marius Maidla, 17 Roland Lõuke, 87 Anri Ilves, 11 Mattias Aasna, 14 Dimitri Jepihhin.

Tallinna Sparta: 1 Jasper Jõesaar, 14 Marten Luukas Tamme, 9 Mihkel Viitung, 11 Ramon Smirnov, 25 Otto Ruussaar, 10 Silver Rasmus Kubensky, 22 Karl Orren, 4 Kevin Vahter, 6 Karl Oskar Nurk, 3 Kenny Vahter, 99 Adrian Mõttus, 19 Daniel Moglia.

JK Tallinna Kalev: 1 Jan Erik Kase, 22 Markus Riisenberg, 17 Romet Kaupmees, 25 Hugo Palutaja, 11 Andre Balta, 45 Alexander Kapitan Bergman, 77 Veli Kangur, 23 Mark Mälksoo, 7 Hannes Pihlamägi, 38 Robin Tiigiste, 27 Ants Joosep Virkus.


C-alagrupp:

Tallinna SK Everest: 9 Arseni Terletski, 23 Mihhail Kolobov, 1 Dmitri Pjatajev, 10 Aleksandr Lobanov, 3 Nikita Topeljer, 20 Roman Teljakov, 2 Vsevolod Pochekutov, 14 Vladimir Sakaljuk, 12 Vladislav Komarov.

Pärnu JK: 15 Eke Tormis Pikk, 28 Janek Vendelin, 18 Madis Moos, 21 Erko Nigula, 30 Joosep Tammann, 36 Reiko Mägi, 20 Markus Laev, 17 Sander Filippov, 37 Carl-Edgar Vuht, 8 Oskar Pulst, 27 Egert Veske.

Läänemaa JK: 16 Markus Anet, 6 Uko Oliver Eller, 13 Arseni Hohlatov, 2 Rico Kalda, 99 Rasmus Laherand, 17 Reio Laherand, 5 Kasper Liik, 19 Ralf Luks, 1 Jan-Erik Niit, 12 Markus Kevin Ojamäe, 11 Aron Pähkel, 7 Sander Soome, 14 Henri Suder, 18 Tanel Toomemäe, 9 Trevor Uustalu, 15 Sten Veski.

Tallinna FC Infonet: 1 Mark Usachev, 19 David Datov, 17 Daniil Ablajev, 10 Aleksandr Kudrjašov, 11 Martin Mahhov, 88 Kirill Golub, 16 Leonid Sitkevitš, 5 Dmitri Danilin, 9 Dmitri Ablajev, 23 Artjom Gavruk.


D-alagrupp:

Kohtla-Järve FC Viru Star: 21 Dmitri Konjahhin, 1 Artjom Sulimov, 9 Mihhail Orolov, 10 Viktor Morozov, 6 Vladislav Jegorov, 12 Aleksandr Baraškov, 3 Leonid Bogdanov, 8 Erik Konstantinov, 11 Dmitri Kangur, 2 Grigori Mitsuk, 5 Vadim Velikanov, 17 Nikita Podlipski, 20 Maksim Raužin, 18 Artur Djatšuk, 7 Ilja Gornov.

FC Kuressaare: 1 Karl-Sander Vaga, 7 Raigo Rei, 19 Karl Karlos Burk, 2 Jarno Vahho, 23 Andri Rõõmus, 80 Rando Tarkmeel, 91 Joosep Lonks, 25 Markkus Tamm, 70 Andero Mägi, 9 Joosep Kobin, 21 Indrek Mäeots.

FC Helios: 80 Aron Jakovlev, 1 Mauris Villems, 12 Tanel Lille, 13 Gern-Kristofer Petin, 11 Kris Õmblus, 20 Kristjan Sarja, 4 Marcus Tambets, 14 Mikk Robin Laarman, 8 Andri Roose, 19 Alar Tõllimäe.

JK Kärdla LM: 1 Markus Kivi, 4 Kevin Saarnak, 15 Oliver Piil, 6 Robin Rõmmel, 21 Andris Valk, 9 Andro Suuster, 8 Kermo Platov, 10 Henri Paulus.

Kõik väravalööjad:

7    Viktor Morozov    K.-Järve FC Viru Star
5    Mark Salnikov    Tallinna FC Infonet
5    Kenny Vahter    Tallinna Sparta
5    Kevin Vahter    Tallinna Sparta
4    Mihhail Orlov    K.-Järve FC Viru Star
3    Daniil Ablajev    Tallinna FC Infonet
3    Janek Vendelin    Pärnu JK
3    Daniil Golovatš    FC Maardu
3    Nikita Topeljer    Tallinna SK Everest
3    Mihkel Viitung    Tallinna Sparta
3    Nikita Podlipski    K.-Järve FC Viru Star
3    Kevin Dubrovski    Harju JK
3    Daniil Gerassimenko    Harju JK
3    Ramon Smirnov    Tallinna Sparta
2    Martin Lehiste    Tallinna FC Levadia
2    Mark Terehov    FC Maardu
2    Joonas Väli    Tallinna FC Levadia
2    Mihkel Ambur    FC Nõmme United
2    Mihhail Kolobov    Tallinna SK Everest
2    Arseni Terletski    Tallinna SK Everest
2    Dmitri Konjahhin    K.-Järve FC Viru Star
2    Antanas Augustinas    Tallinna JK Legion
2    Lars Rindla    JK Tabasalu Sinine
2    Andris Valk    JK Kärdla LM
2    Joosep Kobin    FC Kuressaare
2    Artur Sakarias    Harju JK
1    Roman Teljakov    Tallinna SK Everest
1    Dmitrijs Danilin    Tallinna FC Infonet
1    Reiko Mägi    Pärnu JK
1    Madis Mäesalu    FC Nõmme United
1    Kirill Golub    Tallinna FC Infonet
1    Gren-Raigo Leht    Tallinna FC Levadia
1    Carl Kontkar    Harju JK
1    Eke Tormis Pikk    Pärnu JK
1    Aleksandr Kudrjašev    Tallinna FC Infonet
1    Marcus Tambets    Tartu FC Helios
1    Veli Kangur    JK Tallinna Kalev
1    Markus Vetto    JK Tabasalu Sinine
1    Kris Õmblus    Tartu FC Helios
1    Aron Jakovlev    Tartu FC Helios
1    Gern-Kristofer Petin    Tartu FC Helios
1    Joosep Lonks    FC Kuressaare
1    Andre Balta    JK Tallinna Kalev
1    Romet Kaupmees    JK Tallinna Kalev
1    Silver Rasmus Kubensky    Tallinna Sparta
1    Markkus Tamm    FC Kuressaare
1    Kevin Saarnak    JK Kärdla LM
1    Vadim Velikanov    K.-Järve FC Viru Star
1    Jens Erik Nielsen    Harju JK
1    Aksel Tingas    Harju JK
1    Sten Marten Viira    Harju JK
1    Kristjan Kriis    Harju JK
1    Maksim Raužin    K.-Järve FC Viru Star
1    Aleksandr Baraškov    K.-Järve FC Viru Star
1    Otto Ruussaar    Tallinna Sparta
1    Leonid Bogdanov    K.-Järve FC Viru Star

Foto: EJL

29.12.2015 10:06













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.