KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Tütarlaste U17 turniiri võitis Tallinna JK Legion

Esmaspäev, 28. detsembril mängisid Triobet Aastalõputurniiril tütarlaste U17 vanuseklassi võistkonnad. Üheksa naiskonda olid jaotatud kahte alagruppi kust poolfinaali pääsesid kaks edukamat.

Esimeses poolfinaalis oli Tallinna JK Legion pärast 1:1 viiki penaltiseeria järel üle Põlva FC Lootosest. Teises võitis Suure-Jaani United/Põltsamaa 1:0 Tallinna FC Flora I.

Kohamängudes jäid normaalajal väravad löömata, penaltide löömise järel võitis esikoha Tallinna JK Legion, Suure-Jaani United/Põltsamaa ja Tallinna FC Flora I ees.

Turniiri parim väravalööja oli Ave-Lii Laas (Põlva FC Lootos), parim väravavaht Siret Räämet (Tallinna FC Flora I) ja parim mängija Mari-Liis Lillemäe (Suure-Jaani United/Põltsamaa).

Kõikide turniiride ajakavad

Tütarlaste U17 turniir 28. detsembril
:

A: 1. Põlva FC Lootos 10p, 2. Tallinna FC Flora I 10p, Saku Sporting 6p, Tallinna FC Levadia 3p, Tallinna JK Legion II 0p
B: 1. Suure-Jaani United/Põltsamaa 9p, 2. Tallinna JK Legion I 6p, Tallinna FC Ajax/Kalev 3p, Tallinna FC Flora II 0p, FC Elva (ei tulnud kohale)

Ajakava:

8:00 Tallinna FC Flora I - Tallinna FC Levadia 3:1 (A-grupp)
Väravad: Getter Saar, Dona-Ly Sinimeri, Elina Meier - Valeria Andrejeva
 
8:15 Saku Sporting - Tallinna JK Legion II 3:0 (A)
Väravad: Eliisabet Pedak (2), Kristiina Mihhailova
 
8:30 Tallinna FC Ajax/Kalev - Tallinna JK Legion I 0:3 (B)
Väravad: Alika Malešina, Laada Tereštšenkova, Elina Šilina
 
8:45 Suure-Jaani United/Põltsamaa - Tallinna FC Flora II 5:0 (B)
Väravad: Chrystal King (3), Kristiina Aria (2)
 
9:00 Tallinna JK Legion II - Tallinna FC Flora I 0:4 (A)
Väravad: Getter Saar, Dona-Ly Sinimeri, Elis Soodla, Brigit Lubi
 
9:15 Tallinna FC Levadia - Põlva FC Lootos 0:3 (A)
Väravad: Ave-Lii Laas (2), Renate-Ly Mehevets
 
9:30 Tallinna FC Flora II - Tallinna FC Ajax/Kalev 0:2 (B)
Väravad: Diana Demidova, Melissa Lilander
 
9:45 Tallinna FC Flora I - Saku Sporting 3:1 (A)
Väravad: Brigit Lubi, Hanna-Liivia Teller, Getter Saar - Hanna-Lisa Kuslap
 
10:00 Põlva FC Lootos - Tallinna JK Legion II 3:0 (A)
Väravad: Ave-Lii Laas, Renate-Ly Mehevets, Sirli-Stella
 
10:15 Tallinna FC Ajax/Kalev - Suure-Jaani United/Põltsamaa 0:1 (B)
Värav: Mari-Liis Lillemäe
 
10:30 Tallinna FC Levadia - Saku Sporting 0:2 (A)
Väravad: Eliisabet Pedak, Hanna-Lisa Kuslap
 
10:45 Põlva FC Lootos - Tallinna FC Flora I 1:1 (A)
Väravad: Renate-Ly Mehevets - Getter Saar
 
11:00 Tallinna JK Legion I - Suure-Jaani United/Põltsamaa 2:3 (B)
Väravad: Laada Tereštšenkova (2) - Mariana Kees, Kristiina Aria, Mari-Liis Lillemäe
 
11:15 Tallinna JK Legion II - Tallinna FC Levadia 0:4 (A)
Väravad: Aline Terebunskaja, Rebecca Pärtel, Valeria Andrejeva (2)
 
11:30 Saku Sporting - Põlva FC Lootos 0:4 (A)
Väravad: ov. Eva Maria Kriisa, Ave-Lii Laas, Kristin Kukli, Liisa Anete Mark
 
11:45 Tallinna FC Flora II - Tallinna JK Legion I 1:5 (B)
Väravad: Helena Elster - Anastasia Ivanova (2), Evelin Šilina (2), Laada Tereštšenkova

Poolfinaalid:
 
12:00 A1 Põlva FC Lootos - B2 Tallinna JK Legion 1:1, pen. 0:2
Väravad: Ave-Lii Laas - Evelin Šilina
 
12:15 A2 Tallinna FC Flora I - B1 Suure-Jaani United/Põltsamaa 0:1
Värav: Mari-Liis Lillemäe

Kohamängud:
 
12:30 III-IV koha mäng Põlva FC Lootos - Tallinna FC Flora I 0:0, pen. 0:2
Väravad: -
 
12:45 Finaal Tallinna JK Legion - Suure-Jaani United/Põltsamaa 0:0, pen. 4:3
Väravad: -
 
I koht: Tallinna JK Legion
II koht: Suure-Jaani United/Põltsamaa
III koht: Tallinna FC Flora I

Parim väravalööja: Ave-Lii Laas (Põlva FC Lootos)
Parim väravavaht: Siret Räämet (Tallinna FC Flora I)
Parim mängija: Mari-Liis Lillemäe (Suure-Jaani United/Põltsamaa)


Kõikide osalejate koosseisud:

A-alagrupp:

Põlva FC Lootos: KARINA PIIRIMAA, KATRIN PIIRIMAA, AVE-LII LAAS, KATARIINA KINNUNEN, LIISI ANETE MARK, KRISTIN KUKLI, CRISELLE TENNOSAAR, KAROLIN KRIKUNOV, RENATE-LY MEHEVETS, SIRLI-STELLA JÕGIS.

Tallinna FC Flora I: SIRET RÄÄMET, LIIS KARLSON, CARMEL KUUSK, DONA-LY SINIMERI, BRIGIT LUBI, GETTER SAAR, ELIS SOODLA, VICTORIA VILLIG, ELINA MEIER, WANDA PROST, MERIT KOBAKENE, MAARJA MAASIKMETS, ANNALIISA MÄLETJÄRV, RIIN NOORMÄGI, HANNA LIIVIA TELLER, RENATE TOLMATS.

Saku Sporting: ANNA SUZDALEV, GRETE DAUT, ITI MIINA ULMAS, ELIISABET PEDAK, LIISA-LII TAMME, KRISTIINA MIHHAILOVA, EVA MARIA KRIISA, GERDA KOIDUMÄE, SÄDE JÄRVEKÜLG, LINETTE LISTMANN, KEITLIN KALD, ANETT AEDLA, HANNA-LISA KUSLAP, GREETE KELLI AAVA, PAULA MARIA MENGEL, KÄTLIN JEEDAS.

Tallinna FC Levadia: ANNA KULIEVA, MARIA DYSHKANT, MARCELL PAJO, CHESLAVA KURJANOVITS, DARJA KURJANOVITS, MARI RAIDMA, VALERIA ANDREJEVA, REBECCA PÄRTEL, ALINA TEREBUNSKAJA, KSENIJA LAHE, MERLIN OZDOBA, ANASTASIJA ZABELLA.

Tallinna JK Legion II: KRISTINA FILIPPOVA, ELISAVETA KRAEVA, DARJA SOMOVA, SOFIA PODDUBNAJA, JEKATERINA BELÕSEVA, ANITA SIBALOVA, ANNE MISALAGINA, ANITA KARATSINTSEVA, MARGIT TÄHT.


B-alagrupp:

Tallinna JK Legion I: LAADA TERESTSENOKOVA, EVELIN SILINA, ALIKA MELESINA, ANABELL SARV, KARINA SAVELJEVA, JEKATERINA ROMANENKOVA, ANZELIKA BÕKOVA, ANASTASIA IVANOVA, AGNES SIRELI, DIANA MIGALENJA, DIANA STJOBA, JELIZAVETA STJOBA, ANNA TOLMATSKOVA, ANNA MAJOROVA.

Suure-Jaani United/Põltsamaa: KRISTIINA ARIA, CARMEN JUURIK, GERTA JÜRJENS, MARIANA KEES, CHRYSTAL KING, MARI-LIIS LILLEMÄE, SIGRID PAAS, KERTU REINUP, RETI TALTS.

Tallinna FC Ajax/Kalev: ELISABETH VIILAS, EMMA TREIBERG, SABINA AHMEDOVA, DIANA DEMIDOVA, ANASTASIA BABENKO, KAIRIIN SUMIN, MELISSA LILANDER, ANETTA GRETE DUUBAS, KAROLINA PERV, CARMEN KÄRG, LIINAMARI ASTEL, INGA KAUP, LIISI KALININA.

FC Elva: ei tulnud kohale.

Tallinna FC Flora II: KÄROL MICHELSON, DIANA MÄRTSON, HANNA PENTSA, NORA ANETE MÜLLER, HELENA ELSTER, KAROLINA LUIDALEPP, MIRYAM CICETTI, ADELE ELIZABETH BÖTTKER, LAURELL LUMI, JUULI TEDER, INGER FRIDOLIN, CÄTHY VIVIEN VAHI.

Kõik väravalööjad:

5    Ave-Lii Laas    Põlva FC Lootos
4    Getter Saar    Tallinna FC Flora I
4    Laada Tereštšenkova    TJK Legion I
4    Evelin Šilina    TJK Legion I
3    Chrystal King    Suure-Jaani United/Põltsamaa
3    Eliisabet Pedak    Saku Sporting
3    Renate-Ly Mehevets    Põlva FC Lootos
3    Kristiina Aria    Suure-Jaani United/Põltsamaa
3    Valeria Andrejeva    Tallinna FC Levadia
3    Mari-Liis Lillemäe    Suure-Jaani United/Põltsamaa
2    Dona-Ly Sinimeri    Tallinna FC Flora I
2    Brigit Lubi    Tallinna FC Flora I
2    Hanna-Lisa Kuslap    Saku Sporting
2    Anastasia Ivanova    TJK Legion I
1    Elina Meier    Tallinna FC Flora I
1    Kristiina Mihhailova    Saku Sporting
1    Alika Malešina    TJK Legion I
1    Elis Soodla    Tallinna FC Flora I
1    Diana Demidova    Tallinna FC Ajax/Kalev
1    Melissa Lilander    Tallinna FC Ajax/Kalev
1    Hanna-Liina Teller    Tallinna FC Flora I
1    Sirli-Stella Jõgis    Põlva FC Lootos
1    Mariana Kees    Suure-Jaani United/Põltsamaa
1    Alina Terebunskaja    Tallinna FC Levadia
1    Rebecca Pärtel    Tallinna FC Levadia
1    Kristin Kukli    Põlva FC Lootos
1    Liisi Anete Mark    Põlva FC Lootos
1    Helena Elster    Tallinna FC Flora II
 
OV    Eva Maria Kriisa    Saku Sporting

28.12.2015 09:59













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.