KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Maakonna meistrite turniiri võitis Rantipol (Võrumaa)
Triobet Aastalõputurniiril osalesid sel aastal esmakordselt ka maakonna meistrid. Üheksa kahte alagruppi jaotatud meeskonda mängisid pühapäeval, 27. detsembril.

A-alagrupist pääsesid poolfinaali Rantipol Võrumaa ja Järvamaa koondis. B-alagrupist läksid edasi Peipsiääre (Tartumaa) ja Valgamaa. Mänguaja pikkuseks onli 12 minutit.

Esimeses poolfinaalis oli Rantipol (Võrumaa) 3:0 üle Valgamaa koondisest, teises võitis Järvamaa koondis Peipsiääre (Tartumaa) 1:0. Finaalis oli Rantipol Järvamaast üle 1:0. Kolmas koht kuulus Valgamaa koondisele.

Turniiri parim väravalööja oli Sergei Starovoitov (Tartumaa Peipsiääre), parim väravavaht Taavi Sarapuu (Rantipol Võrumaa) ja parim mängija Kert Joakit (Rantipol Võrumaa).

Kõikide turniiride ajakavad

Maakondade meistrite turniir 27. detsembril:

A: 1. Rantipol (Võrumaa) 9p, 2. Järvamaa koondis 7p, Läänemaa 6p, Raplamaa 4p, Jõgevamaa 3p
B: 1. Peipsiääre (Tartumaa) 9p, 2. Valgamaa koondis 6p, FC Taritu (Saaremaa) 1p, Põlva FC Lootos (Põlvamaa) 1p, Hiiumaa (ei jõudnud kohale)

Ajakava:

8:30 Rantipol (Võrumaa) - Raplamaa 2:1 (A)
Väravad: Jüri Artemkin (2) - Joel Siniallik
 
8:45 Järvamaa koondis - Läänemaa 1:0 (A)
Värav: Veiko Koks
 
9:00 Jõgevamaa - Rantipol (Võrumaa) 0:2 (A)
Väravad: Kert Joakit, Lauri Pilv
 
9:15 Raplamaa - Järvamaa koondis 0:0 (A)
Väravad: -
 
9:30 Läänemaa - Raplamaa 2:3 (A)
Väravad: Martin Salf, Aleksandr Vassiljev - Teet Kallaste (3)
 
9:45 Järvamaa koondis - Jõgevamaa 3:1 (A)
Väravad: Rauno Kald (2), Andrei Veis - Eduard Lehtmets
 
10:00 Rantipol (Võrumaa) - Järvamaa koondis 1:0 (A)
Värav: Kert Joakit
 
10:15 Jõgevamaa - Läänemaa 3:5 (A)
Väravad: Kaarel Põldma (2), Priit Jõeäär - Martin Salf (2), Aare Avila, Silver Hunt, Aleksendr Vassiljev
 
10:30 Raplamaa - Jõgevamaa 2:4 (A)
Väravad: Teet Kallaste, Madis Nurmik - Priit Jõeäär (3), Mario Tikerberi
 
10:45 Läänemaa - Rantipol (Võrumaa) 3:2 (A)
Väravad: Martin Salf, Aare Avila, Mark Kolossov - Lauri Pilv, Siim Lepp
 
11:05 Põlva FC Lootos (Põlvamaa) - Peipsiääre (Tartumaa) 1:3 (B)
Väravad: Priit Rahuelu - Sergei Starovoitov (3)
 
11:20 FC Taritu (Saaremaa) - Valgamaa koondis 1:3 (B)
Väravad: Kristen Mere - Marek Naal (2), Mark Ivanov
 
11:40 FC Taritu (Saaremaa) - Põlva FC Lootos (Põlvamaa) 1:1 (B)
Väravad: Priit Salong - Priit Rahuelu
 
11:55 Peipsiääre (Tartumaa) - Valgamaa koondis 4:1 (B)
Väravad: Aleksei Mamontov (2), Sergei Starovoitov (2) - Mark Ivanov
 
12:10 FC Taritu (Saaremaa) - Peipsiääre (Tartumaa) 1:2 (B)
Väravad: Kristen Mere - Aleksei Mamontov, Sergei Starovoitov
 
12:25 Põlva FC Lootos (Põlvamaa) - Valgamaa koondis 1:3 (B)
Väravad: Janar Kopli - Marek Naal (2)

Poolfinaalid:
 
12:40 A1 Rantipol (Võrumaa) - B2 Valgamaa koondis 3:0
Väravad: Jüri Artemkin, Kristo Rämson, Lauri Pilv
 
12:55 B1 Peipsiääre (Tartumaa) - A2 Järvamaa koondis 0:1
Värav: Rauno Kald

Kohamängud:
 
13:10 3.-4. koht Valgamaa koondis - Peipsiääre (Tartumaa) 4:1
Väravad: Artjom Tšernõhh, Marek Naal, Hans Valeri Järvmägi (2) - Aleksei Mamontov
 
13:25 Finaal Rantipol (Võrumaa) - Järvamaa koondis 1:0
Värav: Kert Joakit
 
I koht: Rantipol (Võrumaa)
II koht: Järvamaa koondis
III koht: Valgamaa koondis

Parim väravalööja: Sergei Starovoitov (Tartumaa Peipsiääre)
Parim väravavaht: Taavi Sarapuu (Rantipol Võrumaa)
Parim mängija: Kert Joakit (Rantipol Võrumaa)


Kõikide osalejate koosseisud:

A-alagrupp:

Jõgevamaa: Vladimir Ingver, Eduard Lehtmets, Kaarel Põldma, Jürgen Hiljurand, Timo Limberg, Priit Jõeäär, Mihkel Kukk, Mario Tekerberi.

Rantipol (Võrumaa): Siim Lepp, Lauri Pilv, Raul Rebane, Arsen Katsmazov, Marek Jenas, Kristo Rämson, Taavi Sarapuu, Kert Joakit, Kristjan Moks, Kait Hinn, Jüri Artemkin.

Järvamaa koondis: Sergei Lepmets, Kristo Kiik, Urmas Raaper, Rauno Kald, Veiko Koks, Tave Parts, Raido Kangur, Rauno Kööp, Priit Raal, Andrei Veis, Arsen Abeljan.

Läänemaa: Andro Aavik, Aare Avila, Silver Hunt, Mark Kolosov, Aleksandr Molkov, Bert Rotberg, Hendrik Siht, Ken Sinkevičius, Talis Tamm, Aleksandr Vassiljev,Martin Salf.

Raplamaa: Kristjan Pallav, Madis Nurmik, Teet Kallaste, Oliver Andres, Ken Krister Maalinn, Artur Lindegron, Joel Siniallik, Janar Soomre.


B-alagrupp:

FC Taritu (Saaremaa): Martin Prostang, Raimond Salong, Edmond Salong, Kristen Mere, Keito Liiv, Peeter-Jaak Ait, Priit Salong, Martin Lonn.

Hiiumaa: ei jõudnud eilse tormi tõttu kohale

Põlva FC Lootos (Põlvamaa): Miko Saarniit, Helander Vist, Janar Kopli, Jürgen Juks, Rivo Tuik, Priit Rahuelu, Remi Oper, Ranno Liivago, Kert Hüdsi.

Valgamaa koondis: Aivo Akkus, Reimo Paidra, Andrei Kangro, Hans Valeri Järvmägi, Artjom Tšernõhh, Sergei Thielemann, Mark Ivanov, Marek Naal, Dmitri Andreitšuk, Roman Raevski.

Peipsiääre (Tartumaa): Viktor Filippov, Aleksei Mamontov, Sergei Starovoitov, Dmitri Botskovski, Rodion Aleksejev, Denis Serikov, Artur Djatškov, Artur Ossipov, Aleksandr Burlaka, Ergo Leppik.

Kõik väravalööjad:

6    Sergei Staravoitov    Tartumaa
5    Marek Naal    Valgamaa
4    Aleksei Mamontov    Tartumaa
4    Martin Salf    Läänemaa
4    Priit Jõeäär    Jõgevamaa
4    Teet Kallaste    Raplamaa
3    Rauno Kald    Järvamaa
3    Jüri Artemkin    Võrumaa
3    Lauri Pilv    Võrumaa
3    Hans Valeri Järvmägi    Valgamaa
2    Priit Rahuelu    Põlvamaa
2    Kristen Mere    Saaremaa
2    Mark Ivanov    Valgamaa
2    Kaarel Põldma    Jõgevamaa
2    Aleksandr Vassiljev    Läänemaa
2    Aare Avila    Läänemaa
2    Kert Joakit    Võrumaa
1    Siim Lepp    Võrumaa
1    Kristo Rämson    Võrumaa
1    Veiko Koks    Järvamaa
1    Andrei Veis    Järvamaa
1    Silver Hunt    Läänemaa
1    Mark Kolosov    Läänemaa
1    Madis Nurmik    Raplamaa
1    Joel Siniallik    Raplamaa
1    Eduard Lehtmets    Jõgevamaa
1    Mario Tikerberi    Jõgevamaa
1    Artjom Tšernõhh    Valgamaa
1    Priit Salong    Saaremaa
1    Janar Kopli    Põlvamaa


27.12.2015 13:51













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.