KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
II liiga 1. turniiri võitis Tallinna JK Piraaja

Teise jõulupüha pärastlõunal algas Triobet Aastalõputurniiril II liiga 1. turniir, millest võttis osa 16 meeskonda ning kutse said piirkondade 1.-8. koha omanikud.

Esimeses poolfinaalis alistas JK Luunja 1:0 Tõrva JK. Teises poolfinaalis oli Tallinna JK Piraaja, kes alagrupist pääses edasi loosi abil, seekord penaltiseeria toel üle Saue JK Laagrist.

Finaalis jätkus Piraaja edukäik, sedakorda tuli koos 2:1 võiduga JK Luunja üle ka turniirivõit. Kolmas koht kuulus Saue JK Laagrile.

Parim väravalööja oli Siim Kask (JK Luunja), parim väravavaht Madis Eskusson (Tallinna JK Piraaja) ja parim mängija Rasmus Sinivee (Tallinna JK Piraaja).

Kõikide turniiride ajakavad

II liiga 1. turniir 26. detsembril:

A: 1. Saue JK Laagri 7p, Tallinn C.F. 6p, Keila JK 4p, Paide Linnameeskond II 0p
B: 1. Tõrva JK 6p, Türi Ganvix JK 6p, Tabasalu JK Charma 3p, Jõhvi FC Lokomotiv 3p
C: 1. Tallinna JK Piraaja 5p, Viimsi MRJK 5p, Tartu JK Welco 3p, FC Nõmme United 2p
D: 1. JK Luunja 7p, Võru JK 7p, Viljandi JK Tulevik II 3p, SK Imavere Forss 0p

Ajakava:

15:00 Türi Ganvix JK - Tõrva JK 0:1 (B)
Värav: Oliver Suur
 
15:15 Jõhvi FC Lokomotiv - Tabasalu JK Charma 1:2 (B)
Väravad: Maksim Ristimägi - Andres Koogas, Kersten Lõppe
 
15:30 JK Luunja - Võru JK 1:1 (D)
Väravad: Siim Kask - Jüri Artemkin
 
15:45 Viljandi JK Tulevik II - SK Imavere Forss 1:0 (D)
Värav: ov. Kristjan Kongas
 
16:00 Tõrva JK - Tabasalu JK Charma 2:0 (B)
Väravad: Meelis Allik, Joosep Raudsepp
 
16:15 Türi Ganvix JK - Jõhvi FC Lokomotiv 3:0 (B)
Väravad: Urmas Raaper, Rauno Kald (2)
 
16:30 Võru JK - SK Imavere Forss 4:2 (D)
Väravad: Kert Joakit (2), Kait Hinn, Lauri Pilv - Siim Imsi, Rauno Kiisk
 
16:45 JK Luunja - Viljandi JK Tulevik II 2:1 (D)
Väravad: Markus Jõgi, Kristofer Kaasik - Jaagup Luhakooder
 
17:00 Jõhvi FC Lokomotiv - Tõrva JK 3:2 (B)
Väravad: Mihhail Tsarjov, Maksim Ristimägi, Denis Vender - ov. Mihhail Tsarjov, Oliver Raudsepp
 
17:15 Tabasalu JK Charma - Türi Ganvix JK 0:1 (B)
Värav: Arsen Abeljan
 
17:30 Viljandi JK Tulevik II - Võru JK 1:2 (D)
Väravad: Indrek Kaiste - Kait Hinn, Jüri Artemkin
 
17:45 SK Imavere Forss - JK Luunja 0:7 (D)
Väravad: Martin Aasmäe, Janno Saks, ov. Kristjan Kongas, Kristofer Kaasik (2), Mihkel Ustav, Markus Jõgi
 
18:00 Paide Linnameeskond II - Saue JK Laagri 0:2 (A)
Väravad: Martin Pley (2)
 
18:15 Tallinn C.F - Keila JK 3:0 (A)
Väravad: Rejal Alijev, Marten Saarlas (pen), Edwin Stüf
 
18:30 Tartu JK Welco - Tallinna JK Piraaja 0:1 (C)
Värav: ov. Marten Margus
 
18:45 FC Nõmme United - Viimsi MRJK 1:1 (C)
Väravad: Kevin Koppel - Ats Klemmer
 
19:00 Saue JK Laagri - Keila JK 1:1 (A)
Väravad: Argo Alaväli - Maddi Rennel
 
19:15 Paide Linnameeskond II - Tallinn C.F 0:1 (A)
Värav: Kevin Sooaluste
 
19:30 Tallinna JK Piraaja - Viimsi MRJK 0:0 (C)
Väravad: -
 
19:45 Tartu JK Welco - FC Nõmme United 3:0 (C)
Väravad: Marten Kihho (pen), Märt Mägi, Mikk Valtna
 
20:00 Tallinn C.F - Saue JK Laagri 0:2 (A)
Väravad: Janar Pajo, Silver Liiv
 
20:15 Keila JK - Paide Linnameeskond II 2:1 (A)
Väravad: Emmanuel Testimony Odeh, Ott Auver - Priit Raal
 
20:30 FC Nõmme United - Tallinna JK Piraaja 1:1 (C)
Väravad: Mark Rõõmussaar - Karl Villiam Vaserik
 
20:45 Viimsi MRJK - Tartu JK Welco 1:0 (C)
Värav: Ken Tammeveski

Poolfinaalid:
 
21:00 B1 Tõrva JK - D1 JK Luunja 0:1
Värav: Siim Kask
 
21:15 A1 Saue JK Laagri - C1 Tallinna JK Piraaja 1:1, pen. 5:6
Väravad: Kristjan Suurjärv - Rasmus Sinivee

Kohamängud:
 
21:30 III-IV koha mäng Tõrva JK - Saue JK Laagri 1:1, pen. 1:3
Väravad: Mairo Mägi - Silver Liiv
 
21:45 Finaal JK Luunja - Tallinna JK Piraaja 1:2
Väravad: Siim Kask - Ivan Špol, Rasmus Sinivee
 

I koht: Tallinna JK Piraaja
II koht: JK Luunja
III koht: Saue JK Laagri

Parim väravalööja: Siim Kask (JK Luunja)
Parim väravavaht: Madis Eskusson (Tallinna JK Piraaja)
Parim mängija: Rasmus Sinivee (Tallinna JK Piraaja)

Kõikide osalejate koosseisud:

A-alagrupp:

Paide Linnameeskond II: 1 Raiko Mets, 4 Rauno Kööp, 6 Chris Lee, 8 Tarmo Paju, 10 Eerik Reinsoo, 13 Igor Rabtšuk, 14 Markus Mats Lellsaar, 15 Priit Raal, 16 Rene Puhke, 20 Margus Pahtma, 21 Ervin Kõll, 23 Marek Tiik, 28 Marion Adusoo.

Tallinn C.F.: 14 Edwin Stüf, 4 Juhan Noode, 8 Lauri Välja, 33 Mello Junior, 43 Ian-Erik Valge, 16 Kevin Sooaluste, 13 Mark Edur, 11 Carl-Eric Sellenberg, 27 Teet Kallaste, 10 Rejal Alijev, 80 Egert Oiov, 5 Sten Kuks, 7 Marten Saarlas.

Keila JK: 1 Kermo Kiiler, 35 Karl Koppel, 15 Jako Arikainen, 18 Holger Suvi, 12 Marko Mõek, 81 Ott Aunver, 8 Tauri Tamkivi, 77 Maddi Rennel, 3 Erkki Kuriks, 10 Emmanuel Testimony Odeh, 33 Alvin Kuuskmäe.

Saue JK Laagri: 69 Kaspar Kotter, 5 Erkki Liiv, 9 Kristjan Suurjärv, 11 Vincent Ray Lambin, 15 Kristjan Ploompuu, 24 Roland Tammela, 7 Argo Alaväli, 8 Silver Liiv, 6 Martin Pley, 4 Siim Suppi, 10 Janar Pajo, 19 Mauri Levandi.


B-alagrupp:

Türi Ganvix JK: 1 Sergei Lepmets, 11 Kristo Kiik, 13 Arsen Abeljan, 40 Karel Seire, 29 Tarvo Piip, 19 Veiko Koks, 16 Rauno Kald, 2 Roman Zarovski, 26 Raido Kangur, 39 Indrek Maamägi, 33 Urmas Raaper, 8 Priit Treial, 22 Andrus Lukjanov.

Jõhvi FC Lokomotiv: 28 Maksim Kuznetsov, 22 Artur Korepanov, 16 Oleg Bogdanov, 4 Denis Lukin, 6 Roman Smoljar, 26 Nikita Volkov, 7 Mihhail Tsarjov, 10 Maksim Ristimägi, 15 Denis Vender, 5 Roman Kozhukhovskyi.

Tabasalu JK Charma: 3 Andres Koogas, 22 Ranner Pak, 12 Priidu Nurmik, 92 Marek Poom, 5 Rauno Raid, 21 Deniss Vassiljev, 1 Roland Rink, 8 Kersten Lõppe, 91 Joel Indermitte, 50 Martin Murd, 9 Martin Tšegodajev, 19 Risto Tämmo.

Tõrva JK: 4 Erik Raal, 21 Mairo Vister, 26 Robert Hansson, 77 Oliver Raudsepp, 78 Rain Blauberg, 12 Mairo Mägi, 9 Oliver Suur, 99 Meelis Allik, 6 Juhan Kondike, 88 Karl Hansson, 98 Joosep Raudsepp.


C-alagrupp:

Tartu JK Welco: 31 Edgar Leht, 41 Lehar Savikink, 77 Marten Margus, 66 Henri Loodmaa, 88 Martin Lubi, 22 Marten Kihho, 38 Andres Joosep, 96 Märt Mägi, 48 Hannes Tiru, 92 Siim Kaasik, 7 Mikk Valtna, 78 Marken Malm.

FC Nõmme United: 1 Oliver Ani, 32 Rasmus Kriisa, 21 Marten Metsniit, 16 Johan Tõugjas, 8 Kevin Koppel, 22 Mark Rõõmussaar, 28 Kenno Muraveiski, 6 Raul Niit, 12 Andre Saareli, 17 Marek Mäekala, 7 Künter Uku Altnurme, 25 Igor Žarikov, 2 Karl Johan Kastein, 19 Marko Jagor.

Viimsi MRJK: 1 Lauri Randma, 13 Arli Salm, 33 Uku Õunapuu, 9 Raoul Kirsima, 11 Ken Tammeveski, 16 Hannes Värs, 2 Rasmus Pelt, 19 Karl Sõerde, 69 Oskar Tänna, 27 Martin Melnikov, 88 Ats Klemmer, 10 Andri Kaljumäe, 18 Ivo Lehtmets.

Tallinna JK Piraaja: 1 Madis Eskusson, 12 Ivan Špol, 13 Ilmar Põhjala, 19 Tanel Lätti, 24 Karla Oder, 28 Rasmus Sinivee, 29 Henry Remmelgas, 32 Karl-William Vaserik, 33 Marko-Alari Lont, 35 Pavel Jakubov, 47 Aiko Orgla, 53 Marten Kundla.


D-alagrupp:

JK Luunja: 15 Kristofer Kaasik, 3 Siim Kask, 26 Johannes Kollist, 7 Janno Saks, 28 Mihkel Ustav, 8 Martin Aasmäe, 10 Markus Jõgi, 16 Martin-Gert Pärli, 1 Karl Vaabel.

Viljandi JK Tulevik II: 1 Dmitri Lipetski, 35 Sander Luik, 37 Alko Laanoja, 33 Simon Lukka, 29 Henri Paavo, 66 Jaagup Luhakooder, 31 Martin Lõiv, 38 Indrek Kaiste, 34 Kevin Paavo.

SK Imavere Forss: 9 Alar Arula, 4 Siim Tali, 1 Martin Uusküla, 86 Kristjan Hõbemägi, 16 Martin Ellram, 10 Rauno Kiisk, 6 Kristjan Kongas, 11 Tauri Imsi, 3 Allan Juhanson, 18 Tõnis Aro, 13 Siim Tillemann, 23 Siim Imsi, 12 Mirko Jefanov.

Võru JK: 8 Siim Lepp 1 Taavi Sarapuu, 17 Kert Joakit, 11 Kristjan Moks, 9 Tarvo Kunz, 16 Marek Jenas, 10 Kait Hinn, 2 Lauri Pilv, 5 Raul Rebane, 11 Jüri Artemkin.


Kõik väravalööjad:

3    Siim Kask    JK Luunja
3    Kristofer Kaasik    JK Luunja
2    Rauno Kald    Türi Ganvix JK
2    Kert Joakit    Võru JK
2    Maksim Ristimägi    Jõhvi FC Lokomotiv
2    Kait Hinn    Võru JK
2    Juri Artemkin    Võru JK
2    Markus Jõgi    JK Luunja
2    Martin Pley    Saue JK Laagri
2    Silver Liiv    Saue JK Laagri
2    Rasmus Sinivee    JK Piraaja
1    Oliver Suur    Tõrva JK
1    Andres Koogas    Tabasalu JK Charma
1    Kersten Lõppe    Tabasalu JK Charma
1    Meelis Allik    Tõrva JK
1    Joosep Raudsepp    Tõrva JK
1    Urmas Raaper    Türi Ganvix JK
1    Siim Imsi    SK Imavere Forss
1    Rauno Kiiski    SK Imavere Forss
1    Lauri Pilv    Võru JK
1    Jaagup Luhakooder    Viljandi JK Tulevik II
1    Mihhail Tsarjov    Jõhvi FC Lokomotiv
1    Oliver Raudsepp    Tõrva JK
1    Denis Vender    Jõhvi FC Lokomotiv
1    Arsen Abeljan    Türi Ganvix JK
1    Indrek Kaiste    Viljandi JK Tulevik II
1    Martin Aasmäe    JK Luunja
1    Janno Saks    JK Luunja
1    Mihkel Ustav    JK Luunja
1    Rejal Alijev    Tallinn C.F.
1    Marten Saarlas    Tallinn C.F.
1    Edwin Stüf    Tallinn C.F.
1    Kevin Koppel    FC Nõmme United
1    Ats Klemmer     Viimsi MRJK
1    Argo Alaväli    Saue JK Laagri
1    Maddi Rennel    Keila JK
1    Kevin Sooaluste    Tallinn C.F.
1    Marten Kihho    Tartu JK Welco
1    Märt Mägi    Tartu JK Welco
1    Mikk Valtna    Tartu JK Welco
1    Janar Pajo    Saue JK Laagri
1    Priit Raal    Paide LM II
1    Emmanuel T. Odeh    Keila JK
1    Ott Aunver    Keila JK
1    Karl Villiam Vaserik    JK Piraaja
1    Ken Tammeveski    Viimsi MRJK
1    Kristjan Suurjärv    Saue JK Laagri
1    Mairo Mägi     Tõrva JK
1    Ivan Špol    JK Piraaja
 
ov.  Mihhail Tsarjov    Jõhvi FC Lokomotiv
2 ov. Kristjan Kongas    SK Imavere Forss

26.12.2015 22:30













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.