KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Jõulupuhkusele eelneva II liiga 2. turniiri võitis Lasnamäe FC Ajax
Kolmapäeval, 23. detsembril toimus Triobet Aastalõputurniiri II liiga 2. turniir. Turniirile oli kutsutud II liiga piirkondade 9.-14. koha võistkonnad ning III liiga piirkondade võitjad.

Esimeses poolfinaalis oli Lasnamäe FC Ajax pärast 2:2 viigilist normaalaega penaltiseeria järel 3:2 üle Rummu Dünamost. Teises võitis Tallinna JK Legion 1:0 Tallinna FC Forza. Finaalis oli Lasnamäe FC Ajax 2:1 üle Tallinna JK Legionist. Kolmandaks tuli Tallinna FC Forza.

Parim väravalööja oli Ilja Ljapin (Lasnamäe FC Ajax), parim väravavaht oli Anton Lapezin (Tallinna JK Legion) ning parim mängija: Jevgeni Tšigrinov (Tallinna FC Forza).

Kõikide turniiride ajakavad

Pärast tänast turniiri läheb Triobet Aastalõputurniir kahepäevasele jõulupuhkusele.

II liiga 2. turniir 23. detsembris:

A: 1. Rummu Dünamo 9p, Tallinna JK Dünamo 4p, Tallinna FC Levadia III 3p, Tartu FC Santos II 1p
B: 1. Tallinna JK Legion 9p, Jõgeva SK Noorus-96 4p, Narva United FC 3p, JK Tondi 1p
C: 1. Lasnamäe FC Ajax 6p, JK Retro 6p, Pärnu Jalgpalliklubi 6p, FC Kose 0p
D: 1. Tallinna FC Forza 9p, Tartu FC Merkuur 6p, FC Kuressaare II 1p, Kuusalu JK Rada 1p

Ajakava:

15:00 Tallinna JK Dünamo - Tartu FC Santos II 0:0 (A)
Väravad: -
 
15:15 Rummu Dünamo - Tallinna FC Levadia III 3:0 (A)
Väravad: Nikita Zamašnõi (2), Stanislav Hmeljov
 
15:30 Jõgeva SK Noorus-96 - Narva United FC 1:0 (B)
Värav: Andro Lepp
 
15:45 JK Tondi - Tallinna JK Legion 0:1 (B)
Värav: Dmitri Koltsov
 
16:00 Tartu FC Santos II - Tallinna FC Levadia III 0:1 (A)
Värav: Kristjan Jalakas
 
16:15 Tallinna JK Dünamo - Rummu Dünamo 0:1 (A)
Värav: Artur Tukmatšov
 
16:30 Narva United FC - Tallinna JK Legion 1:2 (B)
Väravad: Ivan Seleznjov - Renats Granovskis, Stefan Tšendei
 
16:45 Jõgeva SK Noorus-96 - JK Tondi 0:0 (B)
Väravad: -
 
17:00 Rummu Dünamo - Tartu FC Santos II 3:1 (A)
Värav: Artur Tukmatšov, Mark Rabkov, Nikita Zamašnõi - Kaarel Maasen
 
17:15 Tallinna FC Levadia III - Tallinna JK Dünamo 2:3 (A)
Väravad: Martin Tammvee, Sten Renar Subatsius - Maksim Židkov, Temitayo Doherty (2)
 
17:30 JK Tondi - Narva United FC 1:3 (B)
Väravad: Maksim Alekseev - Artem Petrunin, Kirill Andrejev (2)

17:45 Tallinna JK Legion - Jõgeva SK Noorus-96 3:0 (B)
Väravad: German Ussov, Stefan Tšendei (2)

18:00 FC Kose - Pärnu Jalgpalliklubi 0:3 (C)
Väravad: Kris Antsmaa, Karmo Valk, Aleksander Algo
 
18:15 Lasnamäe FC Ajax - JK Retro 4:1 (C)
Väravad: Ilja Ljapin, Dmitri Kirilov, Juri Gaidajenko, Sergei Jarjomenko - Lauri Šenješ
 
18:30 FC Kuressaare II - Tallinna FC Forza 0:2 (D)
Väravad: Maksim Medvedev, Aleksei Titenok
 
18:45 Kuusalu JK Rada - Tartu FC Merkuur 2:3 (D)
Väravad: Endrik Jäger, Kristo Remmelgas - Marek Šatov, Aleksandr Pruttšenko, Vladislav Gussev
 
19:00 Pärnu Jalgpalliklubi - JK Retro 0:3 (C)
Väravad: Priit Murumets, Marko Arge, Dmitri Skiperski
 
19:15 FC Kose - Lasnamäe FC Ajax 0:3 (C)
Väravad: Ilja Ljapin (2), Konstantin Potapov
 
19:30 Tallinna FC Forza - Tartu FC Merkuur 3:1 (D)
Väravad: Jevgeni Tšigrinov (3) - Erik Grigorjev
 
19:45 FC Kuressaare II - Kuusalu JK Rada 0:0 (D)
Väravad: -
 
20:00 Lasnamäe FC Ajax - Pärnu Jalgpalliklubi 1:2 (C)
Väravad: Ilja Ljapin - Tarmo Kovalevski, Igor Mohhov
 
20:15 JK Retro - FC Kose 4:0 (C)
Väravad: Lauri Senješ (2), Andrei Krasnopjorov, Priit Murumets
 
20:30 Kuusalu JK Rada - Tallinna FC Forza 1:4 (D)
Väravad: Mihkel Allemann - Roman Maršev (2), Jevgeni Suhih, Mihhail Glebov
 
20:45 Tartu FC Merkuur - FC Kuressaare II 3:1 (D)
Väravad: Marek Šatov, Vladislav Gussev (2) - Aksel Artus

Poolfinaalid
 
21:00 A1 Rummu Dünamo - C1 Lasnamäe FC Ajax 2:2, pen. 2:3
Väravad: Artur Tukmatšov, ov. Sergei Jarjomenko - Sergei Tasso, Ilja Ljapin
 
21:15 B1 Tallinna JK Legion - D1 Tallinna FC Forza B 1:0
Värav: Jevgeni Skambitski

Kohamängud
 
21:30 III-IV koha mäng Rummu Dünamo - Tallinna FC Forza 0:4
Väravad: Mihhail Glebov, Jevgeni Tšigrinov (2), Aleksei Titenok
 
21:45 Finaal Lasnamäe FC Ajax - Tallinna JK Legion 2:1
Väravad: Konstantin Potapov, Ilja Ljapin - Dmitri Koltsov
 

I koht: Lasnamäe FC Ajax
II koht: Tallinna JK Legion
III koht: Tallinna FC Forza
 
Parim väravalööja: Ilja Ljapin (Lasnamäe FC Ajax)
Parim väravavaht: Anton Lapezin (Tallinna JK Legion)
Parim mängija: Jevgeni Tšigrinov (Tallinna FC Forza)


Osalevate meeskondade koosseisud:

A-alagrupp:

Tallinna JK Dünamo: 1 Mihhail Lissenkov, 19 Mark Zolotuhhin, 3 Evgueni Gribovski, 8 Aleksandr Gussev, 14 Dmitri Zidkov, 10 Maksim Zidkov, 7 Anton Polotnjanõi, 2 Jevgeni Ivanov, 5 Roman Boiko, 4 Sergei Lefanov, 12 Emil Gusseinov, 11 Artur Kašitski, 20 Jevgeni Belokobõlski, 24 Anton Sazonov, 15 Temitayo Doherty, 16 Solomon Ezekiel, 13 Akanbi Mathew Olatunji.

Rummu Dünamo: 13 Stanislav Hmeljov, 33 Urmas Lilhein, 19 Nikita Zamašnõi, 27 Konstantin Tšernov, 14 Vitali Borovikov, 5 Valeri Mihhailov, 2 Alexandre Gorolov, 3 Vadim Tallama, 34 Artur Turmatšov, 25 Aimar Adamtan, 32 Dmitri Sui, 31 Aleksei Smirnov, 30 Mark Rabkov, 18 Roman Romanov.

Tallinna FC Levadia III: 30 Anders Allandi, 33 Juhan Jakobson, 16 Leo Kristopher Piel, 5 Johannes Kunts, 23 Henrico Naeris, 15 Martin Tammvee, 21 Hendrik Vallama, 2 Sander Sonnberg, 11 Richard Aotäht, 10 Mati Oolo, 19 Sten Renar Subatšius, 1 Karmo Kase, 25 Kristjan Jalakas, 7 Karl Välja.

Tartu FC Santos II: 10 Eero Pärn, 20 Rene Prans, 33 Germo Pärli, 6 Oskar Meus, 14 Alnar Ramman, 23 Joonas Kartsep, 13 Sven Kippasto, 46 Kristjan Kattus, 77 Karlis Kattus, 28 Kaarel Maasen, 17 Siimeon Elias Pilli, 69 Anti Kangur, 11 Marten Zovo, 21 Raimond Aus.


B-alagrupp:

Jõgeva SK Noorus-96: 23 Andro Lepp, 99 Timo Limberg, 22 Jürgen Hiljurand, 21 Jaanus Listra, 10 Tauno Anvelt, 11 Priit Jõeäär, 19 Mario Tikerberi, 45 Stenver Kleimann, 9 Kevin Liblik.

JK Tondi: 1 Mihhail Timošenko, 23 Boriss Šipunov, 20 Aleksandr Embrich, 11 Roman Agruzov, 17 Juri Brõtkin, 15 Jevgeni Larin, 4 Dmitri Ptitsõn, 5 Vitali Ivahnenko, 18 Sergei Žakin, 10 Maksim Alekseev, 22 Anatoli Božko.

Tallinna JK Legion: 21 Jevgeni Skambitski, 45 Aleksandr Makarov, 7 Renats Granovskis, 24 Artjom Zaskaleta, 19 Stefan Tšendei, 9 Dmitri Koltsov, 11 Andrei Lomov, 12 Anatoli Uvarov, 8 Maksim Kiseljov, 14 Maksim Dolinenko, 20 German Ussov, 17 Vadim Samulin, 91 Gleb Šalavin, 1 Anton Lapezin.

Narva United FC: 11 Kirill Andrejev, 9 Andrei Bolonenkov, 88 Aleksandr Dmitrijev, 3 Oleg Uljev, 10 Aleksandr Pavlov, 6 Artem Petrunin, 4 Ivan Seleznjov, 18 Aleksandr Tarassenkov, 1 Daniil Demišin.


C-alagrupp:

FC Kose: 31 Erlend Rohtsaar, 26 Siim Suurkask, 21 Sven-August Tomson, 16 Jorge Veeoja, 6 Pelle Pohlak, 25 Jaagup Jaanovits, 11 Madis Rosar, 69 Kaspar Hordo, 19 Tõnis Leidma, 8 Sander Mölder, 17 Henry Lemmsalu, 7 Andreas Hein.

Lasnamäe FC Ajax: 16 Andrei Golovin, 1 Artjom Jakovlev, 4 Sergei Jarjomenko, 11 Ilja Ljapin, 21 Vitali Mihhasev, 17 Šamil Mussajev, 3 Sergei Polišnin, 7 Konstantin Potapov, 2 Jevgeni Romanov, 22 Juri Gaidajenko, 37 Vladislav Šiljonok, 99 Vladislav Beovhhin, 8 Dmitri Konovalov, 91 Artur Mišin, 12 Dmitri Kirilov, 10 Sergei Tasso.

JK Retro: 11 Scott Aktinson, 24 Toomas Tohver, 99 Ilja Simagin, 2 Andrei Krapsnopjorov, 17 Dmitri Skiperski, 15 Lauri Senješ, 21 Priit Murumets, 13 Marko Arge, 89 Andrei Stepanov, 7 Marko Lepik, 27 Pavel Hodossov.

Pärnu Jalgpalliklubi: 1 Kermo Hunt, 4 Kris Antsmaa, 10 Henry Laurson, 3 Helger Kuusik, 16 Igor Mohhov, 13 Aleksander Algo, 15 Tarmo Kovalevski, 9 Kein Makovei, 12 Henri Hansson, 21 Reimo Madissoo, 23 Eiko Kuningas, 11 Jako Kanter, 6 Karmo Valk, 5 Mirko Mardiste.


D-alagrupp:

FC Kuressaare II: 1 Garel Muul, 3 Ott Pukk, 13 Karel Kruuser, 8 Miikael Tuus, 14 Ott Torn, 25 Sander Viira, 15 Iivi Aavik, 9 Rasmus Saar, 33 Kirill Kornilov, 5 Aksel Artus, 39 Reivo Vinter.

Kuusalu JK Rada: 1 Rainer Blond, 7 Endrik Jäger, 20 Mihkel Allemann, 6 Kenneth Kröönström, 21 Roman Potjomkin, 9 Aleksandr Levin, 27 Markus Sisas, 12 Kris-Oliver Maiberg, 8 Keijo Õunapu, 4 Evgeni Smirnov, 19 Rando Kapralov, 22 Tauno Pajula, 30 Kristo Remmelgas, 67 Keio Kivistik, 11 Kristo Valdna, 92 Kevin Kröönström, 13 Frank Roland Marcus.

Tartu FC Merkuur: 1 Sergei Sedjuk, 86 Deniss Bekker, 3 Jevgeni Šatalin, 44 Maksim Babjak, 13 Ilja Kozõrev, 12 Erik Grigorjev, 5 Vladislav Vallades, 8 Aleksandr Pruttšenko, 77 Artur Pinajev, 9 Marek Šatov, 10 Vladislav Gussev, 20 Marek Naal, 94 Sergei Zadniprjanets.

Tallinna FC Forza: 4 Jevgeni Afonin, 33 Pavel Gabrieljan, 22 Ilgar Gandahhov, 14 Mihail Glebov, 77 Vladimir Gorbatov, 16 Valentin Ivanov, 81 Aleksandr Kalinin, 15 Roman Maršev, 21 Maksim Medvedev, 17 Andrei Nazarov, 12 Jevgeni Suhih, 18 Dmitri Tarassenko, 11 Aleksei Titenok, 10 Jevgeni Tšigrinov, 19 Maksim Paponov.


Kõik väravalööjad:

6    Ilja Ljapin, Lasnamäe FC Ajax
5    Jevgeni Tšigrinov, Tallinna FC Forza
3    Vladislav Gussev, Tartu FC Merkuur
3    Stefan Tšendei, Tallinna JK Legion
3    Nikita Zamašnõi, Rummu Dünamo
3    Artur Tukmatšov, Rummu Dünamo
3    Lauri Senješ, JK Retro
2    Marek Šatov, Tartu FC Merkuur
2    Temitayo Doherty, Tallinna JK Dünamo
2    Aleksei Titenok, Tallinna FC Forza
2    Roman Maršev, Tallinna FC Forza
2    Kirill Andrejev, Narva United FC
2    Priit Murumets, JK Retro
2    Dmitri Koltsov, Tallinna JK Legion
1    Kaarel Maasen, Tartu FC Santos II
1    Aleksandr Pruttšenko, Tartu FC Merkuur
1    Erik Grigorjev, Tartu FC Merkuur
1    Renats Granovskis, Tallinna JK Legion
1    German Ussov, Tallinna JK Legion
1    Jevgeni Skambitski, Tallinna JK Legion
1    Maksim Zidkov, Tallinna JK Dünamo
1    Kristjan Jalakas, Tallinna FC Levadia III
1    Martin Tammvee, Tallinna FC Levadia III
1    Sten Renar Subatšius, Tallinna FC Levadia III
1    Maksim Medvedev, Tallinna FC Forza
1    Jevgeni Suhih, Tallinna FC Forza
1    Mihail Glebov, Tallinna FC Forza
1    Stanislav Hmeljov, Rummu Dünamo
1    Mark Rabkov, Rummu Dünamo
1    Kris Antsmaa, Pärnu Jalgpalliklubi
1    Karmo Valk, Pärnu Jalgpalliklubi
1    Aleksander Algo, Pärnu Jalgpalliklubi
1    Tarmo Kovalevski, Pärnu Jalgpalliklubi
1    Igor Mohhov, Pärnu Jalgpalliklubi
1    Ivan Seleznjov, Narva United FC
1    Artem Petrunin, Narva United FC
1    Dmitri Kirilov, Lasnamäe FC Ajax
1    Juri Gaidajenko, Lasnamäe FC Ajax
1    Sergei Jarjomenko, Lasnamäe FC Ajax
1    Konstantin Potapov, Lasnamäe FC Ajax
1    Mihail Glebov, Lasnamäe FC Ajax
1    Sergei Tasso, Lasnamäe FC Ajax
1    Endrik Jäger, Kuusalu JK Rada
1    Kristo Remmelgas, Kuusalu JK Rada
1    Mihkel Allemann, Kuusalu JK Rada
1    Andro Lepp, Jõgeva SK Noorus-96
1    Maksim Alekseev, JK Tondi
1    Marko Arge, JK Retro
1    Dmitri Skiperski, JK Retro
1    Andrei Krapsnopjorov, JK Retro
1    Aksel Artus, FC Kuressaare II
1    Konstantin Potapov, Lasnamäe FC Ajax

Foto: EJL
23.12.2015 21:55













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.