KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste Esi- ja II liiga turniiri võitis Pärnu JK II

Triobet Aastalõputurniiri kaheksas võistluspäev algas naiste Esi- ja II liiga turniiriga, kus osales 16 naiskonda.

Esimeses poolfinaalis oli Pärnu JK II 3:0 üle Kohtla-Järve JK Järvest, teises aga võitis FC Kuressaare Põlva FC Lootose koguni 4:0. Finaalis võitis Pärnu JK FC Kuressaare 1:0. Kolmandana lõpetas Kohtla-Järve JK Järve.

Turniiri parim väravalööja oli Alina Fitissova (Tallinna FC Ajax), parim väravavaht Jennifer Smirnov (Pärnu JK II) ning parim mängija Ulrika Tülp (FC Kuressaare).

Kõikide turniiride ajakavad

Naiste Esi- ja II liiga turniir 23. detsembril:

A: 1. Pärnu JK II 9p, Rakvere JK Tarvas 6p, Tallinna FC Puuma 3p, Raplamaa Rahvanaiskond 0p
B: 1. Põlva FC Lootos 9p, Tallinna FC Infonet 6p, Tallinna FC Ajax II 3p, Paide Linnanaiskond Tapa 0p
C: 1. Kohtla-Järve JK Järve 9p, Tallinna FC Ajax 6p, JK Narva Trans 3p, FC Cosmos 0p
D: 1. FC Kuressaare 9p, Tallinna FC Flora II 6p, Viljandi JK Tulevik 3p, TÜ Fauna Female 0p

Ajakava:

8:00 Rakvere JK Tarvas - Tallinna FC Puuma 1:0 (A-grupp)
Värav: Liisa Leppassaar
 
8:15 Pärnu JK II - Raplamaa Rahvanaiskond 2:0 (A)
Väravad: Marve Bessmertnõi, Anne-Grethe Pajuviidik
 
8:30 Kohtla-Järve JK Järve - FC Cosmos 1:0 (C)
Värav: Irina Snjatkovskaja
 
8:45 JK Narva Trans - Tallinna FC Ajax 0:4 (C)
Väravad: Alina Fitissova (3), Lija Kondik
 
9:00 Raplamaa Rahvanaiskond - Tallinna FC Puuma 0:2 (A)
Väravad: - Olga Pavlova (pen), Agnes Sireli
 
9:15 Pärnu JK II - Rakvere JK Tarvas 3:0 (A)
Väravad: Anne-Grethe Pajuviidik, Marve Bessmertnõi, Ketlin Saar (pen)
 
9:30 FC Cosmos - Tallinna FC Ajax 1:4 (C)
Väravad: Karina Saveljeva - Ljubov Dunajeva, Alina Fitissova (3)
 
9:45 Kohtla-Järve JK Järve - JK Narva Trans 3:1 (C)
Väravad: ov. Jekaterina Šenarina, Arina Kopatš, Viktorija Draguntseva - Polina Jakovleva
 
10:00 Rakvere JK Tarvas - Raplamaa Rahvanaiskond 2:1 (A)
Väravad: Naida Imanova, Gerda-Johanna Leichter - Siret Purga
 
10:15 Tallinna FC Puuma - Pärnu JK II 0:1 (A)
Värav: Marve Bessmertnõi
 
10:30 JK Narva Trans - FC Cosmos 3:0 (C)
Väravad: Elena Bulynina (3) - Diana Stjoba
 
10:45 Tallinna FC Ajax - Kohtla-Järve JK Järve 0:2 (C)
Väravad: Olga Smirnova, Nadežda Polkovnikova
 
11:00 Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Ajax II 2:1 (B)
Väravad: Kristina Matvejeva, Regina Kolk - Jelizaveta Dratšova
 
11:15 Põlva FC Lootos - Paide Linnanaiskond Tapa 2:0 (B)
Väravad: Ave-Lii Laas (2)
 
11:30 Tallinna FC Flora II - Viljandi JK Tulevik 3:0 (D)
Väravad: Marie Heleen Lisette Kikkas, Kaire Tekku, Getter Laar
 
11:45 FC Kuressaare - TÜ Fauna Female 3:0 (D)
Väravad: Kristina Ivaškiva, Anne-Mai Alas, Ulrika Tülp
 
12:00 Paide Linnanaiskond Tapa - Tallinna FC Ajax II 0:2 (B)
Väravad: Jelizaveta Dratšova, Anastasijs Gortšagova
 
12:15 Põlva FC Lootos - Tallinna FC Infonet 3:0 (B)
Värav: Keidi Käis, Sandra London, Raili Pärt
 
12:30 Viljandi JK Tulevik - TÜ Fauna Female 2:0 (D)
Väravad: Tiia-Linda Purge, Dagmar Hekki
 
12:45 Tallinna FC Flora II - FC Kuressaare 0:1 (D)
Värav: Kristina Ivaškiva
 
13:00 Tallinna FC Infonet - Paide Linnanaiskond Tapa 1:0 (B)
Värav: Alina Terebunskaja
 
13:15 Tallinna FC Ajax II - Põlva FC Lootos 0:3 (B)
Väravad: Raili Pärt, Sandra London, Mari Abel
 
13:30 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik 1:0 (D)
Värav: Kristina Ivaškiva
 
13:45 TÜ Fauna Female - Tallinna FC Flora II 1:3 (D)
Väravad: Külli Kruus - Dona-Ly Sinimeri, Marie Heleen Lisette Kikkas, Keit Reitel

Poolfinaalid:
 
14:00 A1 Pärnu JK II - C1 Kohtla-Järve JK Järve 3:0
Väravad: Anne-Grethe Pajuviidik, Ketlin Saar, Marve Bessmertnõi
 
14:15 B1 Põlva FC Lootos - D1 FC Kuressaare 0:4
Väravad: Merilin Korpe, Ulrika Tülp (2), Anne-Mai Alas

Kohamängud:
 
14:30 III-IV koha mäng Kohtla-Järve JK Järve - Põlva FC Lootos 2:0
Väravad: Ariina Kopatš, Irina Snjatkovskaja
 
14:45 Finaal Pärnu JK II - FC Kuressaare 1:0
Värav: Saskia Sonnberg


I koht: Pärnu JK II
II koht: FC Kuressaare
III koht: Kohtla-Järve JK Järve
 
Parim väravalööja: Alina Fitissova (Tallinna FC Ajax)
Parim väravavaht: Jennifer Smirnov (Pärnu JK II)
Parim mängija: Ulrika Tülp (FC Kuressaare)


Osalevate naiskondade koosseisud:

A-alagrupp:

Pärnu JK II: 1 Jennifer Smirnov, 12 Ene Midenbritt, 2 Ketlin Saar, 13 Teele Vespere, 17 Marve Bessmertnõi, 15 Kätlin Hõbemägi, 10 Anne-Grethe Pajuviidik, 7 Saskia Sonnberg, 4 Ruslana Barinova, 20 Merily Toom, 11 Varje Tugim, 16 Virge Andre.

Rakvere JK Tarvas: 28 Anastasia Bružaite, 7 Naida Imanova, 16 Maria Kimmel, 12 Gerda-Johanna Leichter, 1 Eva-Maria Stina Peek, 25 Triinu Eilo, 32 Mari-Ann Bugri, 20 Eva-Janne Piirjõe, 10 Liisa Lepassaar, 5 Reelika Kukk, 21 Katrin Õun, 3 Ave Nurmeots.

Tallinna FC Puuma: 9 Liisa Botšarov, 19 Alina Tarassenko, 3 Vlada Viktorova, 12 Agnes Sireli, 18 Olga Pavlova, 4 Marina Migalenja, 8 Diana Migalenja, 5 Valeria Tšumakova, 7 Anna Tolmatšjova, 16 Janina Jakobson, 14 Anita Karatšintseva, 15 Svetlana Gorbatšjova.

Raplamaa Rahvanaiskond: 1 Marii Veskimäe, 10 Reelika Solman, 18 Rutt Põlluste, 22 Mary Penter, 9 Piret Paas, 20 Kätlin Murre, 5 Liis Valdmets, 3 Erika Menno, 14 Alexandra Lehtmets, 4 Kadi Peedo, 2 Siret Purga.


B-alagrupp:

Põlva FC Lootos: 1 Hanna Lattik, 5 Keidi Käis, 2 Kirta Talgre, 20 Kristin Kukli, 14 Ave-Lii Laas, 19 Raili Pärt, 16 Sandra London, 12 Mari Abel, 36 Merili Tamm.

Tallinna FC Infonet: 11 Valeria Andrejeva, 44 Anna Kulieva, 7 Czeslava Kurjanovitš, 4 Darja Kurjanovitš, 24 Rebecca Pärtel, 2 Alina Terebunskaja, 27 Karina Vazikka, 21 Maria Simagina, 28 Natali Plištš, 25 Kristina Matvejeva, 1 Kristina Gvozdeva (vv), 23 Elizaveta Romanova, 10 Regina Kolk, 18 Aleksandra Kotševa, 77 Radina-Diana Neifert, 37 Alyona Koronkevich, 20 Maria Dyshkant, 29 Mari Raidma.

Tallinna FC Ajax II: 1 Hamida Allahverdijeva, 11 Milena Kostina, 7 Jelizaveta Dratšova, 14 Diana Drmidova, 17 Anastasija Babenko, 32 Jana Babitš, 10 Anastasija Kulakova, 20 Anastasija Gortšagova, 22 Katariina Marleen Niineväli.

Paide Linnanaiskond Tapa: 99 Gertrud Alatare (vv), 15 Grete Adrat, 1 Karmen Goldin, 10 Keili Kadak, 13 Mairi Korbe, 14 Kelly Lilleoja, 9 Viktoria Martinkevitš, 11 Anna Maria Mets, 21 Merlin Paloson, 3 Jana Prutenskaja, 8 Epp Sepp, 6 Elo Strauss, 10 Liisi Troska.


C-alagrupp:

Kohtla-Järve JK Järve: 22 Aljona Vassiljeva, 33 Linda Marhel, 3 Oksana Gaišukova, 10 Tatiana Petrova, 18 Anastassia Berazovskaja, 19 Olga Smirnova, 17 Viktorija Draguntseva, 27 Arina Kopatš, 16 Anita Maškina, 11 Irina Snjatkovskaja, 4 Anastassia Leppelja, 12 Karina Manjak, 14 Nadežda Polkovnikova.

JK Narva Trans: 22 Irina Hansing, 35 Natalja Hansing, 7 Aleksandra Isakova, 13 Polina Jakovleva, 11 Jekaterina Ljuman, 14 Tatjana Maslova, 30 Jelisaveta Ostjakova, 8 Jana Pruel, 9 Jekaterina Šenarina, 25 Kseniya Zhuravleva, 4 Elena Bulynina.

Tallinna FC Ajax: 1 Angelika Hõbesalu, 7 Alina Fitissova, 9 Ljubov Dunajeva, 77 Anastassija Astrelina, 27 Kristina Soboleva, 15 Liisi Kalinina, 30 Lija Kondik, 24 Diana Truu.

FC Cosmos: 11 Jelizaveta Stjoba, 67 Jaana Entson, 7 Maria Piskunova, 1 Kristiine Pajussaar, 17 Karina Saveljeva, 55 Darja Somova, 81 Diana Stjoba, 23 Anželika Bõkova, 21 Anabell Sarv, 15 Margit Täht.


D-alagrupp:

Tallinna FC Flora II: 1 Mari-Ann Ploompuu (vv), 83 Kaire Tekku, 9 Inger Fridolin, 18 Keitlin Pärn, 8 Marie Heleen Lisette Kikkas, 4 Gertu Kendra, 11 Liina Liivsoo, 39 Keit Reitel, 77 Sandra Nigulis, 35 Liis Karlson, 61 Getter Saar, 72 Dona-Ly Sinimeri, 21 Elina Meier, 32 Adele-Kristelle Lehtorg.

FC Kuressaare: 88 Kersti Riil (vv), 12 Anne-Mai Alas,19 Liis Lõhmus, 3 Merlin Korpe, 6 Ulrika Tülp, 16 Kristina Ivaškiva.

TÜ Fauna Female: 8 Maarja Petrova, 39 Kristel Uuspalu, 33 Külli Kruus, 70 Krista Freimann, 88 Maili Nestor, 38 Kaidi Külaots, 55 Gerda Nelis, 16 Elin Madli Peets, 94 Karin Piiri.

Viljandi JK Tulevik: 21 Birgit Tohter, 11 Laura Pipper, 16 Sirli-Stella Jõgis, 20 Reti Tors, 74 Triin Orgusaar, 31 Tiia-Linde Purge, 15 Maria Soll, 25 Kairi Koort, 10 Dagmar Hekki, 1 Mari-Liis Rikkinen.

Turniiri kõik väravalööjad:

6    Alina Fitissova    Tallinna FC Ajax
4    Marve Bessmertnõi    Pärnu JK II
3    Elena Bulynina    JK Narva Trans
3    Kristina Ivaškiva    FC Kuressaare
3    Anne-Grethe Pajuviidik        Pärnu JK II
3    Ulrika Tülp         FC Kuressaare
2    Jelizaveta Dratšova    Tallinna FC Ajax II
2    Ave-Lii Laas    Põlva FC Lootos
2    Sandra London    Põlva FC Lootos
2    Raili Pärt        Põlva FC Lootos
2    Marie Heleen Lisette Kikkas    Tallinna FC Flora II
2    Ketlin Saar    Pärnu JK II
2    Anne-Mai Alas    FC Kuressaare
2    Arina Kopatš    Kohtla-Järve JK Järve
2    Irina Snjatkovskaja    Kohtla-Järve JK Järve
1    Liisa Leppassaar    Rakvere JK Tarvas
1    Lija Kondik    Tallinna FC Ajax
1    Olga Pavlova    Tallinna FC Puuma
1    Agnes Sireli    Tallinna FC Puuma
1    Karina Saveljeva    FC Cosmos
1    Ljubov Dunajeva    Tallinna FC Ajax
1    Polina Jakovleva    JK Narva Trans
1    Viktorija Draguntseva    Kohtla-Järve JK Järve
1    Naida Imanova    Rakvere JK Tarvas
1    Gerda-Johanna Leichter    Rakvere JK Tarvas
1    Siret Purga       Raplamaa Rahvanaiskond
1    Diana Stjoba    FC Cosmos
1    Nadežda Polkovnikova       Kohtla-Järve JK Järve
1    Olga Smirnova    Kohtla-Järve JK Järve
1    Kristina Matvejeva    Tallinna FC Infonet
1    Regina Kolk    Tallinna FC Infonet
1    Kaire Tekku    Tallinna FC Flora II
1    Getter Saar    Tallinna    FC Flora II
1    Anastasija Gortšagova    Tallinna FC Ajax II
1    Keidi Käis        Põlva FC Lootos
1    Tiia-Linda Purge    Viljandi JK Tulevik
1    Dagmar Hekki    Viljandi JK Tulevik
1    Alina Terebunskaja    Tallinna FC Infonet
1    Mari Abel       Põlva FC Lootos
1    Külli Kruus         TÜ Fauna Female
1    Dona-Ly Sinimeri    Tallinna FC Flora II
1    Keit Reitel         Tallinna FC Flora II
1    Merilin Korpe    FC Kuressaare
1    Saskia Sonnberg    Pärnu JK II
 

23.12.2015 10:12













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.