KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Triobet Aastalõputurniiri III liiga 1. turniiri võitis Maardu United

III liiga piirkondade 2.-5. koha meeskonnad mängisid Triobet Aastalõputurniiril teisipäeval, 22. detsembril. Turniiril osales 16 meeskonda, kes olid jaotatud nelja alagruppi. Grupist pääses poolfinaali vaid võitja.

Esimeses poolfinaalis võitis Maardu United 2:1 FCF Tallinna Ülikool II, teises alistas Kärdla Linnameeskond FC Otepää 3:0. Finaalis võitis Maardu United Kärdla LM-i 2:1. Kolmas koht kuulus FC Otepääle.

Parim väravalööja oli Mammad Shahmarov (Maardu United), parim väravavaht Andrei Orlov (FC Otepää) ja parim mängija Kert Kuusalu (Kärdla LM).

Kõikide turniiride ajakavad

III liiga 1. turniir 22. detsembril:

A: 1. FCF Tallinna Ülikool II 9p, Pakri SK Alexela 4p, EMÜ SK 3p, JK Tallinna Kalev III 1p
B: 1. Kärdla LM 6p, Tallinna FC Castovanni Eagles 6p, Koeru JK 3p, Pirita JK Reliikvia 3p
C: 1. Maardu United 9p, Nõmme Kalju FC III 6p, Läänemaa JK Haapsalu 3p, Tallinna Jalgpalliselts 0p
D: 1. FC Otepää 6p, Maardu FC Starbunker II 6p, Lihula JK 3p, Tallinna SK Dnipro 3p

Ajakava:

15:00 JK Tallinna Kalev III - Pakri SK Alexela 2:2 (A-grupp)
Väravad: Arthur-Henri Ervin, Hardi Veske - Aleksei Panin
 
15:15 FCF Tallinna Ülikool II - EMÜ SK 1:0 (A)
Värav: Kaarel Anton
 
15:30 Läänemaa JK Haapsalu - Tallinna Jalgpalliselts 2:1 (C)
Väravad: Martin Salf, Aare Avila - Tambet Laan
 
15:45 Maardu United - Nõmme Kalju FC III 2:0 (C)
Väravad: Dmitri Gostev, Mammad Shahmarov
 
16:00 Pakri SK Alexela - EMÜ SK 3:0 (A)
Väravad: Aleksei Panin, Vladimir Ivanuško (2)
 
16:15 JK Tallinna Kalev III - FCF Tallinna Ülikool II 1:2 (A)
Väravad: Genes Pikani - Karl-Erik Puolokainen, Gerd Ärsis
 
16:30 Tallinna Jalgpalliselts - Nõmme Kalju FC III 0:1 (C)
Värav: Kristo Rämson
 
16:45 Läänemaa JK Haapsalu - Maardu United 2:3 (C)
Väravad: Aare Avila, Martin Salf - Dmitri Kravtsov (2), Mammad Shahmarov
 
17:00 FCF Tallinna Ülikool II - Pakri SK Alexela 3:1 (A)
Väravad: Gerd Ärsis, Timo Erkki Huttunen, Kaarel Anton - Alexander Petrov
 
17:15 EMÜ SK - JK Tallinna Kalev III 4:2 (A)
Väravad: Toomas Paavilainen (2), Heigo Hallik, Kristo Kull - Franz Rannala, Oliver Jõgeva
 
17:30 Maardu United - Tallinna Jalgpalliselts 3:0 (C)
Väravad: Mammad Shahmarov, Dmitri Kravtsov, Nikolai Gretsitš
 
17:45 Nõmme Kalju FC III - Läänemaa JK Haapsalu 2:1 (C)
Väravad: Margus Reinaru, Karl Arulaid - Martin Salf
 
18:00 Kärdla LM - Pirita JK Reliikvia 0:2 (B)
Väravad: Rauno Harkmann, Jaanus Põllumees
 
18:15 Tallinna FC Castovanni Eagles - Koeru JK 1:0 (B)
Värav: Tauno Laja
 
18:30 FC Otepää - Maardu FC Starbunker II 2:1 (D)
Väravad: Indrek Koser, Risko Eit - Juriy Fenin
 
18:45 Tallinna SK Dnipro - Lihula JK 1:2 (D)
Väravad: Fjodor Uvarov - Madis Sibul, Sander Kruus
 
19:00 Pirita JK Reliikvia - Koeru JK 0:1 (B)
Värav: Rannar Remmelgas
 
19:15 Kärdla LM - Tallinna FC Castovanni Eagles 2:1 (B)
Väravad: Kert Kuusalu, Ken Pähn - Ravel Toome
 
19:30 Maardu FC Starbunker II - Lihula JK 2:1 (D)
Väravad: Daniil Lebedev, Dmitri Baranov - Argo Mõtt
 
19:45 FC Otepää - Tallinna SK Dnipro 0:1 (D)
Värav: Nikita Godovanets
 
20:00 Tallinna FC Castovanni Eagles - Pirita JK Reliikvia 2:0 (B)
Väravad: Aleksei Naariste, Ravel Toome
 
20:15 Koeru JK - Kärdla LM 0:1 (B)
Värav: Kristjan Kirs
 
20:30 Tallinna SK Dnipro - Maardu FC Starbunker II 1:2 (D)
Väravad: Aleksandr Lazarev - Daniil Lebedev (2)
 
20:45 Lihula JK - FC Otepää 0:4 (D)
Väravad: Risko Eit, Mihkel Teder, Mihkel Kivimäe, Veiko Soo

Poolfinaalid:
 
21:00 A1 FCF Tallinna Ülikool II - C1 Maardu United 1:3
Väravad: Karl-Erik Puolokainen - Maksim Titkov, Igor Plotnikov, Mammad Shahmarov
 
21:15 B1 Kärdla LM - D1 FC Otepää 3:0
Väravad: Kert Kuusalu, Kristjan Kirs, Ken Pähn

Kohamängud:
 
21:30 III-IV koha mäng FCF Tallinna Ülikool II - FC Otepää 1:2
Väravad: Kaarel Anton - Risko Eit, Indrek Koser
 
21:45 Finaal Maardu United - Kärdla LM 2:1
Väravad: Mammad Shahmarov (2) - Kert Kuusalu
 
I koht: Maardu United
II koht: Kärdla Linnameeskond
III koht: FC Otepää
 
Parim väravalööja: Mammad Shahmarov (Maardu United)
Parim väravavaht: Andrei Orlov (FC Otepää)
Parim mängija: Kert Kuusalu (Kärdla LM)


Osalevate meeskondade koosseisud:

A-alagrupp:

JK Tallinna Kalev III: 10 Roomet Lunde, 15 Mihkel Lenk, 7 Aron Kovru, 8 Simmo Tõnisson, 11 Arthur-Henri Ervin, 9 Franz Rannala, 2 Hardi Veske, 13 Reinhard Reimaa, 5 Oliver Jõgeva, 1 Andre Mitrovski, 6 Genes Pikani, 14 Iko Isok.

FCF Tallinna Ülikool II: 39 Timo Erkki Huttunen, 98 Tarmo Erik Huttunen, 77 Gerd Ärsis, 55 Henri Prii, 4 Tanel Joala, 7 Kaarel Anton, 18 Roland Mäe, 48 Tarvo Peterson, 20 Mairon Pihor, 99 Karl-Erik Puolokainen, 76 Hans-Gabriel Siim, 19 Kaupo Tenno.

EMÜ SK: 1 Ergo Leppik, 13 Dmitri Kuzmin, 91 Karli Krigulson, 15 Kristo Kull, 44 Ivan O,Konnel-Bronin, 22 Andrus Õun, 69 Jaanus Kling, 45 Heigo Hallik, 47 Andres Bõkarev, 4 Timur Semjonov, 21 Toomas Paavilainen.

Pakri SK Alexela: 16 Vjatšeslav Andrejev, 23 Vladimir Ivanuško, 3 Aleksei Panin, 10 Alexander Petrov, 12 Anatoli Romanovski, 5 Evald Saidla, 40 Kaarel Sarman, 94 Mihhail Šrubkovski, 45 Aleksandr Seppago, 22 Igor Aleksandrov.


B-alagrupp:

Kärdla LM: 1 Imre Riik, 24 Janno Johanson, 11 Aivo Jõeleht, 7 Teet Kaasik, 21 Kristjan Kirs, 2 Tanel Klee, 5 Kert Kuusalu, 9 Sander Laur, 4 Marko Pruunlepp, 28 Ken Pähn, 10 Hendri Tärno, 25 Timo Vares.

Tallinna FC Castovanni Eagles: 20 Priit Jalasto, 21 Robin Reichardt, 17 Rando Hallkivi, 15 Aleksei Naariste, 27 Tauno Laja, 14 Ravel Toome, 19 Martin Kivi, 9 Marek Tiido, 11 Karl Karimõisa, 20 Hans Tiitsmann, 16 Andres Märso, 24 Andrus Arbeiter, 26 Rain Ikla, 3 Frank Sumberg, 67 Taavi Laja, 1 Kirill Andreev.

Koeru JK: 1 Jüri Sahkur, 16 Jaak Tammik, 8 Alo Jürgen, 15 Matis Jürgen, 30 Silver Kruusalu, 19 Jürmo Jürgen, 13 Kaarel Kivimägi, 28 Rannar Remmelgas, 23 Hendrik Tammi, 2 Jürjo Jürgen.

Pirita JK Reliikvia: 8 Kristjan Kutti, 25 Norman Leemets, 99 Evert Mittal, 33 Jaanus Põllumees, 50 Rauno Harkmann, 2 Tarmo Jõgi, 21 Harry Liimal, 77 Siim Randviir, 27 Vladimir Rüntü, 16 Aleksei Filjanin.


C-alagrupp:

Läänemaa JK Haapsalu: 1 Hendrik Siht, 72 Rener Uibopuu, 3 Bert Rotberg, 7 Taago Kruuspan, 20 Talis Tamm, 19 Kristo Linder, ? Ken Sinkevicius, 17 Aare Avila, 14 Leonid Bragin, 4 Martin Salf, 22 Kristjan Koppel, 10 Vladislav Šikirjavõi.

Maardu United: 1 Nikolai Kostroma, 15 Maksim Titkov, 23 Alexander Gamonovitš, 4 Dmitri Mustafaev, 11 Danis Pavlov, 99 Nikolai Gretsitš, 49 Mammad Shahmarov, 9 Dmitri Kravtsov, 21 Juri Javlanski, 12 Maxim Meshcheryakov, 17 Igor Plotnikov, 20 Dmitri Gostev, 88 Aleksandr Budejev, 25 Andrei Bilazor, 8 Roman Krõlov, 10 Jevgeni Novitski, 32 Jevgeni Volkov, 5 Jevgeni Molodtsov.

Nõmme Kalju FC III: 12 Oliver Süvari, 4 Karl Arulaid, 10 Kender Adler, 11 Silver Hansen, 13 Kaido Hermat, 15 Hardi Kulu, 8 Margus Reinaru, 14 Kristo Rämson, 21 Freddi Turman, 17 Erkki Vaheoja, 23 Mark Vorobjov, 99 Kristen Viikmäe, 77 Johannes Milli, 28 Artjom Aleksejev.

Tallinna Jalgpalliselts: 89 Kaarel Hanson, 30 Mark Šein, 16 Marvel Riik, 4 Mikk Hüüdma, 15 Joy Verano, 5 Madis Liik, 6 Meelik Samel, 27 Henri Kuusk, 7 Tõnis Kuusk, 3 Hannes Nõgisto, 33 Tambet Laan, 17 Gerd Herman Veeber, 25 Jesus Bago, 23 Mihkel Annus, 36 Daan Moistus.


D-alagrupp:

FC Otepää: 30 Andrei Orlov, 7 Martin Raid, 8 Veiko Soo, 12 Mihkel Teder, 19 Risko Eit, 28 Janar Tamm, 29 Taavi Lassmann, 35 Kait-Kaarel Vaino, 45 Mihkel Kivimäe, 95 Indrek Koser.

Tallinna SK Dnipro: 1 Andrei Sintsov, 8 Roman Timoshin, 9 Anton Muraveiko, 5 Aleksandr Lazarev, 10 Vladislav Iljin, 15 Artur Vladõntšenko, 17 Anton Kruglikov, 4 Nikita Godovanets, 11 Ruslan Voronin, 99 Fjodor Uvarov, 78 Vitali Kosterev, 33 Mihhail Ilin, 25 Ilja Ivlev, 21 Rene Rannamägi.

Lihula JK: 1 Egert Kallaste, 6 Argo Mõtt, 5 Kaarel Pikkmets, 3 Rasmus Paulus, 7 Janar Smõtškov, 20 Sander Kruus, 19 Horre Kruus, 18 Mirko Kruus, 10 Madis Sibul, 8 Randel Plaas.

Maardu FC Starbunker II: 20 Stanislav Tokarev, 15 Aleksandr Matvejev, 17 Daniil Lebedev, 4 Dmitri Ponomarjov, 16 Dmitri Baranov, 22 Dmitri Dolmatov, 2 Juriy Fenin, 21 Anton Popov, 12 Aleksandr Kovaltšuk, 10 Vladislav Sokolov, 11 Konstantin Butajev, 24 Aleksandr Zahharõtšev.

Kõik väravalööjad:

6    Mammad Shahmarov    Maardu United
3    Aleksei Panin    Pakri SK Alexela
3    Martin Salf       Läänemaa JK Haapsalu
3    Dmitri Kravtsov    Maardu United
3    Daniil Lebedev    Maardu Starbunker II
3    Risko Eit    FC Otepää
3    Kaarel Anton    FCF TLÜ II
2    Aare Avila    Läänemaa JK Haapsalu
2    Vladimir Ivanuško    Pakri SK Alexela
2    Gerd Ärsis      FCF TLÜ II
2    Toomas Paavilainen    EMÜ SK
2    Ravel Toome    Castovanni Eagles
2    Karl-Erik Puolokainen      FCF TLÜ II
3    Kert Kuusalu    Kärdla LM
2    Ken Pähn    Kärdla LM
2    Kristjan Kirs    Kärdla LM
2    Indrek Koser    FC Otepää
1    Arthyr-Henri Ervin    JK Tallinna Kalev III
1    Hardi Veske    JK Tallinna Kalev III
1    Tambet Laan    Jalgpalliselts
1    Dmitri Gostev    Maardu United
1    Genes Pikani    JK Tallinna Kalev III
1    Kristo Rämson    Nõmme Kalju FC III
1    Alexander Petrov    Pakri SK Alexela
1    Timo Erkki Huttunen    FCF TLÜ II
1    Heigo Hallik    EMÜ SK
1    Franz Rannala    JK Tallinna Kalev III
1    Oliver Jõgeva    JK Tallinna Kalev III
1    Kristo Kull      EMÜ SK
1    Nikolai Gretsitš    Maardu United
1    Margus Reinaru    Nõmme Kalju FC III
1    Karl Arulaid    Nõmme Kalju FC III
1    Rauno Harkmann    Pirita JK Reliikvia
1    Jaanus Põllumees    Pirita JK Reliikvia
1    Tauno Laja      Castovanni Eagles
1    Juriy Fenin      Maardu Starbunker II
1    Fjodor Uvarov    Tallinna SK Dnipro
1    Madis Sibul    Lihula JK
1    Sander Kruus    Lihula JK
1    Rannar Remmelgas    Koeru JK
1    Dmitri Baranov    Maardu Starbunker II
1    Argo Mõtt      Lihula JK
1    Nikita Godovanets    SK Dnipro Tallinn
1    Aleksei Naariste    Castovanni Eagles
1    Aleksandr Lazarev    SK Dnipro Tallinn
1    Mihkel Teder    FC Otepää
1    Mihkel Kivimäe    FC Otepää
1    Veiko Soo      FC Otepää
1    Maksim Titkov    Maardu United
1    Igor Plotnikov    Maardu United


22.12.2015 16:05













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.