KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U-14 vanuseklassi turniiril oli võidukas JK Tabasalu

Triobet Aastalõputurniiri seitsmendat võistluspäeva alustas U-14 vanuseklass. Turniiril osalesid lõppenud C2 klassi meistrivõistluste 16 võistkonda. Neljast alagrupist pääses poolfinaali vaid võitja.

Esimeses poolfinaalis läks võitja selgitamiseks jällegi penaltiseeriat vaja, enne kui JK Tabasalu paremus JK Tallinna Kalevi üle tulemusega 3:2 selgeks sai. Teine poolfinaal oli tõeline triller, lõpuks jäi 4:3 peale Tartu JK Tammeka, aga ka kaotaja FC Elva sai kahel korral juhtimas olla.

Finaalis oli JK Tabasalu 1:0 üle Tartu JK Tammekast. Kolmandaks tuli FC Elva. Turniiri parim väravalööja oli Denis Ruus (Tallinna JK Legion), parim väravavaht Ralf Mattias Vetsa (JK Tabasalu) ja parim mängija Robin Paring (FC Elva).

Kõikide turniiride ajakavad

U-14 turniir 22. detsembril:

A: 1. JK Tallinna Kalev 9p, Tallinna JK Legion 6p, JK Loo 1p, JK Vasalemma 1p
B: 1. FC Elva 9p, JK Kärdla LM 4p, Pärnu JK 2p, Tartu FC Helios 1p
C: 1. JK Tabasalu 9p, Raplamaa JK 6p, Kohtla-Järve JK Järve 3p, Nõmme Kalju FC 0p
D: 1. Tartu JK Tammeka 7p, FC Maardu 6p, JK Tabasalu II 4p, FC Kuressaare 0p

Ajakava:

8:00 JK Tallinna Kalev - JK Vasalemma 3:0 (A-grupp)
Väravad: Hugo Hendrik Leht, Aleksander Truss, Sandor Franch
 
8:15 Tallinna JK Legion - JK Loo 3:0 (A)
Väravad: Denis Ruus (2), Filipp Drabinko
 
8:30 JK Tabasalu - Raplamaa JK 3:0 (C)
Väravad: Alan Nahk, Jaagup Luts, Sten Jakob Viidas
 
8:45 Kohtla-Järve JK Järve - Nõmme Kalju FC 1:0 (C)
Värav: Nikita Tsõgankov
 
9:00 JK Loo - JK Tallinna Kalev 0:3 (A)
Väravad: Aleksander Truss (2), Sandro Franch
 
9:15 JK Vasalemma - Tallinna JK Legion 0:7 (A)
Väravad: Filipp Drabinko (2), Denis Ruus (4), Ramai Šarejev
 
9:30 Nõmme Kalju FC - JK Tabasalu 0:3 (C)
Väravad: Sten Jakob Viidas (2), Andreas Tiits
 
9:45 Raplamaa JK - Kohtla-Järve JK Järve 1:0 (C)
Värav: Erich Raimond Stepanjuga
 
10:00 JK Vasalemma - JK Loo 1:1 (A)
Väravad: Arseni Hmeljov - Rando Kolatsk
 
10:15 Tallinna JK Legion - JK Tallinna Kalev 0:3 (A)
Väravad: Aleksander Truss, Murad Velijev (2)
 
10:30 Raplamaa JK - Nõmme Kalju FC 2:1 (C)
Väravad: Ahto Liivamäe, Erlend Pettai - Daniel Bittmann
 
10:45 Kohtla-Järve JK Järve - JK Tabasalu 0:1 (C)
Värav: Kevor Palumets
 
11:00 FC Elva - Tartu FC Helios 3:1 (B)
Väravad: Karl Tammeorg (2), Robin Kors - Karlis Karro
 
11:15 Pärnu JK - JK Kärdla LM 1:1 (B)
Väravad: Kirill Rõbaltšenko - Indrek Nõulik
 
11:30 FC Maardu - JK Tabasalu II 2:1 (D)
Väravad: Ivan Timofejev, Ivan Tšernetski - Hugo Joonas Heinamaa
 
11:45 Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare 2:0 (D)
Väravad: Tanel Tammik, Raiko Randlahe
 
12:00 JK Kärdla LM - FC Elva 0:5 (B)
Väravad: Karl Tammeorg, Jasper Reilson (2), Robin Kors (2)
 
12:15 Tartu FC Helios - Pärnu JK 1:1 (B)
Väravad: Karlis Karro - Jürgen Lohu
 
12:30 FC Kuressaare - FC Maardu 1:4 (D)
Väravad: Ken Kirs - Dmitri Dovženok, Daniil Žukov (2), Ivan Timofejev
 
12:45 JK Tabasalu II - Tartu JK Tammeka 1:1 (D)
Väravad: Hendrik Reose - Joonas Lepp
 
13:00 Tartu FC Helios - JK Kärdla LM 1:2 (B)
Väravad: Jasper Luik - Silvester Ilumets (2)
 
13:15 Pärnu JK - FC Elva 1:2 (B)
Väravad: Hans Rosbin Pelisaar - Robin Kors, Karl Tammeorg
 
13:30 JK Tabasalu II - FC Kuressaare 1:0 (D)
Värav: Endrik Reose
 
13:45 Tartu JK Tammeka - FC Maardu 2:0 (D)
Väravad: Cevin Kulev, Ats Toomsalu

Poolfinaalid:
 
14:00 A1 JK Tallinna Kalev - C1 JK Tabasalu 1:1, pen. 2:3
Väravad: Aleksander Truss - Kristjan Stüff
 
14:15 B1 FC Elva - D1 Tartu JK Tammeka 3:4
Väravad: Andreas Öövel, Karl Tammeorg, Robin Kors - Tanel Tammik, Rasmus Vahtra (2), Joonas Lepp

Kohamängud:
 
14:30 III-IV koha mäng JK Tallinna Kalev - FC Elva 1:4
Väravad: Hugo Georg Kalaus - Andreas Öövel (2), Heigo Nuia, ov. Markus Õispuu
 
14:45 Finaal JK Tabasalu - Tartu JK Tammeka 1:0 
Värav: Andreas Tiits

I koht: JK Tabasalu
II koht: Tartu JK Tammeka
III koht: FC Elva
 
Parim väravalööja: Denis Ruus (Tallinna JK Legion)
Parim väravavaht: Ralf Mattias Vetsa (JK Tabasalu)
Parim mängija: Robin Paring (FC Elva)


Osalevate meeskondade koosseisud:

A-alagrupp:
 
JK Tallinna Kalev: 31 Hugo Henrik Leht, 23 Mark Petrov, 19 Ramon Saluveer, 13 Markus Õispuu, 18 Murad Velijev, 44 Konstantin Sokolov, 1 Denis Krivonos, 3 Sandor Franch, 21 Erik Reinumägi, 17 Aleksander Truss, 11 Hugo Georg Kalaus.

Tallinna JK Legion: 4 Tanel Belstein, 8 Nikita Bukolov, 33 Nikita Nesteruk, 35 Filipp Rodtšenkov, 17 Denis Ruus, 22 Ramai Šarejev, 24 Aleksander Šumov, 7 Daniil Tenitski, 77 Deniss Drabinko, 88 Filipp Drabinko, 12 Daniil Musesovs, 39 Jegor Horunov.

JK Loo: 1 Rainer Lehismets, 25 Richard Lehismets, 7 Emil Helder, 15 Kaspar Kaabel, 10 Mattias Arulepp, 3 Joonas Vahermägi, 35 Karl-Juhan Kangur, 16 Joonas Tarn, 5 Aksel Talvoja, 11 Rudolf Trööp, 6 Lars Lepik, 21 Rando Kolatsk, 8 Mattias Piirsoo, 13 Daniel Änkilä.

JK Vasalemma: 9 Vitali Jukov, 10 Martin Kurilenko, 6 Mauri Vilman, 16 Kermo Muraveiski, 7 Alexeo Lõsenko, 1 Jaraslav Petrov, 3 Maksim Jevstratov, 13 Artur Kuznetsov, 2 Mihhail Misneštšenko, 4 Eduard Jakuševitš, 14 Arseni Hmeljov, 18 Veiko Münt, 17 Nikita Kuriltšik.


B-alagrupp:

FC Elva: 1 Karl Kruus, 7 Karl Tammeorg, 12 Robin Kors, 14 Robin Paring, 6 Jasper Reilson, 30 Raido Hurt, 8 Andreas Öövel, 38 Henry Kõlu, 17 Andreas Kiivit, 77 Heigo Nuia.

Pärnu JK: 10 Karl Johannes Tali, 1 Andreas Jaaniste, 6 Rainer Väljas, 17 Jürgen Lohu, 22 Marko Nurk, 21 Martin Vidrik, 3 Kenter Leas, 6 Rasmus Roosleht, 2 Markus Kasenurm, 11 Hans Robin Pelisaar, 7 Kirill Rõbaltšenko.

JK Kärdla LM: 1 Karl Värva, 12 Silvester Ilumets, 10 Kert Kütt, 6 Indrek Nõulik, 7 Markus Pink, 14 Sten Ristmägi, 19 Sven Aigar Tammeveski, 11 Holger Sepma.

Tartu FC Helios: 90 Jasper Luik, 44 Rainer Rahe, 20 Sander Orgmaa, 14 Karlis Karro, 30 Marcus Maasikmäe, 12 Tristan Hoffmann, 10 Andre Ivanov, 11 Robin Nõmme, 7 Fredi Hokkonen, 1 Artur Karjagin, 15 Joonas Rubeika, 21 Rando Kleimann, 26 Evert Roosik, 6 Timo Tupits, 22 Romet Haug.


C-alagrupp:

JK Tabasalu: 17 Kristo Hussar, 11 Sten Jakob Viidas, 80 Ralf Mattias Vetsa, 9 Kristjan Stüff, 30 Jaagup Luts, 8 Alan Nahk, 2 Andreas Tiits, 19 Kaspar Veeväli, 7 Robin Mihkelson, 10 Kevor Palumets, 36 Sander Žuravljov.

Kohtla-Järve JK Järve: 1 Rene Merilo, 17 Valeri Bespalov, 3 Erik Kruglov, 4 Daniil Maiorov, 7 Erich Pullerits, 10 Richard Tohver, 6 Nikita Tsõgankov, 13 Vladislav Jerjomin, 15 Rodion Gubaydullin.

Nõmme Kalju FC: 2 Karel Tummeltau, 1 Andre Rõhtjuk, 10 Hektor Talviste, 8 Arno Tali, 52 Markos Vähesoo, 11 Patric Prints, 4 Henry Põdra, 19 Mattias Nurga, 30 Richard Rõõm, 13 Karl Karumaa, 7 Stefan Karl Lill, 99 Rasmus Raidna, 15 Kristjan Rattasepp, 5 Patrick Parts, 77 Daniel Bittman, 23 Matthias Siirak.

Raplamaa JK: 17 Sten-Eric Andrejev, 6 Pärtel Aviste, 25 Karel Kaldma, 20 Mart Kilumets, 3 Ahto Liivamäe, 27 Kenneth Männik, 7 Mikk Märk, 12 Erlend Pettai, 10 Kevin Kaarel Prazeres Rita, 11 Erich-Raimoond Stepanjuga, 1 Martin Tilk, 30 Mihkel Rääk.


D-alagrupp:

FC Maardu: 1 Daniel Kile, 16 Martin Jaagumets, 3 Mikhail Jakovlev, 17 Dmitri Dovženok, 22 Andrei Danilov, 13 Ivan Timofejev, 7 Ivan Tšernetski, 10 Daniil Žukov, 24 Aleksandr Ševtšenko.

Tartu JK Tammeka: 31 Robert Parts, 91 Andri Viinapuu,19 Joonas Lepp, 11 Carl Robert Mägimets, 1 Felix Raidmäe, 7 Tanel Tammik, 35 Cevin Kulev, 29 Ats Toomsalu, 17 Raiko Randlahe, 10 Georg Lillo, 9 Rasmus Vahtra.

FC Kuressaare: 6 Kris Kristofer Burk, 40 Andree Goidin, 24 Henry Hõbe, 15 Ken Kirs, 18 Henry Noah Mägi, 1 Harald Nurmik, 26 Joonas Prii, 90 Märten Salong, 11 Karl Oliver Sepp, 13 Raul Tahk, 10 Markus Armus, 9 Siim Andres Himmist, 90 Riko Toll.

JK Tabasalu II: 99 Hugo Joonas Heinamaa, 20 Endrik Reose, 47 Armin Korjus, 3 Kristjan Viira, 1 Rihard Kristjan Kristel, 14 Ronald Juksar, 18 Robin Sarapik, 29 Aksel Jan Tamlak, 13 Märten Subka, 23 Tristan Leppik.

Kõik väravalööjad:

6    Denis Ruus    Tallinna JK Legion
5    Aleksander Truss    JK Tallinna Kalev
5    Karl Tammeorg    FC Elva
5    Robin Kors    FC Elva
3    Filipp Drabinko     Tallinna JK Legion
3    Sten Jakob Viidas    Tabasalu JK
2    Sandro Franch    JK Tallinna Kalev
2    Murad Velijev    JK Tallinna Kalev
2    Jasper Reilson    FC Elva
2    Karlis Karro    Tartu FC Helios
2    Daniil Žukov    FC Maardu
2    Ivan Timofejev    FC Maardu
2    Silvester Ilumets     JK Kärdla LM
2    Hendrik Reose    JK Tabasalu II
2    Tanel Tammik    Tartu JK Tammeka
2    Rasmus Vahtra    Tartu JK Tammeka
3    Andreas Öövel    FC Elva
1    Hugo Joonas Heinamaa    JK Tabasalu II
1    Ramai Šarejev    Tallinna JK Legion
1    Nikita Tsõgankov    Kohtla-Järve JK Järve
1    Jaagup Luts    Tabasalu JK
1    Hugo Hendrik Leht    JK Tallinna Kalev
1    Alan Nahk    Tabasalu JK
1    Andreas Tiits    Tabasalu JK
1    Erich Raimond Stepanjuga     Raplamaa JK
1    Rando Kolatsk    JK Loo
1    Arseni Hmeljov    JK Vasalemma
1    Daniel Bittman    Nõmme Kalju FC
1    Ahto Liivamäe    Raplamaa JK
1    Erlend Pettari    Raplamaa JK
1    Kevor Palumets    JK Tabasalu
1    Kirill Rõbaltšenko    Pärnu JK
1    Indrek Nõulik    JK Kärdla LM
1    Ivan Tšernetski    FC Maardu
1    Raiko Randlahe     Tartu JK Tammeka
1    Jürgen Lohu    Pärnu JK
1    Dmitri Dovženok    FC Maardu
1    Joonas Lepp    Tartu JK Tammeka
1    Jasper Luik    Tartu FC Helios
1    Hans Robin Pelisaar    Pärnu JK
1    Cevin Kulev    Tartu JK Tammeka
1    Ats Toomsalu    Tartu JK Tammeka
1    Kristjan Stüff    JK Tabasalu
1    Joonas Lepp    Tartu JK Tammeka
1    Hugo Georg Kalaus    JK Tallinna Kalev
1    Heigo Nuia    FC Elva
1    Andreas Tiits    JK Tabasalu
 
ov     Markus Õispuu    JK Tallinna Kalev

Foto: EJL





22.12.2015 15:06













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.