KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Tütarlaste U-15 vanuseklassi turniiri võitis FC Elva

Triobet Aastalõputurniiri tänaseks teiseks turniiriks oli tütarlaste U-15 turniir, kus osales kaheksa naiskonda.

Naiskonnad olid jaotatud kahte gruppi ning mõlemast alagrupist pääsesid poofinaali kaks paremat. Esimeses poolfinaalis võitis FC Elva 1:0 Nõmme Kalju FC. Teises oli Pärnu JK 2:1 üle Raplamaa JK-st.

Finaalis FC Elva ja Pärnu JK vahel jäi tulemusega 2:0 peale FC Elva. Kolmandale kohale tuli Raplamaa JK. Parim väravalööja oli Triin Satsi (Raplamaa JK), parim väravavaht Anett Luigemaa (Pärnu JK) ja turniiri parim mängija oli Kelli Liivat (FC Elva)

Kõikide turniiride ajakavad

Tütarlaste U-15 turniir 20. detsembril:

A: 1. Nõmme Kalju FC 6p, 2. Pärnu JK 4p, Tallinna FC Flora 4p, JK Tallinna Kalev 2p
B: 1. Raplamaa JK 7p, 2. FC Elva 6p, FC Maardu 2p, JK Tabasalu 1p

Ajakava:

12:00 Pärnu JK - JK Tallinna Kalev 1:1 (A-grupp)
Väravad: ov. Matilde Sigijane - Sofia Sentjurin
 
12:15 Raplamaa JK - FC Maardu 2:2 (B)
Väravad: Triin Satsi, Reti Ojasalu - Uljana Filippova, Lilja Kondik
 
12:30 Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora 0:1 (A)
Värav: Gabriela Kaskmaa
 
12:45 JK Tabasalu - FC Elva 0:2 (B)
Väravad: Kätlin Karjus, Kätriin-Elise Pahva
 
13:00 JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora 0:0 (A)
Väravad: -
 
13:15 FC Maardu - FC Elva 0:2 (B)
Väravad: Daniela Jesin, Solveig Paju
 
13:30 Pärnu JK - Nõmme Kalju FC 0:1 (A)
Värav: Elisabeth Järva
 
13:45 Raplamaa JK - JK Tabasalu 2:0 (B)
Väravad: Triin Satsi, Riin Satsi
 
14:00 Nõmme Kalju FC - JK Tallinna Kalev 2:0 (A)
Väravad: Belinda Berendson, ov. Matilde Sigijane
 
14:15 JK Tabasalu - FC Maardu 2:2 (B)
Väravad: Meeri Tammiku, Kärol Minnik - Lija Kondik, Uljana Filippova
 
14:30 Tallinna FC Flora - Pärnu JK 2:3 (A)
Väravad: Gabriela Kaskmaa (2) - Kadri Reinik, Jennifer Ristimets (2)
 
14:45 FC Elva - Raplamaa JK 1:2 (B)
Väravad: Christina Vink - Annabel Jäär, Riin Satsi
 
Poolfinaalid:

15:00 A1 Nõmme Kalju FC - B2 FC Elva 0:1
Värav: Kelli Liivat
 
15:15 B1 Raplamaa JK - A2 Pärnu JK 1:2
Väravad: Triin Satsi - Kadri Reinik, Jennifer Ristimets
 
Kohamängud:

15:30 III-IV koha mäng Nõmme Kalju FC - Raplamaa JK 0:3
Väravad: Kendra Metsis, Triin Satsi (2)
 
15:45 Finaal FC Elva - Pärnu JK 2:0
Väravad: Sirli Mark, Christina Vink
 

I koht: FC Elva
II koht: Pärnu JK
III koht: Raplamaa JK
 
Parim väravalööja: Triin Satsi (Raplamaa JK)
Parim väravavaht: Anett Luigemaa (Pärnu JK)
Parim mängija: Kelli Liivat (FC Elva)


Kõikide osalejate koosseisud:

A-alagrupp:

Pärnu JK: Anett Luigemaa, Kendra Katrina, Könnel Sös, Maria Kristensen, Maria Grenberg, Delis Pajuri, Kadri Reinik, Kristin Kandelin, Jennifer Ristimets, Aiki Suits.

Tallinna FC Flora: Emmeliine Kalvik, Luisa Klaar, Anna-Laura Männiste, Heliise Tamm, Liset-Aleanora Kroonmaa, Katariina Taukar, Carmen Tiivel, Terke Kram, Gabriela Kaskmaa, Kärt Heinvere, Elise Müür, Stella Tukia.

Nõmme Kalju FC: Sanna Kruusmaa, Anne-Greth Lipp, Kristiina Heinvars, Johanna-Liisa Meema, Karolin Kormik, Birgit Anette Bibikov, Heli Hansen, Elizabeth Elštein, Elisabeth Järva, Kelly Kimsto, Elisabeth Linde, Belinda Berendson.

JK Tallinna Kalev: Matilde Sigijane, Loore Lehtmets, Õnne Anton, Johanna Marie Link, Liis Tamberg, Liisa Õim, Liisa-Maria Lest, Sofia Sentjurin, Marta Tõnisalu, Veronika Kukk, Olesja Jarjomenko, Agnija Tsavkilova, Jaana Entson, Meribel Vägi, Hanna Tiina Pekk, Hanna Maia Tiide, Jana Teus.


B-alagrupp:

FC Elva: Annabel Jesin, Daniela Jesin, Christina Vink, Doris Anete Praakle, Kelli Liivat, Ketlin Štšebrakov, Kätlin Karjus, Kätriin-Elise Pahva, Saschya Assak, Sirli Mark, Sofia Matvejev, Solveig Paju.

Raplamaa JK: Triin Satsi, Riin Satsi, Kendra Metsis, Annabel Jäär, Marii Veskimäe, Elise Kreuz, Pirgit Asi, Karmen Konnapere, Karmen Nugis, Reti Ojasalu, Anne-Mai Leppik, Heidy Heleen Trug, Ege-Ly Kuiva.

FC Maardu: Hamida Allahverdijeva, Daniella Drazdauskaite, Kristina Kattai, Sofia Levtšenko, Kristina Prokofjeva, Uljana Filippova, Valerija Levanova, Jevgenija Filippovitš, Milena Golõševskaja, Lija Kondik, Anastasija Koval, Karina Ksendzova, Diana Kaljuga, Diana Kunai, Anna Sudakova, Alina Kuznetsova, Valerija Sakaljuk, Arina Pihlakas.

JK Tabasalu: Airika Altosaar, Janeli Auväärt, Marie Eidisk, Katharina Heinaru, Maarja Mihkelson, Kärol Minnik, Mari-Ly Oja, Sandra Pärn, Mirell Sööt, Meeri Tammiku, Katriin Rätsepp, Anita Dapon, Liisa Perm.


Kõik väravalööjad:

5    Triin Satsi, Raplamaa JK
3    Gabriela Kaskmaa, FC Flora
3    Jennifer Ristimets, Pärnu JK
2    Christina Vink, FC Elva
2    Kadri Reinik, Pärmu JK
2    Uljana Filippova, FC Maardu
2    Lija Kondik, FC Maardu
2    Riin Satsi, Raplamaa JK
1    Sofia Sentjurin, JK Tallinna Kalev
1    Reti Ojasalu, Raplamaa JK
1    Kätlin Karjus, FC Elva
1    Kätriin-Elise Pahva, FC Elva
1    Daniela Jesin, FC Elva
1    Solveig Paju, FC Elva
1    Elisabeth Järva, Nõmme Kalju FC
1    Belinda Berendson, Nõmme Kalju FC
1    Meeri Tammiku, JK Tabasalu
1    Kärol Minnik, JK Tabasalu
1    Annabel Jäär, Raplamaa JK
1    Kelli Liivat, FC Elva
1    Kendra Metsis, Raplamaa JK
1    Sirli Mark, FC Elva
 
2 ov    Matilde Sigijane, JK Tallinna Kalev


Foto: EJL

20.12.2015 12:17













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.