KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Tütarlaste U-13 turniiri võitis Tallinna FC Flora

Täna hommikul mängisid Triobet Aastalõputurniiril tütarlaste U-13 vanuseklassi 8 naiskonda, kes olid jaotatud kahte alagruppi. Mõlemast grupist pääses poolfinaali kaks paremat.

Esimeses poolfinaalis oli Suure-Jaani United 3:0 üle Nõmme Kalju FC-st. Teises võitis Tallinna FC Flora Tallinna FC Levadia 3:2. Finaalis lõi ainsa värava Tallinna FC Flora ja tulemusega 1:0 alistati Suure-Jaani United. Kolmandaks tuli Tallinna FC Levadia.

Parim väravalööja oli Marta Liisa Staalfeldt (Nõmme Kalju FC), parim väravavaht Karily Sülla (Suure-Jaani United) ja parim mängija Valeria Liik (Tallinna FC Flora).

Kõikide turniiride ajakavad

Tütarlaste U13 turniir 20. detsembril:

A: 1. Suure-Jaani United 9p, 2. Tallinna FC Flora 6p, Tallinna FC Ajax 3p, Pärnu JK 0p
B: 1. Tallinna FC Levadia 9p, 2. Nõmme Kalju FC 4p, Põlva FC Lootos 4p, JK Kuusalu Kalev 0p

Ajakava:

8:00 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Ajax 3:2 (A-grupp)
Väravad: Valeria Liik (2), Jaana Boikova - Jekaterina Kondik, Anna Feldman
 
8:15 Tallinna FC Levadia - Nõmme Kalju FC 1:0 (B)
Värav: Paula Kristiina Valter
 
8:30 Suure-Jaani United - Pärnu JK 4:0 (A)
Väravad: Karina Elias, Raneli Sonk, Anna-Liisa Joandi, Anett Joandi
 
8:45 Põlva FC Lootos - JK Kuusalu Kalev 4:0 (B)
Väravad: Ita Lillo, Kärt Hüdsi, Indra Liz Nemvalts, Rebecca Kähr
 
9:00 Tallinna FC Ajax - Pärnu JK 2:0 (A)
Väravad: Anna Feldman, Jekaterina Kondik
 
9:15 Nõmme Kalju FC - JK Kuusalu Kalev 7:0 (B)
Väravad: Marta Liisa Staalfeldt (6), Mia Lisette Sarapik
 
9:30 Tallinna FC Flora - Suure-Jaani United 1:2 (A)
Väravad: Eliisabeth Tuulik - Raneli Sonk, Anett Joandi
 
9:45 Tallinna FC Levadia - Põlva FC Lootos 2:0 (B)
Väravad: Samira Safina, Valerija Karamõševa
 
10:00 Suure-Jaani United - Tallinna FC Ajax 3:0 (A)
Väravad: Karina Elias, Anett Joandi, Maris Kits
 
10:15 Põlva FC Lootos - Nõmme Kalju FC 1:1 (B)
Väravad: Karmen Piirimaa - Marta Liisa Staalfeldt
 
10:30 Pärnu JK - Tallinna FC Flora 0:4 (A)
Väravad: Jaana Boikova (2), Valeria Liik (2)
 
10:45 JK Kuusalu Kalev - Tallinna FC Levadia 0:4 (B)
Väravad: Samira Safina, Paula Kristiina Valter, Elisabet Polstjanova, Jana Nabijeva

Poolfinaalid:
 
11:00 A1 Suure-Jaani United - B2 Nõmme Kalju FC 3:0
Väravad: Karina Elias, Anna-Liisa Joandi, Raneli Sonk
 
11:15 B1 Tallinna FC Levadia - A2 Tallinna FC Flora 2:3
Väravad: Mia Liis Truusa, Samira Safina - Jaana Boikova (2), Valeria Liik

Kohamängud:
 
11:30 III-IV koha mäng Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Levadia 0:2
Väravad: Paula Kristiina Valter, Samira Safina
 
11:45 Finaal Suure-Jaani United - Tallinna FC Flora 0:1
Värav: Valeria Liik

I koht: Tallinna FC Flora
II koht: Suure-Jaani United
III koht: Tallinna FC Levadia
 
Parim väravalööja: Marta Liisa Staalfeldt (Nõmme Kalju FC)
Parim väravavaht: Karily Sülla (Suure-Jaani United)
Parim mängija: Valeria Liik (Tallinna FC Flora) 

Kõikide osalejate koosseisud:

A-alagrupp:

Suure-Jaani United: Monis Brauer, Karina Elias, Anett Joandi, Anna-Liisa Joandi, Sandra Liir, Liisi Sild, Raneli Sonk, Maris Kits, Karily Sülla.

Tallinna FC Flora: Nora Maria Floren, Valeria Liik, Ellen Emilie Laaksonen, Jaana Boikova, Janeli Pärnik, Maribel Reincke, Eliisabeth Tuulik, Gretel Tiivel, Victoria Maria Laht, Polina Zekenskaja, Kertu Annok, Monika Annok, Olivia Paet.

Tallinna FC Ajax: Jekaterina Kondik, Jekaterina Komaldinova, Anastasija Fjodorova, Karina Kuraksina, Evelina Jakobson, Ksenija Volkov, Viktorija Mištšenko, Veronika Mištšenko, Dajana Smirnova, Anna Feldman, Veronika Demidova, Adriana Neifert, Alesja Kortšinova.

Pärnu JK: Marian Mandre, Kristin Toomsalu, Mariette Leheroo, Helena Triin Toodu, Mia Põldots, Elise Pani, Luna-Aleksandra Lagoda, Anette Schmitt.


B-alagrupp:

Tallinna FC Levadia: Jekaterina Nabijeva, Juulia Juškova, Jekaterina Mizina, Chiara Piron, Valerija Karamõševa, Mia Liis Truusa, Anna Voltškova, Jana Nabijeva, Viktoria Pogorelova, Darja Ionina, Elisabet Polstjanova, Paula Kristiina Valter, Samira Safina.

Põlva FC Lootos: Rebecca Kähr, Marianne Veberson, Ita Lillo, Marianne Suur, Kätlin Vassil, Kärt Hüdsi, Mae Lillo, Karmen Piirimaa, Indra Liz Nemvalts.

Nõmme Kalju FC: Diana Vladõtšenko, Iris Helme, Iris Eliisabet Järvsoo, Diana Tull, Simona Saik, Maria Elling, Mirt Nigul, Marta Liisa Staalfeldt, Viktoria Helme, Jaanika Volkov (vv), Therese Heidov, Mia-Lisette Sarapik.

JK Kuusalu Kalev: Mia Maria Lipsmäe, Anette-Marie Vija, Anna-Liisa Vija, Caroly Kiik, Kärt Plakk, Liisbel Almet, Rosiine Kask, Sandra Rebane

Kõik väravalööjad:

7    Marta Liisa Staalfeldt, Nõmme Kalju FC
6    Valeria Liik, Tallinna FC Flora
5    Jaana Boikova, Tallinna FC Flora
2    Jekaterina Kondik, Tallinna FC Ajax
2    Anna Feldman, Tallinna FC Ajax
2    Paula Kristiina Valter, Tallinna FC Levadia
3    Anett Joandi, Suure-Jaani United
2    Anna-Liisa Joandi, Suure-Jaani United
3    Karina Elias, Suure-Jaani United
3    Raneli Sonk, Suure-Jaani United
1    Ita Lillo, Põlva FC Lootos
1    Kärt Hüdsi, Põlva FC Lootos
1    Indra Liz Nemvalts, Põlva FC Lootos
1    Rebecca Kähr, Põlva FC Lootos
1    Mia Lisette Sarapik, Nõmme Kalju FC
1    Eliisabeth Tuulik, Tallinna FC Flora
3    Samira Safina, Tallinna FC Levadia
1    Valerija Karamõševa, Tallinna FC Levadia
1    Maris Kits, Suure-Jaani United
1    Karmen Piirimaa, Põlva FC Lootos
1    Elisabet Polstjanova, Tallinna FC Levadia
1    Jana Nabijeva, Tallinna FC Levadia
1    Mia Liis Truusa, Tallinna FC Levadia

Foto: EJL

20.12.2015 10:10













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.