KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U-15 turniiri võitis FC Nõmme United

Triobet Aastalõputurniiri reedene kolmas võistluspäev algas noormeeste U-15 vanuseklassi turniiriga kuhu oli kutsutud meistrivõistluste C1 vanuseklassi 16 paremat meeskonda. Mänguaja pikkuseks 12 minutit.

Alagruppidest pääsesid edasi Tallinna FC Flora, Tallinna FC Levadia, FC Nõmme United  ja Jõgeva SK Noorus-96.  Esimeses poolfinaalis Tallinna FC Flora ja FC Levadia vahel väravaid ei löödud, mängujärgsete penaltidega saatis edu Florat. Teises poolfinaalis oli FC Nõmme United 3:2 üle Jõgeva SK Noorus-96-st.

Tasavägises finaalis oli FC Nõmme United 2:1 parem Tallinna FC Florast. Kolmandale kohale tuli Jõgeva SK Noorus-96. Parim väravalööja oli Henri Välja Unitedist, parim väravavaht Evert Grünvald FC Florast ja parim mängija Daniel Aganitš Jõgeva SK Noorus 96-st.

Kõikide turniiride ajakavad

U-15 vanuseklassi turniir:

A: 1. Tallinna FC Flora 7p, Tartu JK Tammeka I 6p, Keila JK 4p, Läänemaa JK 0p
B: 1. Jõgeva SK Noorus-96 7p, Tallinna JK Legion 7p, Paide Linnameeskond 3p, Tartu FC Helios 0p
C: 1. Tallinna FC Levadia 7p, Tartu JK Tammeka II 6p, Kohtla-Järve JK Järve 3p, JK Tallinna Kalev 1p
D: 1. FC Nõmme United 9p, Nõmme Kalju FC 6p, Tallinna FC Infonet 3p, FC Kuressaare 0p

Ajakava:

8:00 Tallinna FC Flora - Läänemaa JK 4:0 (A-grupp)
Väravad: Mattias Männilaan, Daniel Tuhkanen, Anton Krutogolov, Tristan Saupõld
 
8:15 Tartu JK Tammeka I - Keila JK 3:1 (A)
Väravad: Robert Paju, Andreas Käärik (2) - Martin Uusla
 
8:30 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka II 1:0 (C)
Värav: Daniil Petrunin 
 
8:45 Kohtla-Järve JK Järve - JK Tallinna Kalev 2:1 (C)
Väravad: Aleksandr Gerassimtšik, Vladimir Gavriljuk - Mark Eerik Lill
 
9:00 Keila JK - Tallinna FC Flora 1:1 (A)
Väravad: Ilmar Jürisaar - Mattias Männilaan
 
9:15 Läänemaa JK - Tartu JK Tammeka I 1:4 (A)
Väravad: Sten Raadla - Robert Paju (2), Jakob Must, Oskar Põldmää
 
9:30 JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Levadia 2:2 (C)
Väravad: Joonas Koff, Marcel Malsroos-Väli - Rasmus Laurits, Nikita Dronov
 
9:45 Tartu JK Tammeka II - Kohtla-Järve JK Järve 3:2 (C)
Väravad: Patrick Genro Veelma (3) - Sten Kortin, Artjom Gussev
 
10:00 Läänemaa JK - Keila JK 0:1(A)
Värav: Ralf Friedemann
 
10:15 Tartu JK Tammeka I - Tallinna FC Flora 0:3 (A)
Väravad: Mattias Männilaan, Artur Jeršov, Otto Gregor Tagapere
 
10:30 Tartu JK Tammeka II - JK Tallinna Kalev 5:1 (C)
Väravad: Patrick Genro Veelma (2), Dominic Laaneots (2), Rasmus Luha- Edgar Krõžanovski
 
10:45 Kohtla-Järve JK Järve - Tallinna FC Levadia 1:2 (C)
Väravad: Artjom Gussev - Artur Molodov, Herman Õunas
 
11:00 Tallinna JK Legion - Tartu FC Helios 1:0 (B)
Värav: Gleb Ignatenko
 
11:15 Jõgeva SK Noorus-96 - Paide Linnameeskond 2:0 (B)
Väravad: Daniel Aganitš, Raul Martin Sirkas
 
11:30 FC Nõmme United - Nõmme Kalju FC 2:0 (D)
Väravad: Joel Kokla, Steven Salmistu
 
11:45 FC Kuressaare - Tallinna FC Infonet 1:2 (D)
Väravad: Timo Toll - Anton Kapustin, Ilja Beimanov
 
12:00 Paide Linnameeskond - Tallinna JK Legion 0:2 (B)
Väravad: Daniel Fedotov, Aleksandr Šapovalov
 
12:15 Tartu FC Helios - Jõgeva SK Noorus-96 0:2 (B)
Väravad: Marcus Mardimäe, Daniel Aganitš
 
12:30 Tallinna FC Infonet - FC Nõmme United 0:3 (D)
Väravad: Robi Saarma (2), Paul-Kevin Chan
 
12:45 Nõmme Kalju FC - FC Kuressaare 3:1 (D)
Väravad: Alex Tamm, Frank Liblikman, Martin Bode - Aivar Jäns
 
13:00 Tartu FC Helios - Paide Linnameeskond 1:3 (B)
Väravad: Aare-Andre Põldoja - Kevin Metso, Jarmo Laanetu, Hans-Artur Ehtman
 
13:15 Jõgeva SK Noorus-96 - Tallinna JK Legion 0:0 (B)
Väravad: -
 
13:30 Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Infonet 2:1 (D)
Väravad: Karl Kristjan Sander, Martin Bode - Ilja Beimanov
 
13:45 FC Kuressaare - FC Nõmme United 0:5 (D)
Väravad: Robi Saarma (2), Paul Kevin Chan, Henri Välja

Poolfinaalid:
 
14:00 A1 Tallinna FC Flora - C1 Tallinna FC Levadia 0:0, pen. 6:5
Väravad: -
 
14:15 B1 Jõgeva SK Noorus-96 - D1 FC Nõmme United 2:3
Väravad: Kristjan Rumm (2) - Henri Välja (2), Kristjan Pelt

Kohamängud:
 
14:30 III-IV koha mäng Tallinna FC Levadia - Jõgeva SK Noorus-96 1:2
Väravad: Raul Martin Sirkas - Georg Kurus, Marcus Mardimäe
 
14:45 Finaal Tallinna FC Flora - FC Nõmme United 1:2
Väravad: Marten Aun - Henri Välja (2)
 

I koht: FC Nõmme United
II koht: Tallinna FC Flora
III koht: Jõgeva SK Noorus-96
 
Parim väravalööja: Henri Välja (FC Nõmme United)
Parim väravavaht: Evert Grünvald (Tallinna FC Flora)
Parim mängija: Daniel Aganitš (Jõgeva SK Noorus 96)


Osalejate koosseisud:

A-alagrupp:

Tallinna FC Flora I: 25 Evert Grünvald (vv), 6 Andreas Pauri, 16 Ronald Iodis, 14 Karl Altraja, 8 Tristan Saupõld, 20 Mattias Männilaan, 9 Marten Aun, 10 Artur Jeršov, 23 Daniel Tuhkanen, 7 Oskar Kröönström, 25 Sven Reintak, 4 Aleksandr Ojari, 15 Anton Krutogolov, 17 Otto Kregor Tagapere, 66 Karl-Erik Pukk, 27 Kaupo Toomväli, 21 Maksim Gadžalov.

Tartu JK Tammeka I: 26 Miikael Kibuspuu, 16 Jakob Must, 10 Andreas Käärik, 24 Ott-Kaarel Vään, 27 Marcus Avamägi, 99 Robert Paju, 9 Risto Tepper, 8 Oskar Põldmaa.

Keila JK: 31 Karl Vahisalu, 1 Artur Bergvald (vv), 80 Ralf Friedemann, 11 Ilmar Jürisaar, 3 Enn Kuldjärv, 5 Rasmus Lumiste, 12 Jakob Mäeots, 7 Robert Pangsepp, 92 Markkus Seppik, 21 Erik Talvet, 13 Martin Uusla, 99 Kevin Keevallik, 2 Kevin Kaurson, 33 Markus Männik, 20 Villi-Pert Peebo.

Läänemaa JK: 32 Demis Teral, 8 Markus Mursal, 12 Marten Valk, 11 Keven Kirs, 3 Erkki Johanson, 10 Karel Kängsepp, 22 Sten Raadla, 21 Siim Luiga, 16 Jarmo Lempe, 20 Sven Makienko.


B-alagrupp:

Tallinna JK Legion: 1 Kareem Darwish, 22 Aleksei Kossinski, 6 Andrei Bespomoštšnov, 8 Artur Šaab, 12 Juri Fomin, 21 Daniel Dedotov, 19 Gleb Ignatenko, 38 Aleksandr Šapovalov, 28 Andres Šein, 20 Maksim Voltškov, 16 Mark Paat, 7 Daniil Lambinen, 18 Jevgeni Vovtšok, 33 Nikita Trosakov, 99 Dmitri Kozlov, 15 Danyyl Ponedilok.

Jõgeva SK Noorus-96: 19 Marcus Mardimäe, 7 Raul-Martin Sirkas, 6 Daniel Aganitš, 11 Kirill Matiitšin, 8 Karl Lani, 15 Kristjan Rumm, 19 Aron Fedossovski, 10 Märt-Indrek Sirkas, 1 Kenert Karu (vv), 14 Mattias Säärits, 42 Rasmus Kiipus, 3 Sander Kivistik, 17 Roman Andrejev.

Paide Linnameeskond: 12 Sten Erik Tuuleveski, 1 Mattias Sapp, 11 Karl-Johannes Allmere, 9 Ramon Väli, 23 Marek Koroljov, 10 Jarmo Laanetu, 17 Hans Artur Ehman, 16 Radmar Arula, 14 Kert Kendaru, 8 Rait Õlge, 4 Kevin Kärp, 20 Uku Lattik, 2 Kevin Metso, 3 Karl Valge, 7 Siim Aer.

Tartu FC Helios: 1 Artur Lõhmus, 24 Kaspar Kübarsepp, 7 Oskar Roosi, 23 Aare-Andre Põldoja, 6 Giacomo Uggeri, 10 Ralf Raudik, 21 Markus Madissoo, 12 Sander Aukust, 41 Ren-Hendrik Lodi.


C-alagrupp:

Tallinna FC Levadia: 1 Siim Salmi, 30 Markus Mäekivi, 77 Georg Kurus, 11 Herman Õunas, 25 Karevi Pajumets, 23 Ragnar Metsala, 3 Artur Molodov, 12 Denni Grintšenko, 5 Daniil Petrunin, 7 Nikita Dronov, 44 Andres Järve, 31 Rasmus Laumets, 16 Kristjan Sarapu, 17 Kaur Kaugema, 13 Andreas Põldvee, 10 Enrice Lumiste, 8 Ralf Mikk, 20 Nikita Demeštsenko.

Kohtla-Järve JK Järve: 82 Vladislav Januškevitš, 9 Gleb Pevtsov, 13 Sergei Jevstignejev, 21 Vladimir Gavriljuk, 15 Artjomm Gussev, 22 Sten Kortin, 10 Mark Haritanovitš, 5 Aleksandr Gerassimtšik, 17 Mihhail Petrov, 16 Artur Salmus, 8 Ervin Raidma, 1 Daniel Jesenfeld, 26 Edgar Zimin, 23 Kaspar Uustal.

JK Tallinna Kalev: 7 Mikk Kruusalu, 4 Steffen Vaask, 9 Freddie Anton Turulinn, 8 Edgar Krõžanovski, 1 Renee Stamberg (vv), 5 Gregon Berezovski, 2 Joonas Koff, 10 Mark Eerik Lill, 6 Axel Mart Sepp, 13 JOhannes Kodumäe, 3 Marcel Malsroos-Väli, 11 Uku Joost Annus.

Tartu JK Tammeka II: 1 Carl Kaiser Kiidjärv, 23 Patrick Genro Veelma, 7 Dominic Laaneots, 19 Rasmus Luha, 11 Mikk Raid, 2 Karl Albert Türn, 5 Jaan Tobias Salu.


D-alagrupp:

FC Nõmme United: 12 Georg-Ander Sild, 13 Karl Jakob Hein, 9 Hans Albert Allik, 16 Kristjan Pelt, 11 Joel Kokla, 80 Robi Saarma, 27 Henri Välja, 6 Rasmus Aasmäe, 22 Andreas Jürgenson, 28 Steven Salmistu, 33 Ralf-Steven Viru, 21 Paul-Kevin Chan, 10 Uku-Torm Tillo, 15 Armin Loorits, 45 Henrii-Daniel Ustaal, 29 Jarmo Pajula, 5 Steven Pärloja, 20 Kristofer Piht.

FC Kuressaare: 1 Rait Õisnurm, 77 Marcus Põder, 25 Jaanis Kannik, 6 Andero Miil, 7 Aivar Jans, 99 Timmo Toll, 9 Endry Metsmaa, 18 Kevin Kruuser, 3 Risto Kaseorg.

Tallinna FC Infonet: 1 Armands Aparins, 14 Ruslan Petrov, 22 Georgi Tarasov, 32 Vitali Klimov, 21 Maksim Pertsev, 24 Denis Roštšin, 7 Ilja Beimanov, 17 Markus Kadel, 11 Anton Kapustin, 99 Sander Pabo, 5 Daniil Tsuiman, 55 Nikita Ponkratov, 45 Aleks Vonigradov, 9 Pavel Jevstignejev, 4 Dmitri Berestov, 13 Mark Gorbunov.

Nõmme Kalju FC: 1 Lars M Linnupõld, 3 Ralf Murumaa, 5 Karl K Sander, 23 Frank Liblikman, 24 Alex M Tamm, 33 Martin Bode, 10 Rihard Ristkok, 11 Hugo Pihl, 4 Oliver Savolainen, 35 Erik Hermaküla, 7 Aaron Ots.


Kõik väravalööjad:
5    Henri Välja    FC Nõmme United
5    Patrick Genro Veelma    Tartu JK Tammeka II
4    Robi Saarma    FC Nõmme United
3    Robert Paju    Tartu JK Tammeka I
3    Mattias Männilaan    Tallinna FC Flora
2    Andreas Käärik    Tartu JK Tammeka I
2    Artjom Gussev    Kohtla-Järve JK Järve
2    Edgar Krõžanovski    JK Tallinna Kalev
2    Dominic Laaneots    Tartu JK Tammeka II
2    Daniel Aganitš    Jõgeva SK Noorus 96
2    Ilja Beimanov    Tallinna FC Infonet
2    Paul Kevin Chan    FC Nõmme United
2    Martin Bode    Nõmme Kalju FC
2    Kristjan Rumm    Jõgeva SK Noorus 96
2    Raul Martin Sirkas    Jõgeva SK Noorus 96
2    Marcus Mardimäe    Jõgeva SK Noorus 96
1    Daniel Tuhkanen    Tallinna FC Flora
1    Anton Krutogolov    Tallinna FC Flora
1    Tristan Saupõld    Tallinna FC Flora
1    Martin Uusla    Keila JK
1    Daniil Petrunin    Tallinna FC Levadia
1    Aleksandr Gerassimtšik    Kohtla-Järve JK Järve
1    Vladimir Gavriljuk    Kohtla-Järve JK Järve
1    Mark Eerik Lill    JK Tallinna Kalev
1    Ilmar Jürisaar    Keila JK
1    Jakob Must    Tartu JK Tammeka I
1    Oskar Põldmää    Tartu JK Tammeka I
1    Sten Raadla    Läänemaa JK
1    Joonas Koff    JK Tallinna Kalev
1    Marcel Malsroos-Väli    JK Tallinna Kalev
1    Rasmus Laurits    Tallinna FC Levadia
1    Nikita Dronov    Tallinna FC Levadia
1    Sten Kortin    Kohtla-Järve JK Järve
1    Ralf Friedemann    Keila JK
1    Otto Gregor Tagapere    Tallinna FC Flora
1    Artur Jeršov    Tallinna FC Flora
1    Rasmus Luha    Tartu JK Tammeka II
1    Artur Molodov    Tallinna FC Levadia
1    Herman Õunas    Tallinna FC Levadia
1    Gleb Ignatenko    Tallinna JK Legion
1    Joel Kokla    FC Nõmme United
1    Salmistu Steven    FC Nõmme United
1    Timo Toll    FC Kuressaare
1    Anton Kapustin    Tallinna FC Infonet
1    Aleksandr Šapovalov    Tallinna JK Legion
1    Daniel Fedotov    Tallinna JK Legion
1    Alex Tamm    Nõmme Kalju FC
1    Frank Liblikman    Nõmme Kalju FC
1    Aivar Jäns    FC Kuressaare
1    Aare-Andre Põldoja    Tartu FC Helios
1    Kevin Metso    Paide Linnameeskond
1    Jarmo Laanetu    Paide Linnameeskond
1    Hans Artur Ehtman    Paide Linnameeskond
1    Karl Kristjan Sander    Nõmme Kalju FC
1    Andreas Jürgenson    FC Nõmme United
1    Kristjan Pelt    FC Nõmme United
1    Georg Kurus    Tallinna FC Levadia
1    Marten Aun    Tallinna FC Flora

Foto: EJL

18.12.2015 15:11













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.