KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
III liiga 3. turniiri võitis FC Zenit Tallinn

Neljapäeval toimus Triobet Aastalõputurniiril III liiga 3. turniir, millest võtsid osa III liiga piirkondade 10.-12. koha võistkonnad ning IV liiga tsoonide võitjad.

Alagruppide võitjad pääsesid nelja parema hulka, kus esimeses poolfinaalis võitis Tartu Ülikool Fauna penaltiseeria järel 3:1 Suure-Jaani United'i. Teises poolfinaalis oli FC Zeniit Tallinn 5:0 üle Pärnu JK Vaprusest.

Esikohamängus alistas FC Zenit Tallinn Tartu Ülikool Fauna 0:1 kaotusseisust 3:1. Kolmas koht kuulus Pärnu JK Vaprusele. Turniiri parimaks mängijaks valiti Rimo Hunt, kes esindas FC Zeniti, nagu ka parim väravalööja Silver Hunt. Parim väravavaht oli Ville Pähklamäe Tartu Ülikool Faunast.

Kõikide turniiride ajakavad


III liiga 3. turniir:

A: 1. Tartu Ülikool Fauna 6p, Tallinna FC Hell Hunt 6p, Tallinna JK Piraaja II 4p, Pärnu JK Poseidon Nirvaana 1p
B: 1. Pärnu JK Vaprus 9p, Tallinna FC Infonet III 6p, Saaremaa JK aameraaS 3p, Tartu FC Bronx Wood 0p
C: 1. Suure-Jaani United 9p, Tallinna FC Olympic Olybet 4p, JK Väätsa Vald 4p, Tallinna FC Eston Villa 0p
D: 1. FC Zenit Tallinn 7p, FC Tarvastu 4p, Vastseliina FC Tannem 3p, Viimsi FC Igiliikur 1p

Ajakava:

15:00 Tartu Ülikool Fauna - Tallinna JK Piraaja II 0:3 (A)
Väravad: Marko Kõiv, Martin Muttik (2)
 
15:15 Pärnu JK Poseidon Nirvaana - Tallinna FC Hell Hunt 2:3 (A)
Väravad: Kaspar Vihmaru, Ott Kangur - Rasmus Raidla (3)
 
15:30 Tallinna FC Olympic Olybet - JK Väätsa Vald 0:0 (C)
Väravad: -
 
15:45 Tallinna FC Eston Villa - Suure-Jaani United 1:2 (C)
Väravad: Johannes Aule - Margus Terras (2)
 
16:00 Tallinna JK Piraaja II - Tallinna FC Hell Hunt 1:4 (A)
Väravad: Erik Tamre - Joel Kopli, Martin Talimets, Rando Polt, Mihkel Heinaste
 
16:15 Tartu Ülikool Fauna - Pärnu JK Poseidon Nirvaana 2:1 (A)
Väravad: Jüri Põld, Künter Karus - Taavi Tamm
 
16:30 JK Väätsa Vald - Suure-Jaani United 0:1 (C)
Värav: Madis Puskar
 
16:45 Tallinna FC Olympic Olybet - Tallinna FC Eston Villa 2:1 (C)
Väravad: Janno Lamsoo (2) - Kalle Viidik
 
17:00 Pärnu JK Poseidon Nirvaana - Tallinna JK Piraaja II 2:2 (A)
Väravad: Aron Tanel Niin, Taavi Tamm (pen.) - Taavi Kaarna, Henry Rannamets
 
17:15 Tallinna FC Hell Hunt - Tartu Ülikool Fauna 1:3 (A)
Väravad: Joel Kopli - Tambet Kaal (2), Hindrek Teder
 
17:30 Tallinna FC Eston Villa - JK Väätsa Vald 0:1 (C)
Värav: Kristo Treier
 
17:45 Suure-Jaani United - Tallinna FC Olympic Olybet 1:0 (C)
Värav: Kaido Heinsalu
 
18:00 Saaremaa JK aameraaS - Tartu FC Bronx Wood 1:0 (B)
Väravad: ov. Simone Uggeri
 
18:15 Tallinna FC Infonet III - Pärnu JK Vaprus 2:3 (B)
Väravad: Aleksandr Ossipov, Alan Mones - Rasmus Ilves, Roberto Aavamägi, Alder Lepik
 
18:30 Vastseliina FC Tannem - FC Zenit Tallinn 0:4 (D)
Väravad: Ingemar Teever, Fjodor Voronin, Andre Talivee, Silver Hunt
 
18:45 FC Tarvastu - Viimsi FC Igiliikur 0:0 (D)
Väravad: -
 
19:00 Tartu FC Bronx Wood - Pärnu JK Vaprus 0:4 (B)
Väravad: Alder Lepik, Rasmus Ilves, Robin Hallmere, Sander Kangur
 
19:15 Saaremaa JK aameraaS - Tallinna FC Infonet III 0:3 (B)
Väravad: Martin Ananjev (2), Aleksandr Ossipov
 
19:30 FC Zenit Tallinn - Viimsi FC Igiliikur 2:0 (D)
Väravad: Ingemar Teever (2)
 
19:45 Vastseliina FC Tannem - FC Tarvastu 0:2 (D)
Väravad: Rauno Meister, Algis Roog
 
20:00 Tallinna FC Infonet III - Tartu FC Bronx Wood 3:1 (B)
Väravad: Aleksandr Ossipov, Alan Mones, Dmitri Iljin - ov. Jevgeni Rebotunov
 
20:15 Pärnu JK Vaprus - Saaremaa JK aameraaS 2:1 (B)
Väravad: Roberto Aavamägi, Robin Hallmere (pen.) - Kaarel Kööp
 
20:30 FC Tarvastu - FC Zenit Tallinn 1:1 (D)
Väravad: Ingemar Almre - Silver Hunt
 
20:45 Viimsi FC Igiliikur - Vastseliina FC Tannem 1:2 (D)
Väravad: Mikk Nestor - Erki Alliksoo, Sander Pild
 

Poolfinaalid:

21:00 A1 Tartu Ülikool Fauna - C1 Suure-Jaani United 1:1, pen. 3:1
Väravad: Paul Meerits - Margo Lepik
 
21:15 B1 Pärnu JK Vaprus - D1 FC Zenit Tallinn 0:5
Väravad: Viktor Tolbuzov, Rimo Hunt (2), Silver Hunt, Toomas Wilson
 

Kohamängud:

21:30 III-IV koha mäng Suure-Jaani United - Pärnu JK Vaprus 1:3
Väravad: Margus Terras - Sander Kangur, Robin Hallmere, Roberto Aavamägi
 
21:45 Finaal Tartu Ülikool Fauna - FC Zeniit Tallinn 1:3
Väravad: Jüri Põld - ov. Tõnn Laos, Viktor Tolbuzov, Silver Hunt

I koht: FC Zenit Tallinn
II koht: Tartu Ülikool Fauna
III koht: Pärnu JK Vaprus

Parim väravalööja: Silver Hunt (FC Zenit Tallinn)
Parim väravavaht: Ville Pähklamäe (Tartu Ülikool Fauna)
Parim mängija: Rimo Hunt (FC Zenit Tallinn)
 

Kõikide osalejate koosseisud:

A-alagrupp:

Tartu Ülikool Fauna: 1 Ville Pähklamäe, 14 Kaarel Kaldvee, 27 Hindrek Teder, 21 Karl Kokk, 15 Sten Mattias Oksaar, 54 Künter Karus, 16 Andre Priisalu, 23 Tambet Kaal, 77 Paul Meerits, 43 Jüri Põld, 9 Silver Tilk, 7 Tõnn Laos.

Pärnu JK Poseidon Nirvaana: 1 Nils Grün, 42 Kaspar Vihmaru, 99 Kert Pulst, 5 Ivar Lepik, 66 Egon Norden, 22 Andrias Niklus, 15 Ott Kangur, 9 Aron Tanel Niin, 77 Carl-Richard Saks, 55 Taavi Tamm, 11 Silver Lulla

Tallinna FC Hell Hunt: 1 Raul Tammin, 2 Martin Talimets, 20 Ott Arumeel, 9 Rando Polberg, 22 Juho Palu, 5 Jüri Lõssenko, 35 Ilja Slobodjan, 11 Joel Kopli, 10 Mihkel Heinaste, 15 Rasmus Raidla.

Tallinna JK Piraaja II: 1 Sandor Parvei, 13 Erik Tamre, 16 Mihkel Keinast, 18 Martti Klaus, 23 Mustafa Celik, 34 Henry Rannamets, 36 Sander Päeren, 37 Andrei Adissov, 39 Priit Taalmann, 42 Marko Kõiv, 43 Martin Muttik, 44 Taavi Kaarma.


B-alagrupp:

Saaremaa JK aameraaS: 1 Priit Tiitson, 19 Kaarel Kööp, 26 Mihkel Alamaa, 6 Taavi Raudsepp, 14 Rein Rand, 11 Mart Maripuu, 7 Mart Undrest, 13 Mikk Varjas.

Tallinna FC Infonet III: 1 Mark Fokin, 25 Denis Kotov, 19 Nikita Tjumentsev, 9 Aleksandr Ossipov, 10 Alan Mones, 77 Martin Ananjev, 7 Jevgeni Rebotunov, 38 Kirill Mihhailov, 17 Dmitri Iljin.

Pärnu JK Vaprus: 80 Alder Lepik, 44 Julius Sepp, 16 Rasmus Nikkel, 4 Gert Milistver, 9 Raido Ott, 5 Oskar Lepik, 10 Rasmus Ilves, 6 Taisto Roosipuu, 14 Roberto Aavamägi, 25 Robyn Hallmere, 17 Sander Kangur.

Tartu FC Bronx Wood: 1 Chris-Jorma Jaagu, 5 Karl-Kristjan Kalmus, 6 Simone Uggeri, 8 Robin Gross, 10 Anders Veetamm, 22 Elisas Munos Rubiales, 23 Juan Pablo Munos Rubiales, 45 Emanuele Uggeri.


C-alagrupp:

Tallinna FC Olympic Olybet: 1 Tauri Vilipõld, 9 Andri Porila, 4 Janno Lamsoo, 5 Veiko Rohtla, 17 Kristjan Lahe, 12 Taavi Kütimaa, 31 Indrek Juhanson, 33 Werner Grün, 3 Karl Pehk, 29 Janek Popell, 21 Peeter Seppel, 6 Marvin Lemba, 18 Märt Tammisaar.

Tallinna FC Eston Villa: 1 Martin Goldšmidt, 20 Johannes Aule, 44 Mattias Läänesaar, 19 Henri Reinvald, 23 Markus Arak, 4 Raivar Vaher, 17 Janek Lussma, 11 Mark Toomsalu, 88 Kalle Viidik, 41 Sten Juur.

Suure-Jaani United: 14 Margo Lepik, 9 Tanel Tverdohleb, 17 Priidu Ohi, 16 Heldur Sepp, 13 Madis Puskar, 7 Margus Terras, 21 Kaido Heinsalu, 12 Risto Jürmann, 19 Allar Joandi, 42 Joonas Liik, 23 Märt Mäger.

JK Väätsa Vald: 3 Roland Kozlov, 80 Janar Heinaste, 7 Egon Aben, 12 Tarmo Suurkivi, 5 Karl-Kristjan Kalmus, 10 Martin Rodima, 6 Simone Uggeri, 9 Robert Piho, 27 Tõnn Luts, 32 Marko Siiber, 18 Karel Roosipuu, 4 Allan Põldmaa.


D-alagrupp:

Vastseliina FC Tannem: 25 Jürgen Kuljus, 22 Raul Juur, 1 Viljar Kuljus, 7 Tõnis Uiboupin, 5 Sander Pild, 23 Artur Palok Gaspar Vainula, 6 Janar Urbanik, 17 Gaspar Vainula.

FC Tarvastu: 97 Kaido Ütsik, 14 Kaspar Orav, 17 Ants Palumaa, 21 Ingemar Almre, 10 Indrek Klein, 11 Henri Sammul, 23 Algis Roog, 12 Rannar Kresla, 25 Kristen Tšinakov, 26 Janno Ülenurm, 7 Gert Jänes, 4 Rauno Meister.

Viimsi FC Igiliikur: 24 Kristofer Kask, 2 Alik Karajev, 17 Guido Kutser, 8 Mikk Nestor, 58 Aleksandr Vassiljev, 69 Siim Steinberg, 4 Ilja Mamajev, 18 Ivar Rõuk, 33 Meelis Tasa, 9 Mario Märtson, 19 Märt Mere, 44 Martti Mutli, 83 Villu Ingalt, 82 Tarmo Peeduli.

FC Zenit Tallinn: 3 Krister-Kaspar Rannamaa, 69 Johannes Tarma, 49 Toomas Wilson, 20 Silver Hunt, 6 Mihkel Surva, 1 Dmitri Gretšanõi, 25 Viktor Tolbuzov, 77 Andre Talivee, 11 Rimo Hunt, 33 Ingemar Teever, 5 Veiko Murumaa, 8 Eero Kookla, 44 Rene Kulev, 23 Fjodor Voronin, 22 Georg Lanberg.

Kõik väravalööjad:
4    Silver Hunt,    Tallinna Zenit
3    Rasmus Raidla, FC Hell Hunt
3    Aleksandr Ossipov, FC Infonet III
3    Ingemar Teever, Tallinna Zenit
3    Margus Terras, SK Suure-Jaani United
3    Robyn Hallmere, Pärnu JK Vaprus
2    Roberto Aavamägi, Pärnu JK Vaprus
2    Taavi Tamm, Pärnu JK Poseidon
2    Martin Muttik, Tallinna JK Piraaja II
2    Janno Lamsoo, FC Olympic-Olybet
2    Joel Kopli, FC Hell Hunt
2    Tambet Kaal, TÜ Fauna
2    Ott Kangur, Pärnu Poseidon
2    Alder Lepik, Pärnu JK Vaprus
2    Martin Ananjev, FC Infonet III
2    Alan Mones, FC Infonet III
2    Rimo Hunt, Tallinna Zenit
2    Sander Kangur, Pärnu JK Vaprus
2    Jüri Põld, TÜ Fauna
2    Viktor Tolbuzov, Tallinna Zenit
1    Marko Kõiv, Tallinna JK Piraaja II
1    Kaido Heinsalu, SK Suure-Jaani United
1    Johannes Aule, FC Eston Villa
1    Erik Tamre, Tallinna JK Piraaja II
1    Martin Talimets, FC Hell Hunt
1    Rando Polberg, FC Hell Hunt
1    Mihkel Heinaste, FC Hell Hunt
1    Künter Karus, TÜ Fauna
1    Madis Puskar, SK Suure-Jaani United
1    Kalle Viidik    , FC Eston Villa
1    Taavi Kaarma, Tallinna JK Piraaja II
1    Henry Rannamets, Tallinna JK Piraaja II
1    Aron Tanel Niin, Pärnu JK Poseidon
1    Hindrek Teder, TÜ Fauna
1    Kristo Treier, JK Väätsa Vald
1    Rasmus Ilves, Pärnu JK Vaprus
1    Fjodor Voronin, Tallinna Zenit
1    Andre Talivee, Tallinna Zenit
1    Rasmus Ilves, Pärnu JK Vaprus
1    Rauno Meister, FC Tarvastu
1    Algis Roog, FC Tarvastu
1    Dmitri Iljin, FC Infonet III
1    Kaarel Kööp, Saaremaa JK aameraaS
1    Ingemar Almre, FC Tarvastu
1    Erki Alliksoo, Vastseliina FC Tannem
1    Mikk Nestor, Viimsi FC Igiliikur
1    Sander Pild, Vastseliina FC Tannem
1    Paul Meerits, TÜ Fauna
1    Margo Lepik, Suure-Jaani united
1    Toomas Wilson, Tallinna Zenit
1    Julius Sepp, Pärnu JK Vaprus
 
OV     Tõnu Laos, TÜ Fauna
OV     Simone Uggeri, Tartu FC Bronxwood
OV     Jevgeni Rebotunov, FC Infonet III

Foto: EJL

17.12.2015 22:18













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.