KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U-16 ja U-17 vanuseklassi turniiri võitis FC Nõmme United

Neljapäeval toimus Kalevi Spordihallis Triobet Aastalõputurniiril U-16 ja U-17 turniir, kus 16 meeskonda oli jaotatud nelja alagruppi ning igast grupist pääsesid edasi võitjad. Mängu pikkus oli 12 minutit.

Esimeses poolfinaalis oli Tallinna JK Legion 1:0 üle Tallinna FC Levadia'99 võistkonnast. Teises kohtusid FC Nõmme United ja Tallinna FC Infonet'99 ning Nõmme võidunumbrid olid samuti 1:0.

Finaalis jäi normaalaeg Tallinna JK Legioni ja FC Nõmme Unitedi vahel 1:1. Järgnes penaltiseeria, kus edu saatis FC Nõmme United'it tulemusega 2:1. Kolmandale kohale tuli Tallinna FC Levadia'99.

Turniiri parimaks mängijaks valiti Erik Sorga Legionist, parim väravalööja ja väravavaht tulid võitjate ridadest, vastavalt Pavel Fedorenko ja Johan Pastarus.

Kõikide turniiride ajakavad


U-16 ja U-17 turniir:

A: 1. Tallinna JK Legion 7p, JK Tabasalu 4p, Tallinna FC Infonet'00 3p, Tallinna FC Flora 1p
B: 1. Tallinna FC Infonet'99 7p, Viljandi JK Tulevik 5p, Tallinna FC Levadia'00 4p, Tartu JK Tammeka 0p
C: 1. Tallinna FC Levadia'99 7p, Tallinna JK Augur 4p, Saku Sporting 3p, Nõmme Kalju FC 1p
D: 1. FC Nõmme United 9p, FC Helios Võru 3p, Viimsi FCF MRJK 3p, FC Elva 3p

Mängude ajakava:

8:00 Tallinna JK Legion - Tallinna FC Flora 2:1 (A-grupp)
Väravad: Erik Sorga (2) - Jakob Toomsalu
 
8:15 JK Tabasalu - Tallinna FC Infonet'00 0:0 (A)
Väravad: -
 
8:30 Tallinna FC Levadia'99 - Saku Sporting 1:1 (C)
Väravad: Sergei Paništšev - Carl Kalju
 
8:45 Tallinna JK Augur - Nõmme Kalju FC 2:0 (C)
Väravad: Jevgeni Demidov, Kenert Anniste
 
9:00 Tallinna FC Infonet'00 - Tallinna JK Legion 1:1 (A)
Väravad: Martin Eensalu - Aleks Savirand
 
9:15 Tallinna FC Flora - JK Tabasalu 0:3 (A)
Väravad: Lucas Liiva, Sten Sauga, Alex-Sander Puhm
 
9:30 Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Levadia'99 1:3 (C)
Väravad: Edvin Kin - Markus Lokk (2), Vladislav Zanfirov
 
9:45 Saku Sporting - Tallinna JK Augur 2:2 (C)
Väravad: Ardi Bogdanov, Carl Kalju - Kaspar Laur, Antti Järva
 
10:00 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Infonet'00 0:0 (A)
Väravad: -
 
10:15 JK Tabasalu - Tallinna JK Legion 1:6 (A)
Väravad: Martin Ermann - Vladislav Kreida, Nikita Komissarov (3), Artur Šarnin, Aleksandr Petrotšenkov
 
10:30 Nõmme Kalju FC - Saku Sporting 2:2 (C)
Väravad: Edvin Kin (2) - Mark Anders Lepik (2)
 
10:45 Tallinna JK Augur - Tallinna FC Levadia'99 0:4 (C)
Väravad: Markus Lokk, Andreas Jass Valdaru, Alex Roosalu, Hendrik Väli
 
11:00 Tallinna FC Infonet'99 - Tartu JK Tammeka 1:0 (B)
Värav: Aleksandr Kisseljov
 
11:15 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia'00 1:1 (B)
Väravad: Illimar Loigo - Aleksandr Andrjušin
 
11:30 FC Nõmme United - FC Elva 5:0 (D)
Väravad: Pavel Fedorenko (3), Heger Olviste, Markus Mikko
 
11:45 FC Helios Võru - Viimsi FCF MRJK 1:0 (D)
Värav: Eduard Desjatski
 
12:00 Tallinna FC Levadia'00 - Tallinna FC Infonet'99 1:2 (B)
Väravad: Gregor Mändma - Aleksei Šved, Artjom Volkov
 
12:15 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 0:4 (B)
Väravad: Illimar Loigo, Gunnar-Laur Sindi, Arlet Hunt, Lauri Elur
 
12:30 Viimsi FCF MRJK - FC Nõmme United 0:2 (D)
Väravad: Pavel Fedorenko (2)
 
12:45 FC Elva - FC Helios Võru 1:0  (D)
Värav: Kristo Kolesnitšenko
 
13:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia'00 0:1 (B)
Värav: Suren Stepanjan
 
13:15 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Infonet'99 1:1 (B)
Väravad: Lauri Elur - Mikhail Belentsov
 
13:30 FC Elva - Viimsi FCF MRJK 0:2 (D)
Väravad: Heinrich Tilk, Marten Meumers
 
13:45 FC Helios Võru - FC Nõmme United 0:1 (D)
Värav: Pavel Fedorenko

Poolfinaalid:
 
14:00 A1 Tallinna JK Legion - C1 Tallinna FC Levadia'99 1:0
Värav: Erik Sorga
 
14:15 B1 Tallinna FC Infonet'99 - D1 FC Nõmme United 0:1
Värav: Oliver Ani

Kohamängud:
 
14:30 III-IV koha mäng Tallinna FC Levadia'99 - Tallinna FC Infonet'99 1:0
Värav: Andreas Jass Valdaru
 
14:45 Finaal Tallinna JK Legion - FC Nõmme United 1:1, pen. 1:2
Väravad: Vladislav Kreida - Gregory Piiber
 
I koht: FC Nõmme United
II koht: Tallinna JK Legion
III koht: Tallinna FC Levadia'99

Parim väravalööja: Pavel Fedorenko (FC Nõmme United)
Parim väravavaht:
Parim mängija:


Kõikide meeskondade koosseisud:

A-alagrupp:

Tallinna JK Legion: 37 Aleks Renin, 17 Aleks Savirand, 21 Ivan Filippov, 83 Aleksandr Petrotšenkov, 9 Nikita Komissarov, 8 Erik Sorga, 10 Vladislav Kreida, 3 Gabriel Põllumaa, 18 Artur Šarnin, 11 Andrei Lomov, 20 Artjom Zaskaleta, 29 Maxim Nesterenko, 77 Vladislav Gultjajev, 23 Eri Lett.

JK Tabasalu: 1 Robert Kutsar, 33 Andreas Elštein, 21 Freddie Heinmaa, 12 Marcus Murumäe, 90 Martin Ermann, 7 Lucas Liiva, 13 Martin Koiksoon, 3 Alex-Sander Puhm, 31 Carl Maidla, 23 Sten Sauga, 6 Kistjan Kundrats.

Tallinna FC Infonet'00: 1 Aleksandr Kraizmer, 5 Nikita Grankin, 77 Artjom Rõžkov, 99 Dmitri Orlov, 24 Artjom Ostrovski, 9 Nikita Makarov, 22 Bogdan Kosarev, 23 Vitali Šved, 7 Nikita Vashcenko, 8 Martin Eensalu, 10 Roman Majakov, 71 Renat Kovšikov, 17 Artjom Lubovoi, 11 Vladimir Istsenko, 25 Nikita Salamatov.

Tallinna FC Flora: 11 Taavi Tuisk, 4 Roland Viisimaa, 6 Henri Lehtmets, 26 Tormi Ohtla, 19 Jakob Toomsalu, 6 Marcus Must, 22 Ben Nõukas, 20 Rasmus Saar, 8 Vadim Avramenko, 31 Harald Karu, 12 Georg Koppel, 24 Sten Kägu, 7 Oskar Kalpus, 1 Kristjan Lapa, 69 Karelson Kirk.


B-alagrupp:

Tallinna FC Infonet'99: 1 Deni Fedoruk, 8 Andrei Grigorjev, 4 Artjom Volkov, 3 Dmitri Vassilenko, 19 Mikhail Belentsov, 23 Valeri Lazarev, 7 Aleksei Šved, 17 Willjam Gavriljuk, 6 Aleksandr Kisseljov, 22 Pavel Ivanov, 10 Kirill Leontjev, 14 Tomas Pasnitšenko.

Viljandi JK Tulevik: 11 Lauri Elur, 55 Günter Grünbaum, 17 Raiko Grünbaum, 8 Arlet Hunt, 1 Ergo Hünerson, 7 Illimar Loigo, 10 Rasmus Lukka, 45 Eero Maling, 6 Mick Paja, 22 Taavi Rattasep, 31 Rainer Rüütel, 15 Kaspar Saarem, 4 Gunnar-Laur Sindi.

Tallinna FC Levadia'00: 14 Rene Adusoo, 97 Aleksandr Andrjuškin, 77 Jose Raul Arestegui, 18 Karl Hendrik Freiberg, 19 Aleksei Jetskalo, 21 Karl Kibuspu, 9 Karl Gregor Kool, 8 Kaspar Kubber, 22 Enari Laino, 12 Fred Jörgen Luik, 71 Gregor Mändma, 11 Karl Kristjan Roosinupp, 4 Anton Savitski, 6 Suren Stepanjan, 1 Maksim Valujev, 5 Moorits Veering, 17 Hans-Kristjan Velling.

Tartu JK Tammeka: 1 Joonas Raidvee, 18 Karl Sten Kõks, 47 Sander Künnapuu, 21 Hardi Häelme, 5 Frederik Mathias Helm, 2 Robin Erih Kubpart, 6 Robin Sova, 4 Aleksander Vedler, 17 Brajan Meigas, 16 Kristofer Johan Meigas, 7 Renee Püvi, 40 Aaron Kants.


C-alagrupp:

Tallinna FC Levadia'99: 17 Alex Roosalu, 1 Jürgen Leppsalu, 28 Marko Lipp, 35 Hendrik Väli, 19 Markus Lokk, 21 Creiton Kojalo, 10 Kermo Benrot, 11 Kert Pärkna, 3 Ilja Karunas, 27 Eduard Boiko, 9 Vladislav Zanfirov, 25 Andreas Jass Valdaru, 20 Erik Utgof, 23 Mark Edur, 8 Sergei Paništšev.

Tallinna JK Augur: 21 Kenert Anniste, 7 Jevgeni Demidov, 11 Jasper Janter, 12 Antti Järva, 23 Ruslan Kolesnikov, 8 Markko Ladvas, 17 Kaspar Laur, 6 Tomi Linde, 77 Dmitri Papušin, 5 Rico Reinoja, 2 Kaarel Rumberg, 9 Robin Sööt, 66 Martin Kargin, 1 Andrei Grigorjev, 3 Tanel Takel, 22 Markos Leppik.

Nõmme Kalju FC: 1 Bruno Domingues, 69 Mihkel Vinalass, 14 Mathias Ranna, 70 Harlij Peegel, 8 Villem Reimann, 31 Kenner Talisainen, 10 Kristjan Kotli, 11 Aksel Costa, 25 Karl Henrik Rebane, 9 Sander Etverk, 15 Rain Siegel, 55 Edvin Kin.

Saku Sporting: 42 Ardi Bogdanov, 8 Raimond Eino, 5 Marten Erik Johandi, 13 Carl Kalju, 9 Mark Anders Lepik, 17 Marko Paumere, 7 Marten Põldmets, 66 Ralf Sander Suvinõmm, 10 Artti Tõrv, 43 Sander Ulejev, 21 Jon-Allar Velt


D-alagrupp:

FC Nõmme United: 35 Johan Pastarus, 41 Herman Yermakov, 2 Oliver Ani, 99 Kristen Niilop, 15 Heger Olviste, 9 Gregory Piiber, 69 Pavel Fedorenko, 92 Kevin Mätas, 4 Markus Remmet, 5 Karl Mihkel Pohga, 17 Markus Mikko, 25 Igor Žarikov, 8 Jürgen Orumaa, 3 Oskar Pukk.

FC Helios Võru: 27 Indrek Nummert, 94 Aleksander Kalmus, 11 Eduard Desjatski, 9 Kristo-Davo Kons, 10 Karel Räppo, 6 Jan-Erik Konksi, 8 Erik Roosik, 7 Carl Ülejõe, 23 Gerrte Johanson, 10 Sören Vaarmets, 13 Ken Saksniit.

Viimsi FCF MRJK: 17 Markus Meresmaa, 4 Rasmus Kala, 8 Paul Siht, 3 Marten Meumers, 18 Hugo Rebane, 9 Mooses Leinštrep, 6 Randar Kuuskmäe, 15 Danek Minkkinen, 24 Markus Allast, 14 Rocco Riigov, 19 Hans Herman, 7 Heinrich Tilk, 13 Mark Tambik, 12 Ingmar Paplavskis.

FC Elva: 1 Vasiliy Chilaya, 26 Kaur Nukka, 21 Romet Reino, 2 Hans-Hendrik Karro, 22 Aleksander Alev, 8 Kristo Kolesnitšenko, 77 Kert-Rainis Kentel, 41 Henri Härm, 16 Naatan Siimeon Tamm, 35 Nikita Karasjov, 38 Ainar Ivaste, 39 Romet Jakobson.

Kõik väravalööjad:
6    Pavel Fedorenko    FC Nõmme United
3    Nikita Komissarov    Tallinna JK Legion
3    Edvin Kin    Nõmme Kalju FC
3    Markus Lokk    Tallinna FC Levadia ´99
3    Erik Sorga    Tallinna JK Legion
2    Carl Kalju    Saku Sporting
2    Mark Anders Lepik    Saku Sporting
2    Illimar Loigo    Viljandi JK Tulevik
2    Lauri Elur    Viljandi JK Tulevik
2    Andreas Jass Valdaru    Tallinna FC Levadia ´99
2    Vladislav Kreida    Tallinna JK Legion
1    Jakob Toomsalu    Tallinna FC Flora
1    Sergei Paništšev    Tallinna FC Levadia ´99
1    Jevgeni Demidov    Tallinna JK Augur
1    Kenert Anniste    Tallinna JK Augur
1    Aleks Savirand    Tallinna JK Legion
1    Martin Eensalu    Tallinna FC Infonet '00
1    Lucas Liiva    JK Tabasalu
1    Sten Sauga    JK Tabasalu
1    Alex-Sander Puhm    JK Tabasalu
1    Vladislav Zanfirov    Tallinna FC Levadia ´99
1    Kaspar Laur    Tallinna JK Augur
1    Ardi Bogdanov    Saku Sporting
1    Antti Järva    Tallinna JK Augur
1    Artur Šarnin    Tallinna JK Legion
1    Aleksandr Petrotšenkov    Tallinna JK Legion
1    Martin Ermann    JK Tabasalu
1    Alex Roosalu    Tallinna FC Levadia ´99
1    Hendrik Väli    Tallinna FC Levadia ´99
1    Aleksandr Kisseljov    Tallinna FC Infonet ´99
1    Aleksandr Andrjušin    Tallinna FC Levadia ´00
1    Heger Olviste    FC Nõmme United
1    Eduard Desjatski    FC Helios Võru
1    Aleksei Šved    Tallinna FC Infonet ´99
1    Artjom Volkov    Tallinna FC Infonet ´99
1    Gregor Mändma    Tallinna FC Levadia ´00
1    Gunnar-Laur Sindi    Viljandi JK Tulevik
1    Arlet Hunt    Viljandi JK Tulevik
1    Kristo Kolesnitšenko    FC Elva
1    Suren Stepanjan    Tallinna FC Levadia ´00
1    Mikhail Belentsov    Tallinna FC Infonet ´99
1    Heinrich Tilk    Viimsi FCF MRJK I
1    Marten Meumers    Viimsi FCF MRJK I
1    Oliver Ani    FC Nõmme United
1    Gregory Piiber    FC Nõmme United

Foto: EJL

17.12.2015 14:44













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.