KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Triobet Aastalõputurniiri IV liiga 1. turniiri võitis Tartu JK Tammeka II

Esimese turniirina Kalevi Spordihallis alanud Triobet Aastalõputurniiril toimus täna IV liiga 1. turniir, kuhu olid kutsutud IV liiga piirkondade 2.-5. koha meeskonnad. Ühe mängu pikkuseks oli 12 minutit.

A ja C-alagrupi võitsid täiseduga Tartu JK Tammeka II ja Läänemaa JK Haapsalu II. Nemad kohtusid esimeses poolfinaalis ning Tammeka II jäi peale 4:1.

Teises poolfinaalis tegid RJK Märjamaa ja Raasiku Valla FC 1:1 viigi. Mängujärgsete penaltidega oli võidukas Raasiku Vald 3:1.

Ka finaalis selgus parim alles pärast penaltiseeriat, mis oli rekordiliselt pikk, sest Tammeka alistas pärast 1:1 viiki normaalajal Raasiku Valla penaltidega 12:11. Kolmanda koha mängus alistas RJK Märjamaa Läänemaa JK Haapsalu II 2:0.

Võitjameeskonnast tulid ka parim väravalööja ja väravavaht vastavalt Reimo Ojala ja Rudolf-Stenar Saluoks. Turniiri parimaks mängijaks valiti Riivo Pall.

IV liiga 1. turniiri tulemused:

Alagrupid:

A: 1. Tartu JK Tammeka II 9p, Tallinna JK Augur 4p, Kristiine JK 4p, Tallinna Depoo 0p
B: 1. RJK Märjamaa 9p, FC Helios Võru 6p, Tabasalu JK Charma II 1p, Tallinna FC Majandusmagister 1p
C: 1. Läänemaa JK Haapsalu II 9p, Harju Jalgpallikool 6p, Trummi SK 3p, Tallinna JK Jalgpallihaigla 0p
D: 1. Raasiku Valla FC 7p, Tallinna FC Twister 6p, SK Roosu 4p, Tallinna FC Reaal 0p


Ajakava ja tulemused:

15:00 Tartu JK Tammeka II - Tallinna JK Augur 1:0 (A-grupp)
Värav: Reimo Ojala

15:15 Kristiine JK - Tallinna Depoo 1:0 (A)
Värav: ov. Deniss Demko

15:30 Trummi SK - Läänemaa JK Haapsalu II 0:1 (C)
Värav: Aleksandr Molkov

15:45 Harju Jalgpallikool - Tallinna JK Jalgpallihaigla 2:0 (C)
Väravad: Ken-Glaid Nool, Kalmar Liiv

16:00 Tallinna JK Augur - Tallinna Depoo 1:0 (A)
Värav: Lauri Kurel

16:15 Tartu JK Tammeka II - Kristiine JK 2:0 (A)
Väravad: Reimo Ojala (2)

16:30 Läänemaa JK Haapsalu II - Tallinna JK Jalgpallihaigla 1:0 (C)
Värav: Dmitri Maksimov

16:45 Trummi SK - Harju Jalgpallikool 0:6 (C)
Väravad: Ken-Glaid Nool, Lauri Lend, Algis Kelder (2), Elton Brauer, ov.

17:00 Kristiine JK - Tallinna JK Augur 0:0 (A)
Väravad: -

17:15 Tallinna Depoo - Tartu JK Tammeka II 0:1 (A)
Väravad: Reimo Ojala
 
17:30 Harju Jalgpallikool - Läänemaa JK Haapsalu II 1:2 (C)
Väravad: Urmo Timusk - Aleksandr Molkov (2)

17:45 Tallinna JK Jalgpallihaigla - Trummi SK 1:3 (C)
Väravad: Hendrik Nurklik - ov Tarmo Koppel, Tarmo Veensalu, Risto Tammeorg
 
18:00 Tabasalu JK Charma II - Tallinna FC Majandusmagister 2:2 (B)
Väravad: Lucas Liiva, Rene Peekmann - Melvin Kriisa, Marek Jõeleht
 
18:15 RJK Märjamaa - FC Helios Võru 2:0 (B)
Väravad: Tanel Taal, Karl Sassian
 
18:30 Tallinna FC Twister - Tallinna FC Reaal 1:0 (D)
Värav: Helar Peetsalu
 
18:45 SK Roosu - Raasiku Valla FC 0:0 (D)
Väravad: -
 
19:00 Tallinna FC Majandusmagister - FC Helios Võru 0:2 (B)
Väravad: Brett Piir (2)
 
19:15 Tabasalu JK Charma II - RJK Märjamaa 1:2 (B)
Väravad: Martin Ermann - Jesper Puusepp, Karl Sassian
 
19:30 Tallinna FC Reaal - Raasiku Valla FC 0:1 (D)
Värav: Jaan Jalas
 
19:45 Tallinna FC Twister - SK Roosu 1:0 (D)
Väravad: Jesper Veber
 
20:00 RJK Märjamaa - Tallinna FC Majandusmagister 3:1 (B)
Väravad: Jesper Puusepp, Kristo Liivapalu, Kristjan Erm - Henry Ginter
 
20:15 FC Helios Võru - Tabasalu JK Charma II 3:1 (B)
Väravad: Andre Ojala, Brett Piir, Talvar Henning - Martin Väster
 
20:30 SK Roosu - Tallinna FC Reaal 2:0 (D)
Väravad: Kevin Ariko, Kristjan Kurrikoff
 
20:45 Raasiku Valla FC - Tallinna FC Twister 2:0 (D)
Väravad: Andre Ilves (2)
 

Poolfinaalid:
21:00 A1 Tartu JK Tammeka II - C1 Läänemaa JK Haapsalu 4:1
Väravad: Karlo Korss, Sven Karu (2), Kristo Pahla - ?
 
21:15 B1 RJK Märjamaa - D1 Raasiku Valla FC 1:1, pen. 1:3
Väravad: Kalev Kungla - Karl Raimond Tamm

Kohamängud:
 
21:30 III-IV koha mäng Läänemaa JK Haapsalu - RJK Märjamaa 0:2
Väravad: Jesper Puusepp, Kristjan Erm
 
21:45 Finaal Tartu JK Tammeka II - Raasiku Valla FC 1:1, pen. 12:11
Väravad: Andre Varusk - Riivo Pall

I koht: Tartu JK Tammeka II
II koht: Raasiku Valla FC
III koht: RJK Märjamaa

Parim väravalööja: Reimo Ojala (Tartu JK Tammeka II)
Parim väravavaht: Rudolf Stenar Saluoks (Tartu JK Tammeka II)
Parim mängija: Riivo Pall (Raasiku Valla FC)
 

Meeskondade koosseisud:

A-alagrupp:

Tartu JK Tammeka II: Tarmo Kullas, Brain Ziukson, Reimo Ojala, Kristo Pahla, Siim Hummal, Andre Varusk, Sven Karu, Karlo Korss, Rudolf Stenar Saluoks, Gabriel Lukas.

Kristiine JK: Marken Christopher Saar, Erik Toomet, Maksim Raud, Ernits Ard, Urmas Truusa, Taro Kageyama, Hendrik Põldoja, Jimmy Philippe Dewerdt, Andres Tammsaar, Rain Rõõmussaar, Den Veinberg, Tanel Tomson, Sander Talviste, Tarmo Randver.

Tallinna Depoo: Konstantin Aleksjuhin, Eduard Demidenko, Kirill Demjanov, Deniss Demko, Aleksandr Goidin, Deniss Golubev, Aimar Kubber, Vladimir Semjonov, Vitali Kovtun, Eduard Oha, Robert Papson, Aleksandr Petrov, Valeri Protsenko, Evgeni Rodionov, Vadim Volkov, Aleksandr Tepluhhov, Andrei Suvorov, Grigori Shumilin.

Tallinna JK Augur: Hendrik Ekke Altnurme, Tanel Dunaiski, Henri Hallismaa, Caspar Janter, Lauri Kurel, Steven Maasi, Marek Pello, Tõnu Janter, Tanel Pruuli (VV), Kristofer Orutar.


B-alagrupp:

Tabasalu JK Charma II: Timo Krumm, Riho Pill, Pertti Laanemäe, Joonas Saska, Martti Kullang, Lucas Liiva, Andreas Elštein, Martin Ermann, Kert Koljal, Kardo Koljal, Carl Maidla, Rainer Sutt, Rene Peekmann, Martin Väster, Kent-Erik Schwede, Martti-Sten Merilai.

RJK Märjamaa: Uku Burmeister, Kristjan Erm, Gert Gabrite, Kalev Kungla, Mario Kuum, Kristjan Kõuts, Kardo Linna, Jesper Puusepp, Toomas Sassian, Karl Sassian, Kristo Liivapalu, Tanel Taal.

FC Helios Võru: Timo Thal, Andre Ojala, Talvar Henning, Aleksandr Orlov, Dmitri Sergejev, Margus Taabar, Vjatšeslav Vassilenko, Brett Piir.

Tallinna FC Majandusminister: Argo Annus, Robert Pallas, Mario Põld, Rain Kuldjärv, Marek Jõeleht, Andres Lang, Melvin Kriisa, Kristjan Siilak, Martin Lust, Henry Ginter.


C-alagrupp:

Trummi SK: Tõnu Kastan, Tarmo Veensalu, Rainer Tokko, Risto Tammeorg, Marko Ikkonen, Jüri Pettri, Ahto Perling, Mait Valge, Peeter Allik, Priit Adamson, Indrek Bachman, Erko Kookla, Raivo Seema, Rafig Adigazalov.

Harju Jalgpallikool: Lauri Lend, Urmo Timusk, Henri Heinsalu, Elton Brauer, Indrek Nuuma, Kalmar Liiv, Norman Põder (VV), Ken-Glaid Nool, Algis Kelder, Ants Jaakson.

Tallinna JK Jalgpallihaigla: Madis Hallimäe (VV), Rene Teresk, Hendrik Nurklik, Tarmo Koppel, Kuldar Pajula, Kalju Ait, Rait Männa, Marcus Pruuli, Heiki Martinoff, Priit Kübar, Jaanus Rannit, Martin Mee, Raigo Leedis, Neeme Rõõs.

Läänemaa JK Haapsalu II: Siim Pikkaro, Artjom Tsernoglazov, Aleksandr Molkov, Rego Säde, Martin Aavik, Rivo Reinsalu, Dmitri Maksimov, Aleksi Saveljev, Jako Kariste, Artur Mallo, Karel Saarkopli, Andres Dobõšev Proosväli, Kristo Enn.


D-alagrupp:

Tallinna FC Twister: Karpo Korõtko, Mikk Vissak, Priit Pichen, Jorma Kosenkranius, Raido Tsukker, Tarmo Kose, Tarmo Roos, Kristian Kukk, Jesper Veber, Raul Viskar, Andres Unt, Sander Piiskop, Helar Peetsalu, Märt Mõistus, Reigo Tori, Kristo Kanarbik.

SK Roosu: Lauri Luts, Kristjan Kurrikoff, Ragnar Rosenberg, Mait Raha, Kevin Ariko, Andreas Org, Taavi Maidla, Robert Kruuda.

Raasiku Valla FC: Andre Ilves, Jaan Jalas, Mihkel Kuuse, Roland Aguraiuja, Steve Bürkland, Janek Jaškov, Fred Metsmaa, Alvar Terasma, Riivo Pall, Karl Raimond Tamm, Edvin Härgin, Riido Reiman, Risto Ilves, Risto Pahka, Kristo Salamatin.

Tallinna FC Reaal: Allan Soomets, Kaspar Kalluste, Marek Lukasz Fraczyk, Tauri Terasmaa, Siim Toomet, Andreas Porman, Kait Karu, Juss Tamming, Karl Taul, Mihkel Kannelmäe, Kalle Roos, Patrick Mallon, Martin Saar, Markus Mägi, Mikk Tamming, Kaarel Täll.

Kõik väravalööjad:
4    Reimo Ojala, Tartu JK Tammeka II
3    Aleksandr Molkov, Läänemaa JK Haapsalu II
3    Brett Piir, FC Helios Võru
3    Jesper Puusepp, RJK Märjamaa
2    Ken-Glaid Nool, Harju Jalgpallikool
2    Algis Kelder, Harju Jalgpallikool
2    Karl Sassian, RJK Märjamaa
2    Andre Ilves, Raasiku Valla FC
2    Sven Karu, Tartu JK Tammeka II
2    Kristjan Erm, RJK Märjamaa
1    Lauri Kurel, Tallinna JK Augur
1    Kalmar Liiv, Harju Jalgpallikool
1    Dmitri Maksimov, Läänemaa JK Haapsalu II
1    Lauri Lend, Harju Jalgpallikool
1    Elton Brauer, Harju Jalgpallikool
1    Urmo Timusk, Harju Jalgpallikool
1    Hendrik Nurklik, Tallinna JK Jalgpallihaigla
1    Lucas Liiva, Tabasalu JK Charma II
1    Melvin Kriisa, Tallinna FC Majandusmagister
1    Risto Tammeorg, Trummi SK
1    Tarmo Veensalu, Trummi SK
1    Rene Peekmann, Tabasalu JK Charma II
1    Marek Jõeleht, Tallinna FC Majandusmagister
1    Tanel Taal, RJK Märjamaa
1    Helar Peetsalu, FC Twister
1    Martin Ermann, Tabasalu JK Charma II
1    Jaan Jalas, Raasiku Valla FC
1    Jesper Veber, FC Twister
1    Kristo Liivapalu, RJK Märjamaa
1    Henry Ginter, Tallinna FC Majandusmagister
1    Andre Ojala, FC Helios Võru
1    Talvar Henning, FC Helios Võru
1    Martin Väster, Tabasalu JK Charma II
1    Kevin Ariko, SK Roosu
1    Kristjan Kurikoff, SK Roosu
1    Karlo Korss, Tartu JK Tammeka II
1    Kristo Pahla, Tartu JK Tammeka II
1    Karl Raimond Tamm, Raasiku Valla FC
1    Kalev Kungla, RJK Märjamaa
1    Andre Varusk, Tartu JK Tammeka II
1    Riivo Pall, Raasiku Valla FC

Foto: EJL

16.12.2015 22:19













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.