KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Flora ja Trans läbisid halliturniiri täiseduga

Lõppenud nädalavahetusega said läbi EJL jalgpallihallis toimunud halliturniiride kaks tugevaimat turniiri ning Eesti tippmeeskonnad jätkavad nüüd hooajaeelset ettevalmistust oma plaanide järgi.

Kuigi turniiridel ei selgitatud ametlikku paremusjärjestust ja esmaeesmärk oli ettevalmistus märtsis algavaks liigahooajaks, tuleks siiski mainida, et tugevaima, A-turniiri läbis täiseduga Tallinna FC Flora ning B-turniiril kogus vaid võite Narva JK Trans.

Ülejäänud turniirid vältavad veel vähemalt kolmel nädalavahetusel ja mõned kauemgi. Kahest mängust, kus kohtusid Infonet ja Levadia ning Kalju ja Sillamäe Kalev, toimus ka otseülekanne, mida on uudise lõpus võimalik uuesti vaadata.

Kokku toimus seekord alates reedest halliturniiridel 14 mängu, lisaks toimus veel vähemalt kaks tavalist sõprusmängu. Veel ühe mängu, SK Tääksi ja Vändra JK Vaprus 3:6 protokoll on SIIN

Foto: Janek Eslon

Halliturniiride IV vooru mängud 6.-8. veebruarini:

A-turniiri mängud:

A-turniiri mäng 6. veebruaril EJL hallis
kell 19.30 Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Levadia  3:0 (1:0)
ametlik protokoll
Väravad: 31. pen. Deniss Malov, 62. Aleksandr Volodin, 75. Vladislav Ogorodnik
Hoiatused: 73. Jevgeni Harin - 54. Henry Rohtla, 63. Hindrek Ojamaa

FC Infonet: 1-Igonen, 5-Semakhin, 6-Malov, 14-Volodin, 22-Elhi, 23-Kisjov (46. 8-Melts), 27-Kaljumäe, 9-Harin, 77-Vlado Ivanov (73. 3-Dõmov), 21-Mashichev (83. 16-Mones), 16-Jevdokimov (62. 18-Ogorodnik).
Varus: 87-Lavrentjev, 18-Ogorodnik, 8-Melts, 10-Gurtšioglujants, 23-Danilin, 3-Dõmov, 6-Brõlin, 16-Mones.

FC Levadia: 30-Pikker, 6-Hindrek Ojamaa, 5-Laitinen, 4-Kannel (69. 18-Käos), 25-Läst, 3-Mutso (75. 27-Kuusma), 11-Vassiljev (62. 33-Vainumäe), 17-Saarts (46. 7-Aru), 23-Rohtla (62. 15-Jakovlev), 20-Tamm (46. 19-Reinvald), 2-Rättel (46. 10-Koger).
Varus: 10-Koger, 27-Kuusma, 33-Vainumäe, 21-Niilop, 19-Reinvald, 16-Džumadil, 7-G. Aru, 18-Käos, 29-Juha, 1-Priisaar, 15-Jakovlev.

Pv: 58
Kohtunikud: Miko Pupart, Neeme Neemlaid, Aron Härsing


A-turniiri mäng 7. veebruaril EJL hallis
kell 13.30 Nõmme Kalju FC - JK Sillamäe Kalev  2:3 (1:2)
ametlik protokoll
Väravad: 2. Erkki Junolainen, 85. Märten Kuusk - 9. Jaroslav Kvasov, 13. pen. Andrei Sidorenkov, 66. Viktor Plotnikov
Hoiatused: 13. Martin Ustaal, 37. Eino Puri, 89. Vladimir Voskoboinikov

Kalju FC: 1-Teleš, 3-Galpin (46. 23-Kimbaloula), 6-Rodrigues (46. 14-Reintam), 15-Pürg (46. 5-Bärengrub), 8-Mööl (46. 24-Mägi), 75-Wakui (46. 12-Kaldma), 4-Ustaal (46. 77-Liiva), 11-Listmann (39. 25-Remmelgas), 20-Junolainen (46. 22-Kummer), 13-Puri (46. 21-Kuusk), 32-Voskoboinikov.
Varus: 99-Kütt, 5-Bärengrub, 21-Kuusk, 24-Mägi, 12-Kaldma, 23-Kimbaloula, 14-Reintam, 25-Remmelgas, 77-Liiva, 22-Kummer, 55-Karumaa, 96-Vahi.

JK Sillamäe Kalev: 1-Starodubtsev (76. 35-Levizi), 3-Dudarev, 77-Cinikas (76. 27-Volkov), 18-Sidorenkov (76. 33-Šišov), 5-Cheminava (76. 2-Cherkasov), 22-Tjapkin (76. 7-Bagužis), 10-Ratnikov (62. 8-Vnukov), 13-Dubõkin (65. 17-Novikov), 9-Silich (57. 11-Toomet), 12-Leliuga (39. 14-Plotnikov; 80. 25-Ivanjušin), 17-Kvasov.
Varus: 35-Levizi, 8-Vnukov, 27-Volkov, 2-Cherkasov, 17-Novikov, 33-Šišov, 14-Plotnikov, 25-Ivanjušin, 7-Bagužis, 11-Toomet.

Pv: 47
Kohtunikud: Kristo Tohver, Riivo Stolts, Jaan Roos


A-turniiri mäng 7. veebruaril EJL hallis
kell 20.30 Tallinna FC Flora – Paide Linnameeskond  3:1 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad: 58. Mihkel Ainsalu, 71. Rauno Alliku, 83. Maksim Gussev - 80. Kaspar Paur 
Hoiatused: -

FC Flora: 33-Aland (46. 1-Karofeld), 16-Jürgenson, 22-Baranov (61. 5-Õunap), 61-Vihmann, 19-Kams, 25-Frolov (46. 38-Luigend), 11-Sappinen (46. 7-Beglarišvili), 63-Ainsalu (81. 36-Kokla), 27-Saliste, 8-Logua (61. 20-Gussev), 9-Alliku.
Varus: 1-Karofeld, 38-Luigend, 7-Beglarišvili, 20-Gussev, 5-Õunap, 36-Kokla.

Paide LM: 12-Tomas Viksna, 20-Sillaste, 13-Mägi, 23-Kaldoja, 2-Veis, 19-Välja (58. 5-Lomp), 15-Sinilaid, 16-Paur, 14-Rõivassepp (58. 25-Reinsoo), 17-Vassiljev (58. 26-Peitre), 14-Kukk (72. 28-Adusoo).
Varus: 5-Lomp, 26-Peitre, 28-Adusoo, 25-Reinsoo.

Pv: 45
Kohtunikud: Rauno Kald, Martin Lember, Rando Kesküla


B-turniiri mängud:

B-turniiri mäng 7. veebruaril EJL hallis
kell 15.15 Tallinna FC Flora II - Viljandi JK Tulevik  1:2 (1:2)
ametlik protokoll
Väravad: 25. Herol Riiberg - 21., 29. Joonas Tamm
Hoiatus: 79. Karl Ivar Maar

FC Flora II: 12-Kolesnikov, 13-Juha, 37-Sinisalu (60. 55-Tammerik), 4-Aloe, 82-Keert (77. 34-Adler), 35-Sadovoi (52. 32-Sepp), 64-Riiberg (84. 28-Rande), 17-Sobtšenko, 80-Vard (60. 18-Paavo), 30-Algis Roog (77. 45-Pärn), 62-Tukiainen (70. 47-Siim).
Varus: 1-Nurmik, 32-Sepp, 55-Tammerik, 28-Rande, 34-Adler, 18-Paavo, 47-Siim, 45-Pärn.

JK Tulevik: 1-Nõmm, 26-Saar (76. 10-Laansoo), 5-Post (46. 27-Juhkam), 29-Piir, 13-Henn, 14-Kübar (60. 23-Loigo), 8-Maar, 4-Kubber, 15-Lang (46. 24-Teor), 11-Tamm, 50-Roman (18. 17-Peips).
Varus: 23-Loigo, 10-Laansoo, 17-Peips, 27-Juhkam, 24-Teor.

Pv: 34
Kohtunikud: Marko Liiva, Silver Sepp, Egerd Pajustik


B-turniiri mäng 7. veebruaril EJL hallis
kell 17.00 JK Tallinna Kalev - Narva JK Trans  0:4 (0:1)
ametlik protokoll
Väravad: 40., 53., 57. Vitali Andrejev, 63. ov. Juri Gavrilov
Hoiatused: 20. Roman Nesterovski, 79. Andrei Jõgi, 85. Pavel Avdeev
Eemaldamised: 39. Innar Paal - 39. Tanel Tamberg

JK Tallinna Kalev: 1-Vallner, 2-Kivirand (60. 4-A. Savitski), 5-Aruste, 3-Hausenberg, 17-Gavrilov, 13-Wahl (79. 20-Heinala), 10-I. Paal (46. 8-F. Karpov), 14-Peinar, 11-T. Paal (60. 15-Hanson), 9-Kelder (64. 7-Jõeäär), 16-R. Karpov.
Varus: 12-Traublum, 15-Hanson, 20-Heinala, 8-F. Karpov, 7-Jõeäär, 4-A. Savitski.

JK Trans: 33-Smiško (46. 33-Matrossov), 13-Fjodorov, 19-Jahhimovitš, 3-Nesterovski, 22-Tamberg (46. 8-Smirnov; 84. 5-Luketša), 4-Avdeev, 14-Protassov, 7-Lvov (55. 16-Jõgi; 86. 21-Savenkov), 17-Andrejev (79. 2-Alania), 18-Mihhailov (68. 12-Lissitsõn), 11-Škinjov.
Varus: 33-Matrossov, 2-Alania, 8-Smirnov, 12-Lissitsõn, 5-Luketša, 23-Kolpakov, 21-Savenkov, 16-Jõgi.

Pv: 34
Kohtunikud: Kristo Külljastinen, Hannes Reinvald, Danel Udu


B-turniiri mäng 7. veebruaril EJL hallis
kell 18.45 Pärnu Linnameeskond - Tartu JK Tammeka  1:0 (0:0)
ametlik protokoll
Värav: 87. pen. Taavi Laurits
Hoiatus: 87. Rasmus Tauts

Pärnu LM: 1-Vabrit, 18-Sarapuu (67. 20-Antsmaa), 19-Aas (54. 30-Laurson), 11-Tutk, 10-Paabut (56. 7-Anissimov), 21-Issakov (71. 28-Pärnat), 17-Palatu, 2-C. Anderson (56. 8-Kaarlimäe), 6-Saal (67. 11-Kanter), 41-Lenk (46. 5-Laurits), 3-Mäeots.
Varus: 12-Vainu, 20-Antsmaa, 11-Kanter, 7-Anissimov, 28-Pärnat, 30-Henri Laurson, 8-Kaarlimäe, 5-Laurits.

JK Tammeka: 1-Pechter (62. 23-Vaabel), 22-Šabanov, 13-Lorenz, 4-K. Anderson, 5-Martin Jõgi (46. 25-Gutak), 6-Tekko, 18-Paju, 10-Miller (46. 20-Markus Jõgi), 17-Suurpere (46. 28-Ballo), 15-Tauts, 27-Aboubacar (46. 19-Koskor).
Varus: 28-Dougouti Ballo, 23-Vaabel, 19-Koskor, 25-Gutak, 20-Markus Jõgi.

Pv: 40
Kohtunikud: Tomi Rahula, Kirill Andreev, Risto Eelmaa


C-turniiri mängud:

C-turniiri mäng 8. veebruaril EJL hallis
kell 10.00 Tallinna FC Infonet II - Tallinna FC Levadia II  2:0 (1:0)
ametlik protokoll
Väravad: 16. Jevgeni Gurtšioglujants, 85. Nikita Brõlin
Hoiatus: 38. Vladislav Ogorodnik

FC Infonet II: 25-Zelentsov (86. 1-Fokin), 24-Artemiev, 16-Mones, 23-Danilin, 38-Andreitšuk (62. 20-Maksimenko), 6-Brõlin, 7-Badjuk, 27-Kulatšenko (46. 14-Sinyavskiy), 3-Dõmov, 18-Ogorodnik (67. 12-Kuzmin), 10-Gurtšioglujants.
Varus: 1-Fokin, 12-Kuzmin, 8-Veide, 20-Maksimenko, 14-Sinyavskiy.

FC Levadia II: 1-Tamme (65. 30-Priisaar), 27-Läst (60. 17-Käos), 11-Kannel (67. 6-Juha), 16-Tolbuzov (46. 3-Roosalu), 2-Dzumadil, 10-Vassiljev (46. 20-Jakovlev), 15-Mutso, 7-Aru (60. 18-Kuusma), 9-Koger (70. 21-Lepik), 4-Reinvald (65. 19-Preiman), 33-Vainumäe (80. 5-Davidenko).
Varus: 30-Priisaar, 17-Käos, 19-Preiman, 6-Juha, 3-Roosalu, 18-Kuusma, 21-Lepik, 20-Jakovlev, 5-Davidenko.

Pv: 18
Kohtunikud: Joonas Jaanovits, Sander Saga, Revo Sirel


C-turniiri mäng 8. veebruaril EJL hallis
kell 13.30 Tartu FC Santos - Nõmme Kalju FC II  3:0 (1:0)
ametlik protokoll
Väravad: 36. Alar Alve, 64., 67. Edvin Johannes Piirsalu
Hoiatus: 28. Kaarel Kallandi
Eemaldamine: 28. Janek Remmelgas

FC Santos: 1-Sütt, 12-K. Laas (76. 22-Märtmaa), 22-Kutsarev (46. 21-Võrno), 20-Eessaar, 6-Kallandi (76. 11-Poomre), 25-Kartsep, 24-Laurson (46. 19-Ott), 11-Piirsalu, 13-Alex Meinhard (46. 14-Vares), 17-M. Laas (66. 13-Aaviste), 9-Alve (66. 15-Vidaja).
Varus: 14-Vares, 13-Aaviste, 15-Vidaja, 19-Ott, 22-Kevin Märtmaa, 11-Poomre, Ander Vool, 21-Võrno.

Kalju FC II: 96-Vahi (70. 1-Perk), 12-Kaldma (46. 5-Pihelgas), 23-Krusel (46. 20-Kodar), 75-Kuusk, 15-Kummer (62. 22-Ild), 77-Johan Tõugjas, 17-Liiva, 21-Dubinin, 13-Šalva Helaia (62. 18-Sassian), 11-Villems (59. 3-Paabumets), 8-Remmelgas (46. 6-Maanas).
Varus: 3-Karl Gustav Paabumets, 5-Kermo Pihelgas, 20-Kodar, 6-Maanas, 22-Ild, 18-Karl Sassian, 1-Henri Perk.

Pv: 15
Kohtunikud: Raul Kaivoja, Igor Kübarsepp, Karolin Kaivoja


C-turniiri mäng 8. veebruaril EJL hallis
kell 18.45 Rakvere JK Tarvas - FC Kuressaare  1:0 (0:0)
ametlik protokoll
Värav: 65. Mario Kuokkanen
Hoiatused: -

JK Tarvas: 30-Susi, 8-Münter, 4-K. Saar, 16-Kaasik, 24-Ööpik, 22-Ljaš (80. 25-Tammik), 7-Saul, 92-Valk (46. 32-Juht), 2-Aunapuu, 19-Kuokkanen, 9-Akimov (46. 33-Madis Reimal).
Varus: 25-Tammik, 12-Mattias Laht, 33-Madis Reimal, 32-Juht, 31-Piirimäe, 1-Bastig.

FC Kuressaare: 1-Hansen, 33-O. Pukk (46. 22-Azarov), 9-M. Pukk (46. 15-U. Rajaver), 25-Viira (46. 4-Kornilov), 15-Karl Kadak (46. 2-Vinter), 8-Salumaa (46. 3-Vatsfeld), 21-Pitk (46. 20-Margus Rajaver), 14-Miikael Tuus (46. 10-Seeman), 11-Suluste (46. 19-Stern), 23-Luup (46. 26-S. Laht), 13-Suursaar (46. 29-Aavik).
Varus: 22-Azarov, 15-U. Rajaver, 4-Kirill Kornilov, 2-Vinter, 3-Vatsfeld, 20-Margus Rajaver, 10-Seeman, 19-Stern, 26-S. Laht, 29-Iiv Aavik.

Pv: 15
Kohtunikud: Dmitri Kirilov, Andrei Saveljev, Andrei Brõtkin


D-turniiri mängud:

D-turniiri mäng 7. veebruaril EJL hallis
kell 10.00 Raasiku FC Joker 1993 - JK Tallinna Kalev II  4:0 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad: 52. pen. Rando Tamm, 54. Ervo Vaatmann, 74. Egert Heintare, 83. Rando Randjõe
Hoiatus: 80. Vaidar Vatman
80. minutil tõrjus Mattias Traublum Janar Pragi löödud penalti

FC Joker: 12-Riido Reiman, 94-Vaatmann, 85-Heintare, 84-Rauno Reiman, 80-Pruuli, 73-Randjõe, 89-Reinike, 71-Teino (60. 98-Dzestelov), 78-R. Tamm (60. 97-Pragi), 75-Lill (74. 72-K.R. Tamm), 74-Pall (46. 87-Betlem).
Varus: 1-Shoron, 87-Betlem, 97-Pragi, 72-K.R. Tamm, 98-Dzestelov.

JK Tallinna Kalev II: 12-Traublum, 11-Rait Kooser (69. 5-Rain Kooser), 3-Krik, 4-Vatman, 19-Umov, 16-Lunde, 9-Mägi, 8-Porila, 15-Kõiv (60. 14-Veske), 10-Kaldvee (46. 6-Rannala), 18-Nõugast (62. 17-Hiie).
Varus: 14-Veske, 5-Rain Kooser, 17-Hiie, 6-Rannala.

Pv: 14
Kohtunikud: Ainar Kuusk, Andres Kalvik, Marto Kiisk


D-turniiri mäng 8. veebruaril EJL hallis
kell 11.45 Maardu FC Starbunker - Tallinna FC Puuma  3:2 (1:0)
ametlik protokoll
Väravad: 11. Rain Aasmäe, 61. Dmitri Denissov, 79. pen. Maksim Krivošein - 49. Randy Padar, 89. Sergei Bilinski
Hoiatused: 9. Sergei Zabelo, 72. Deniss Kovtun - 74. Bert Bortkevitš
Eemaldamine: 78. Bert Bortkevitš (vlv)
22. minutil lõi  Ilja Zelentsov penalti mööda

FC Starbunker: 1-Jakovlev, 6-Katsimon, 3-Zabelo (46. 17-Šalabai), 20-Aasmäe (46. 18-Denissov), 4-Boldõrev, 11-I. Zelentsov, 7-Abdullajev, 9-Televinov (46. 10-Sokolov), 8-M. Krivošein, 2-Russak (46. 12-Kovtun), 14-A. Zelentsov (57. 22-Suvorikov).
Varus: 12-Kovtun, 22-Suvorikov, 18-Denissov, 25-Tokarev, 10-Sokolov, 17-Šalabai.

FC Puuma: 1-Stepanov, 5-Tilga, 6-Bortkevitš, 13-Sander, 24-Truusalu, 22-Hansberg, 8-Liiva (46. 25-Keltman), 21-Padar, 11-Kartau (73. 19-Zakusilo), 17-Vinogradov (67. 23-Krass), 10-Bilinski.
Varus: 19-Zakusilo, 23-Krass, 25-Keltman.

Pv: 32
Kohtunikud: Veiko Mõtsnik, Mark Gortfelder, Anni Koppel


D-turniiri mäng 8. veebruaril EJL hallis
kell 15.15 JK Sillamäe Kalev II - Kohtla-Järve JK Järve  1:0 (0:0)
ametlik protokoll
Värav: 86. Anton Egorov
Hoiatused: -

JK Sillamäe Kalev II: 1-Ojaste (50. 16-Bolgov), 17-Ivanjušin, 11-Lukin, 77-Smolar, 33-M. Kulik, 13-Egorov, 2-Cherkasov, 25-Mironov, 27-Panov (69. 7-Põld), 10-Mikailov (64. 5-Moisjonok), 3-Koripanov (79. 9-Gurtckaia).

JK Järve: 16-Gusev (64. 1-Suhhomjatnikov), 12-Komšin, 8-Malahhov, 3-Vladimirov (46. 60-Smolin), 2-Narnizki, 8-Kaivoja, 24-Kitto, 5-Juhanson (46. 27-Apet), 99-Kutuzov (58. 10-Pavel Klüstankin), 20-Jazel, 17-Hlobõstin.

Pv: 20
Kohtunikud: Denis Petrov, Anton Biktimirov, Sergei Nagovitsõn


E-turniiri mängud:

E-turniiri mäng 6. veebruaril EJL hallis
kell 17.45 Paide Linnameeskond II - Tallinna FC Ararat TTÜ  1:1 (1:0)
ametlik protokoll
Väravad: 24. Rene Puhke - 81. pen. Maksim Novikov
Hoiatused: 53. Keio Oja, 80. Rene Puhke

Paide LM II: 1-Uusküla, 13-Rabtšuk (65. 20-Pahtma), 5-Tuuleveski, 3-Jakobson (46. 3-Raaper), 18-Oja, 10-Reinsoo, 9-Puhke, 8-Paju (46. 16-Odeh), 17-Erdei, 11-Liländer, 7-Kööp.
Varus: 15-Raaper, 20-Pahtma, 16-Odeh.

FC Ararat: 33-Tukan (46. 1-Pulkkinen), 5-Novikov, 19-Harutjunjan (53. 8-T. Parkala), 36-Savotškin, 4-S. Belozjorov (46. 20-Rozov), 17-Serednjak (46. 30-Baženov), 10-M. Parkala, 6-Roosimets (51. 7-Paluoja), 9-Ivanov, 27-Jegor Rudomin, 18-Lahmanov.
Varus: 1-Pulkkinen, 8-T. Parkala, 20-Nikita Rozov, 7-Paluoja, 30-Aleksei Baženov, 15-Grauberg.

Pv: 1
Kohtunikud: Dmitri Kulikov, Roman Laidinen, Viljar Pennert


E-turniiri mäng 8. veebruaril EJL hallis
kell 17.00 FC Elva - Tallinna JK Legion 4:2 (2:1)
ametlik protokoll
Väravad: 27. Tarmo Kerro, 36. Ats Joandi, 82. Hans-Hendrik Karro, 90.+2. Deniss Samoilov - 45. pen. Artjom Balahnitšjov, 67. Stefan Tšendei
Hoiatused: 8. Jürgen Kuresoo, 55. Deniss Samoilov, 88. Remi Kõivik - 8. German Ussov, 42. Pavel Iljuhhin, 82. Vladislav Iljin

FC Elva: 1-Käkk (46. 12-Lõhmus), 18-M. Kuresoo, 6-Kütt (46. 2-Sikk), 3-Thomson (76. 20-Judin), 16-Kristjan Kumberg (65. 21-Timm), 8-Tani (46. 4-Bussov), 15-Samoilov, 9-Joandi (71. 19-Karro), 17-J. Kuresoo, 11-Raido Kuus (57. 14-Frei), 7-Kerro (76. 23-Kõivik).
Varus: 12-Artur Lõhmus, 2-Rasmus Sikk, 4-Bussov, 14-Frei, 19-Hans-Hendrik Karro, 20-Gennadi Judin, 21-Timm, 23-Remi Kõivik.

Legion: 24-M. Artjuhhov, 3-Reintal, 10-Latõnin, 90-Mamedov (65. 34-Lyubeev), 2-Gornostajev (46. 16-Slivin), 4-Balahnitšjov, 17-Samulin (46. 92-Lihotin), 55-Iljuhhin (45.+1. 77-Iljin), 6-Tšendei, 9-Uvarov, 12-Ussov.
Varus: 92-Lihotin, 16-Slivin, 77-Vladislav Iljin, 34-Lyubeev.

Pv: 43
Kohtunikud: Grigori Ošomkov, Tanel Üprus, Jana Pipar


Sõprusmängud:

Sõprusmäng 6. veebruaril Männiku hallis
kell 14:00 Tallinna FC Levadia - FK Jelgava 0:1 (0:0)
Värav: 46. Eriba
FC Levadia: Širokov, Pikk, Rahimov, Rähn, Pecha, Luts, Antonov, Raudsepp, Lipin, Elhussieny, Teever.
Vahetusest Kink, Kruglov.
Peakohtunik Mart Martin


Sõprusmäng 8. veebruaril EJL hallis
kell 20.30 Tallinna FC Flora III – Tallinna FC Levadia III  2:0 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad: 74. Frederik Purru, 79. Georg-Kevin Tõnts
Hoiatused: -

FC Flora III: 21-Nurmik, 77-Radik, 6-K. Kask, 25-Ait, 5-Eensoo, 20-Räämet, 11-Urva, 15-Kolts, 31-Kahr, 10-Ivanov, 9-Haak.
II poolaeg: 21-Nurmik, 10-Stender, 22-Soosaar, 5-Eensoo (63. 11-Urva), 8-Remmelgas, 4-Kreitsberg, 6-Purru, 33-Nurmsaar, 15-Tõnts, 11-G. Lepik, 3-Karjane.

FC Levadia III: 52-Allandi, 3-Jakobson, 11-Tammvee, 4-Piel, 8-Vellamaa, 12-Sonnberg, 15-Kunts, 19-Naeris, 20-K. Välja, 44-Rumm, 17-Oengo.
Edasi-tagasi vahetustega sekkusid: 14-Rosenbaum, 7-Heinola, 22-Nõukas, 18-Kase, 13-J. Kask, 7-Õunas.

Pv: 10
Kohtunikud: Raul Koppelmaa, Rein Väin, Roman Laidinen


Reedest kohtumist Tallinna FC Infoneti ja Tallinna FC Levadia II vahel saab uuesti vaadata SIIT:




Laupäevast mängu Kalju vs. Sillamäe näeb uuesti siit:





08.02.2015 12:45











 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.