KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Halliturniiride II vooru ametlikud protokollid

Reedel ja laupäeval toimus halliturniiride A ja B osavõistluse II voor. Ainsas reedeses mängus alistas Tallinna FC Flora FC Infoneti 3:0.

Esimeses laupäevases mängus tegid mulluse hooaja kaks paremat, Tallinna FC Levadia ja JK Sillamäe Kalev 2:2 viigi. Seejärel kohtusid Viljandi JK Tulevik ja JK Tallinna Kalev, 2:1 võit Tulevikule. Järgmises kaotas Pärnu Linnameeskond Tallinna FC Flora II-le 1:2.

Narva JK Trans võitis Tartu JK Tammekat 4:2. Viimases tänases mängus oli Nõmme Kalju FC 2:0 üle Paide Linnameeskonnast.

A-Halliturniiri II voor

16. jaanuaril kell 19:15 EJL jalgpallihallis
Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Flora  0:3 (0:2)
ametlik protokoll
Väravad: 9. pen. Markus Jürgenson, 18. Joseph Saliste, 62. Gert Kams
Hoiatus: 29. Andrei Kalimullin
Eemaldamine: 9. Mihhail Lavrentjev

FC Infonet: 87-Lavrentjev, 2-Kalimullin, 5-Semakhin (73. 23-Danilin), 14-Volodin, 22-Elhi (76. 16-Jevdokimov), 8-Melts (71. 15-Golovljov), 27-Kaljumäe (66. 12-Aksjonov), 9-Harin (46. 10-Gurtšioglujants), 17-Ivanov, 21-Mashichev (63. 18-Ogorodnik), 16-Jevdokimov (9. 25-Zelentsov).
Varus: 25-Zelentsov, 10-Gurtšioglujants, 23-Danilin, 3-Dõmov, 12-Aksjonov, 18-Ogorodnik, 15-Golovljov, 16-Mones.

FC Flora: 73-Toom, 16-Jürgenson, 63-Jääger, 22-Baranov (71. 37-Sinisalu), 19-Kams (66. 13-Juha), 38-Luigend (60. 62-Tukiainen), 27-Saliste, 61-Ainsalu (32. 64-Riiberg), 25-Frolov, 8-Logua (46. 7-Beglarišvili), 9-Alliku (60. 36-Kokla).
Varus: 1-Karofeld, 37-Sinisalu, 13-Juha, 64-Riiberg, 7-Beglarišvili, 36-Kokla, 62-Tukiainen.

Kohtunikud: Eiko Saar, Jaan Roos, Martin Lember.


17. jaanuar kell 13:00 Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev  2:2 (1:0)
ametlik protokoll
Väravad: 44. Siim Luts, 86. Tarmo Kink - 52. Viktor Plotnikov, 77. Kyrilo Silich
Hoiatus: 44. Igor Dudarev

FC Levadia: 12-Shirokov (68. 30-Pikker), 22-Pikk, 25-Pecha, 21-Tolbuzov, 27-Raudsepp, 19-Dmitrijev (64. 26-Roosnupp), 17-Luts (64. 16-Tamm), 5-El Hussieny (64. 15-Rohtla), 6-Antonov, 2-S. Puri (46. 10-Kink), 11-Teever (68. 9-Rättel).
Varus: 30-Pikker, 10-Kink, 16-Tamm, 15-Rohtla, 26-Roosnupp, 9-Rättel.

JK Sillamäe Kalev: 1-Starodubtsev (64. 35-Levizi), 4-Bagužis, 5-Cheminava, 21-Dudarev (64. 18-Jahhimovitš), 16-Cinikas, 3-Georgio Di Vicio, 23-Ratnikov (46. 19-Šišov), 11-Toomet, 20-Plotnikov (64. 25-Volkov), 27-Silich, 7-Kvasov (85. 15-Mikailov).
Varus: 35-Levizi, 6-Vnukov, 25-Volkov, 19-Šišov, 18-Jahhimovitš, 2-Cherkasov, 17-Ivanjušin, 15-Rauf-Roman Mikailov.

Pv: 48
Kohtunikud: Kristo Külljastinen, Silver Kõiv, Aron Härsing


17. jaanuar kell 20:00 Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC  0:2 (0:1)
ametlik protokoll
Väravad: 32. Andre Järva, 87. Kevin Holz
Hoiatused: 36. Uwaegbulam - 12. Nicolas Galpin, 56. Jorge Rodrigues, 72. Henrik Kummer

Paide LM: 1-Niinepuu, 2-Veis, 23-Kaldoja, 16-Leetma, 20-A. Sillaste, 15-Sinilaid, 19-Välja (58. 25-Reinsoo), 26-Peitre (58. 9-Tomson), 14-Rõivassepp (64. 14-Kukk), 17-Vassiljev, 7-Uwaegbulam (75. 28-Adusoo).
Varus: 25-Reinsoo, 14-Kukk, 9-Tomson, 28-Adusoo.

Kalju FC: 1-Teleš (61. 96-Palm), 3-Galpin (61. 20-Junolainen), 6-Rodrigues (61. 14-Kallaste), 8-Mööl (61. 12-Kaldma), 7-Reginald (61. 99-Neemelo), 75-Wakui (61. 75-Kuusk), 11-Listmann (61. 32-Voskoboinikov), 19-Dmitrijev (61. 22-Gavrilov), 5-Bärengrub (61. 15-Kummer), 18-Järva (46. 9-Holz), 13-E. Puri (46. 4-Ustaal).
Varus: 96-Palm, 14-Kallaste, 75-Kuusk, 15-Kummer, 22-Juri Gavrilov, 17-Liiva, 69-Vahi, 12-Kaldma, 4-Ustaal, 20-Junolainen, 99-Neemelo, 32-Voskoboinikov, 9-Kevin Holz.

Pv: 110
Kohtunikud: Andrei Karhu, Lauri Salei, Artur Telling


B-Halliturniiri II voor:

17. jaanuar kell 14:45 Viljandi JK Tulevik - JK Tallinna Kalev  2:1 (0:1)
ametlik protokoll
Väravad
: 74. Sander Post, 84. Rainer Peips - 30. Innar Paal
Hoiatused: 31. Kert Jõeäär, 73. Markkus Vara

JK Tulevik: 31-Mihhail Kolesnikov, 6-S. Saar, 13-Henn, 5-Post, 16-Normann (46. 14-Kübar), 15-Lang, 55-Kubber (46. 4-Maar), 11-Tamm, 23-Loigo (46. 26-Piir), 27-Allik (46. 10-Teor), 8-Tikenberg (46. 17-Peips).
Varus: 26-Piir, 10-Teor, 14-Kübar, 17-Peips, 4-Maar.

JK Tallinna Kalev: 1-D. Savitski (46. 91-Traublum), 19-Heinala (46. 4-A. Savitski), 5-Aruste, 3-Hausenberg, 7-Larin, 13-Peinar, 10-I. Paal (56. 8-F. Karpov), 11-T. Paal, 6-Wahl, 9-Jõeäär (76. 20-Vara), 16-R. Karpov (46. 17-Hanson).
Varus: 12-Vallner, 91-Mattias Traublum, 17-Janek Hanson, 4-A. Savitski, 8-F. Karpov, 20-Markkus Vara.

Pv: 25
Kohtunikud: Elar Tarkus, Egerd Pajustik, Silver Sepp


17. jaanuar kell 16:30 Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Flora II  1:2 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad: 73. Kaarel Kaarlimäe - 63., 64. Juhan Jograf Siim
Hoiatused: 31. Kristjan Lenk, 37. Magnus Villota, 79. Ivan Velikopolje - 72. Romet Ridamäe
Magnus Karofeld tõrjus mängu lõpus Taavi Lauritsa penalti

Pärnu LM: 1-Hunt, 19-Aas, 17-Palatu, 5-Villota, 12-Antsmaa, 9-Pent, 2-Anderson, 22-Könninge, 6-Kanter (42. 7-Anissimov), 41-Lenk, 23-Kauniste.
II poolajal mängisid: 1-Vainu, 18-Sarapuu, 2-Barinov, 3-Mäeots, 11-Tutk, 6-Saal, 13-Velikopolje, 8-Kaarlimäe, 28-Pärnat, 7-Anissimov, 10-Paabut, 5-Laurits.

FC Flora II: 1-Karofeld, 13-Juha (65. 55-Tammerik), 37-Sinisalu (65. 88-Ridamäe), 77-Grauberg (46. 34-Adler), 82-Keert, 18-Paavo, 35-Andrei Sadovoi (51. 28-Rande), 32-Sepp, 80-Vard, 30-Henri Järvelaid (63. 45-Pärn), 47-Siim.
Varus: 55-Tammerik, 34-Adler, 45-Pärn, 88-Ridamäe, 28-Rande, 12-Nurmik.

Pv: 23
Kohtunikud: Siim Rinken, Maikel Mikson, Riivo Stolts


17. jaanuar kell 18:15 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans  2:4 (0:1)
ametlik protokoll
Väravad
: 84. Jürgen Lorenz, 87. Tristan Koskor - 9. Konstantyne Alania, 46. Vadim Mihhailov, 51. Ville-Verneri Roivainen, 58. Artjom Škinjov
Hoiatused
: 21. Jürgen Lorenz - 11. Konstantyne Alania

Tammeka
: 1-Pechter (46. 1-Vaabel), 13-Lorenz, 4-Anderson (46. 8-Vanaveski), 25-Gutak, 16-Naggel (60. 3-Taan), 20-Markus Jõgi (60. 24-Näkk), 14-Kollist, 18-Kristofer Kaasik (46. 22-Šabanov), 21-Nuuma (46. 26-Päll), 7-Marek Tšernjavski (46. 5-Klement), 2-Moks (46. 19-Koskor).
Varus: 23-Vaabel, 26-Jakob Päll, 24-Rain Näkk, 3-Sander Taan, 8-Vanaveski, 22-Šabanov, 5-Rainer Klement, 19-Koskor.

Trans
: 33-Matrossov, 13-Fjodorov (82. 5-Luketša), 12-Volchkov, 3-Nesterovski, 22-Andrejev, 4-Avdeev, 8-Roivainen (85. 21-Kolpakov), 7-Lvov (63. 17-D. Smirnov), 14-Protassov, 19-Alania (46. 18-Mihhailov), 11-Škinjov (63. 16-A. Jõgi).
Varus: 16-A. Jõgi, 17-D. Smirnov, 18-Mihhailov, 5-Luketša, 21-Kolpakov.

Pv: 40
Kohtunikud: Rauno Kald, Rando Kesküla, Sander Saga 


17.01.2015 19:44













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.