KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Halliturniiride teise vooru ametlikud protokollid

EJL-i korraldataval Jalgpallihalli turniiril on täna kavas kuus mängu. Tallinna FC Infonet asus esimeses 51. minutil Nikita Martõnovi löögist 1:0 juhtima Tallinna FC Flora vastu. 78. minutil lõi Maksim Lipin lõppseisuks 2:0. Teises mängus jäi Tallinna FC Levadia II 0:1 alla Jõhvi FC Lokomotivile.

Kolmandas mängus alistas Kohtla-Järve JK Järve FCF Tallinna Ülikooli 2:1 ja seejärel Viljandi JK Tulevik Pärnu Linnameeskonna samuti 2:1. Maardu FC Starbunker jäi 0:2 alla Tallinna FC Puumale.

Laupäeval toimus viis mängu. Esimeses oli JK Sillamäe Kalev 3:1 üle Paide Linnameeskonnast. Võitjate otsustavad väravad lõi mängu lõpus meeskonna uustulnuk Jaroslav Kvasov. Teises mängus kaotas Tallinna FC Flora II Rakvere JK Tarvale 0:4.

Järgnes FC Kuressaare 1:2 kaotus Nõmme Kalju FC II-le. Neljandas mängus oli Narva JK Trans 6:1 üle JK Tallinna Kalevist. Viiendas mängus oli Tallinna FC Ararat TTÜ 2:0 parem Tallinna JK Legionst. Lõpetuseks kostitas Tallinna FC Infonet II Tallinna FC Flora III-t 3:0 võiduga.

Teise vooru mängudega tehti algust reede hilisõhtul, kui vastakuti läksid mullune Eesti meister Tallinna FC Levadia ja hõbe Nõmme Kalju FC. Mängu ainsa värava lõi Aleksei Jahhimovitš ja see tagas Levadiale 1:0 võidu.

Teise vooru mängud
:

Reedel, 17. jaanuaril kell 20:00 A-turniiri mäng
Tallinna FC Levadia - Nõmme Kalju FC  1:0 (1:0)
ametlik protokoll
Värav: 29. Aleksei Jahhimovitš
Hoiatused: -

FC Levadia: 1-Roman Smiško, 22-Artur Pikk, 21-Aleksei Jahhimovitš, 26-Mark Dubinin, 17-Maksim Podholjuzin, 16-Heiko Tamm, 15-Aleksandr Dmitrijev, 7-Jere Aallikko, 27-Andreas Raudsepp, 18-Henry Rohtla, 11-Ingemar Teever.
II poolajal: 30-Priit Pikker, 33-Dmitri Kruglov, 3-Artjom Artjunin, 2-Oleksandr Voltškov, 19-Aleksandr Kulinitš, 23-Marek Kaljumäe, 6-Ilja Antonov, 20-Pavel Marin, 10-Igor Subbotin, 5-Omar El Husseini, 7-Artur Rättel.

Kalju FC: 1-Vitali Teleš (46. 69-Richard Aland), 5-Alo Bärengrub, 75-Kaspar Kaldoja (46. 6-Jorge Rodrigues), 13-Hindrek Ojamaa (46. 77-Tihhon Šišov), 21-Nicolas Galpin, 7-Fabio Prates, 8-Karl Mööl (46. 18-Tarmo Kink), 20-Reginald Mbu Alidor, 19-Janar Toomet (46. 9-Damiano Quintieri), 11-Allan-Axel Kimbaloula, 17-Robert Kirss (46. 99-Tarmo Neemelo).
Varus: 69-Richard Aland, 6-Jorge Rodrigues, 77-Tihhon Šišov, 18-Tarmo Kink, 9-Damiano Quinteri, 99-Tarmo Neemelo.

Pealtvaatajaid: 71
Kohtunikud: Eiko Saar, Neeme Neemlaid, Rando Veskimäe


Laupäevased mängud:

Laupäeval 18. jaanuaril kell 13:30 A-turniiri mäng
Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev  1:3 (1:1)
ametlik protokoll
Väravad
: 12. ov. Igor Dudarev - 25. Pavel Aleksejev, 78, 89. Jaroslav Kvasov
Hoiatused: -

Paide LM: 1-Mart Mattis Niinepuu, 29-Andrei Veis, 13-Andre Mägi, 4-Joel Indermitte (79. 15-Tambet Anso), 26-Sander Sinilaid (55. 28-Markus Holst), 25-Eerik Reinsoo, 19-Rauno Tutk (88. 2-Tauno Mõttus), 18-Martin Ustaal (57. 10-Dmitri Kovtunovitš), 7-Jasper Uwaegbulam (64. 23-Karl Johann Reitalu), 27-Marten Mütt (62. 17-Aleksandr Vassiljev), 14-Sander Rõivassepp (55. 16-Elari Valmas).
Varusse jäi: 8-Ervin Kõll.

JK Sillamäe Kalev: 1-Mihhail Starodubtsev (46. 35-Artem Levizi), 27-Pavel Aleksejev, 3-Igor Dudarev, 7-Aleksandr Volodin, 11-Nikolay Mashichev (65. 14-Kirill Novikov), 94-Alexey Lazebny (70. 33-Jao Paolo), 8-Maksim Paponov (46. 9-Vjatšeslav Zahovaiko), 13-Robertas Veževitšus (58. 15-Aleksandr Volkov), 10-Daniil Ratnikov (58. 22-Denis Kulikov), 17-Jaroslav Kvasov, 26-Mindaugas Bagužis (83. 18-Oleksii Mukhin).

Kohtunikud: Roomer Tarajev, Maikel Mikson, Martin Lember


Laupäeval 18. jaanuaril kell 15:15 C-turniiri mäng
Tallinna FC Flora II - Rakvere JK Tarvas  0:4 (0:2)
ametlik protokoll
Väravad
: 15. Kaarel Saar, 29. pen. Raido Laidam, 56. Reijo Kuusik, 73. Joonas Ljaš
Hoiatused: 29. Maikel Astur, 79. Sander Lootus - 54. Joonas Ljaš

FC Flora II: 1-Magnus Karofeld (73. 12-Enri Nurmik), 2-Kewin Mataloja (81. 3-Silver Grauberg), 19-Kalev Gustav Keert, 15-Sander Lootus, 13-Joosep Juha, 6-Tõnu Paavo (70. 8-Samuel Vard), 18-Alex Sander Sepp, 33-Karl Ivar Maar, 9-Randin Rande (64. 14-Juhan-Jograf Siim), 11-Maikel Astur, 10-Eric Pärn.
Varus: 12-Enri Nurmik, 3-Silver Grauberg, 14-Juhan-Jograf Siim, 8-Samuel Vard.

Tarvas: 1-Jüris Sahkur, 7-Margus Christofer Kalda, 6-Mehis Vahero, 20-Kristo Remmelgas, 11-Toomas Kiis, 92-Rauno Valk, 17-Alari Tovstik, 4-Kaarel Saar, 22-Joonas Ljaš, 32-Reijo Kuusik (64. 9-Taavi Münter), 10-Raido Laidam.
Varus: 30-Sander Susi, 9-Taavi Münter.

Kohtunikud: Toomas Nõmmiste, Marger Pormann, Kaur Lillipuu


Laupäeval 18. jaanuaril kell 17:00 B-turniiri mäng
FC Kuressaare - Nõmme Kalju FC II  1:2 (0:1)
ametlik protokoll
Väravad
: 69. Tõnis Koppel - 24. Sören Kaldma, 63. Aleksei Filimonov
Hoiatus: 58. Jaanis Kriska

FC Kuressaare: 12-Riido Reiman (46. 1-Martin Prostang), 3-Jaanis Kriska, 4-Märt Kluge (55. 15-Urmas Rajaver), 33-Märten Pajunurm, 25-Sander Viira (46. 10-Sander Seeman), 20-Margus Rajaver, 7-Karl Johan Kastein, 11-Tõnis Koppel, 21-Reivo Vinter (62. 2-Mait Erlenbach), 26-Sander Laht (55. 29-Algis Kelder), 5-Raido Reinsalu (55. 19-Mario Pruul).
Varus: 1-Martin Prostang, 29-Algis Kelder, 15-Urmas Rajaver, 19-Mario Pruul, 2-Mait Erlenbach, 10-Sander Seeman.

Kalju FC II: 1-Sten-Marten Vahi, 14-Henrik Pürg, 3-Kert Kruusel (61. 22-Aleksei Filimonov), 15-Märten Kuusk, 5-Henrik Kummer (84. 18-Kalev Lill), 6-Robert Sahokia (61. 11-Aleksander Erik Ild), 17-Eddie Ever (46. 13-Anti Karumaa), 8-Mihkel Ainsalu, 9-Peeter Klein, 23-Sören Kaldma, 3-Hiroki Maehara (46. 24-Norman Vihul).
Varus: 11-Aleksander Erik Ild, 13-Anti Karumaa, 18-Kalev Lill, 24-Norman Vihul, 22-Aleksei Filimonov.

Kohtunikud: Denis Petrov, Roland Meritee, Anton Biktimirov


Laupäeval 18. jaanuaril kell 18:45 B-turniiri mäng
Narva JK Trans - JK Tallinna Kalev  6:1 (3:0) 
ametlik protokoll
Väravad: 25., 66. Hor Bea Fridolin, 36., 48. Viktor Plotnikov, 42. pen. Roman Nesterovski, 49. Der Vargin - 58. Anton Issakov
Hoiatused: 34. Vladislav Fjodorov - 41. Egert Heintare, 44. Hans-Kristjan Hansberg, 75. Lauri Välja

Trans: 1-Sergei Lepmets, 4-Vladislav Fjodorov, 13-Dmitri Ševjakov, 12-Nikita Savenkov, 3-Roman Nesterovski, 7-Viktor Plotnikov, 14-Der Vargin, 19-Irie, 16-Sergei Mišins, 20-Ion Leagu, 10-Hor Bea Fridolin.
Vahetusest sekkusid II poolajal: 33-Nikita Tokaitšuk, 15-Stanislav Kitto, 5-Valeri Nichik, 21-Aleksandr Lisitcin, 11-Sergei Kapustin, 8-Vladlen Vallasoo, 9-German-Guri Lvov.

JK Tallinna Kalev: 1-Silver Saluste, 8-Oliver Heliste, 6-Kevin Ingermann, 5-Egert Heintare, 17-Hans-Kristjan Hansberg, 3-Raiko Karpov, 18-Lauri Välja, 15-Johannes Kukebal, 7-Henry Niinlaub, 19-Nikita Tšernei, 13-Aleksei Naariste.
Vahetusest sekkusid II poolajal: 9-Nikita Koger, 2-Anton Issakov, 14-Ragnar Rump, 16-Marek Kahr, 4-Aleksei Savitski, 10-Albert Anissimov, 3-Ranon Kriisa, 11-Alen Stepanjan.

Pealtvaatajaid: 39
Kohtunikud: Veiko Mõtsnik, Taavi Puuorg, Roman Laidinen


Laupäeval 18. jaanuaril kell 20:30 D-turniiri mäng
Tallinna FC Ararat TTÜ - Tallinna JK Legion  2:0 (2:0)
ametlik protokoll
Väravad
: 12. Egert Tamm, 27. Andre Järva
Hoiatused: 7. Egert Tamm, 59. Hans Kristjan Aasma - 59. Rauf-Roman Mikailov, 62. Dmitri Koltsov

FC Ararat: 1-Nikolai Pulkkinen, 11-Rainer Põld, 19-Aleksandr Tkatšuk, 3-Joosep Tammerik, 21-Egert Tamm, 18-Anton Lahmanov, 9-Silver Kelder, 30-Silvestr Belozjorov, 16-Andrei Antonov, 2-Andre Järva, 8-Marko Parkala.
Vahetusest sekkusid: 111-Evgeni Tukan, 20-Kirill Dmitrijev, 5-Maksim Novikov, 33-Vaagn Arutjunjan, 77-Hans Kristjan Aasma, 28-Rasmus Sinivee, 10-Märt Grauberg, 14-Targo Parkala, 7-Riigo Paumets.

Legion: 24-Mark Artuhhov, 7-Roman Sirotkin, 8-Dmitri Koltsov, 10-Rauf-Roman Mikailov, 19-Pavel Dõmov, 18-Tomas Kirn, 11-Sergei Frolov, 3-Nikita Reintal, 9-Gleb Sinitsin, 20-Stefan Tšendei, 2-Erik Gornostajev.
Vahetusest sekkusid: 81-Andrei Sadovoi, 55-Ilja Lihotin, 12-German Ussov, 78-Mirza Gassimov, 88-Mark Tarõkin, 21-Sergei Tolbuzov, 26-Artjom Zaskaleta, 17-Aleks Savirand, 99-Anton Lybzev.

Kohtunikud: Marek Lillmaa, Lauri Salei, Erkki Seinre


Pühapäevased mängud:


Pühapäeval, 19. jaanuaril kell 10:00 A-turniiri mäng
Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Flora  2:0 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad
: 50. Nikita Martõnov, 78. Maksim Lipin
Hoiatused: 26. Oleg Valov, 75. Aleksandr Semahhin
88. minutil püüdis Ilja Kassjantšuk Zakaria Beglarišvili löödud penalti

FC Infonet
: 1-Matvei Igonen (78. 69-Ilja Kassjantšuk), 4-Vladimir Avilov, 2-Andrei Kalimullin, 22-Trevor Elhi, 27-Aleksandr Semahhin (89. 3-Ats Sillaste), 6-Tanel Melts (78. 77-Vladimir Malinin), 38-Konstntin Nahk, 17-Oleg Valov (62. 15-Eduard Golovljov), 20-Maksim Lipin (78. 10-Jevgeni Gurtšioglujants), 11-Kouadio (46. 24-Marten Saarlas), 14-Nikita Martõnov (58. 18-Vladislav Ogorodnik).
Vahetusest sekkusid: 69-Ilja Kassjantšuk, 24-Marten Saarlas, 15-Eduard Golovljov, 77-Vladimir Malinin, 10-Jevgeni Gurtsioglujants, 3-Ats Sillaste, 18-Vladislav Ogorodnik, 16-Aleks Mones.

FC Flora: 12-Mait Toom (82. 1-Magnus Karofeld), 5-Erkki Junolainen (46. 4-Kevin Aloe), 6-Karol Mets (46. 33-Gerdo Juhkam), 31-Sander Post, 3-Markus Jürgenson, 23-German Šlein (46. 13-Reio Laabus), 15-Andre Frolov (46. 10-Brent Lepistu), 73-Karl-Eerik Luigend (46. 7-Zakaria Beglarišvili), 9-Rauno Alliku (46. 20-Maksim Gussev), 99-Albert Prosa (46. 17-Lamin Suma), 19-Herol Riiberg (46. 11-Rauno Sappinen).
Varus: 1-Magnus Karofeld, 33-Gerdo Juhkam, 4-Kevin Aloe, 13-Reio Laabus, 7-Zakaria Beglarišvili, 10-Brent Lepistu, 17-Lamin Suma, 20-Maksim Gussev, 11-Rauno Sappinen.

Pealtvaatajaid: 63
Kohtunikud: Kristo Külljastinen, Jaan Roos, Hannes Reinvald


Pühapäeval, 19. jaanuaril kell 11.45 B-turniiri mäng
Tallinna FC Levadia II - Jõhvi FC Lokomotiv  0:1 (0:1)
ametlik protokoll
Värav: 36. Vitaly Kutuzov
Hoiatused: 80., 80. Nikita Brõlin - 64. Kevin Kaivoja, 84. Mihhail Zaitsev
Eemaldamine: 80. Nikita Brõlin

FC Levadia II: 1-Kristjan Tamme (61. 30-Vladislav Tsvetkov), 27-Harles Läst (68. 25-Robert Sadovski), 3-Raido Kannel (68. 2-Braien Kaldoja), 5-Madis Vihmann, 17-Alger Džumadil, 10-Dmitri Jegorov (61. 19-Kaspar Mutso), 6-Nikita Brõlin, 22-Anton Muraveiko (64. 28-Henri Reinvald), 23-Hannes Tiru (46. 9-Magnar Vainumäe), 20-Vladislav Iljin (68. 21-Mart Paul Preiman), 16-Mark Oliver Roosnupp.
Varusse jäi: 13-Vladimir Vassiljev.

FC Lokomotiv: 28-Valeri Smelkov, 22-Aleksandr Zahharenkov (54. 25-Mihhail Zaitsev), 18-Bogdan Nesterenko, 24-Aldo Škalla, 15-Valeri Kurlõtškin, 6-Nikita Volkov, 7-Kevin Kaivoja, 8-Sergei Paltsev (54. 13-Aleksei Larin), 9-Sergei Bazjukin, 27-Vitaly Kutuzov (71. 10-Aleksandr Hlobõstin), 14-Maksim Bazjukin.
Varusse jäid: 1-Victor Gusev, 12-Aleksandr Ivanjušin.

Kohtunikud: Ainar Kuusk, Risto Eelmaa, Raul Kaivoja


Pühapäeval, 19. jaanuaril kell 13:30 E-turniiri mäng
Kohtla-Järve JK Järve - FCF Tallinna Ülikool  2:1 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad: 73., 87. Kirill Davidenko - 68. Kristian Marmor
Hoiatused: 85. Anderson Latwayne, 90. Konstantin Sarajev - 84. Martin Taska

Järve: 16-Victor Gusev (46. 1-Maksim Suhomjatnikov), 11-Aleksei Larin, 3-Aleksandr Vladimirov, 7-Gleb Stepanov, 17-Aleksandr Ivanjušin (46. 32-Konstantin Sarajev), 42-Aleksei Tihhonov, 60-Anderson Latwayne, 35-Mihhail Zaitsev (60. 24-Aleksei Stratiitšuk), 27-Nikita Apet, 33-Aleksandr Hlobõstin (46. 18-Alexey Berdyugin), 9-Dmitri Belov (46. 10-Kirill Davidenko).
Varus: 1-Maksim Suhomjatnikov, 18-Alexey Berdyugin, 10-Kirill Davidenko, 32-Konstantin Sarajev. 24-Aleksei Stratiitšuk.

FCF TÜ: 20-Mairon Pihor, 88-Martti Pent, 33-Aivar Anniste, 17-Rauno Esaul, 27-Martin Taska, 14-Martin Klasen, 90-Robert Veskimäe, 22-Antti Arst, 26-Henri Järvelaid (36. 5-Timo Erkki Huttunen), 45-Rasmus Munskind (46. 77-Rauno Nõmmiko), 10-Kristian Marmor.
Varus: 77-Rauno Nõmmiko, 5-Timo Erkki Huttunen, 64-Toomas Klasen.

Pealtvaatajaid: 12
Kohtunikud: Aron Härsing, Margo Noode, Rein Väin


Pühapäeval, 19. jaanuaril kell 15:15 C-turniiri mäng
Viljandi JK Tulevik - Pärnu Linnameeskond  2:1 (0:1)
ametlik protokoll
Väravad: 48., 72. Rainer Peips - 31. Rasmus Peetson
Hoiatus: 31. Kevin Paavo

Tulevik: 1-Karl Romet Nõmm, 30-Oskar Berggren, 6-Kevin Paavo (46. 17-Rainer Peips), 13-Kaarel Henn, 16-Siim Saar, 15-Tanel Lang, 23-Martin Normann, 14-Kaarel Kübar, 84-Tiir Tikenberg (74. 97-Rihard Reimaa), 10-Indrek Ilves (46. 80-Sander Loigo), 21-Kristen Kähr (46. 31-Roger Teor).
Varus: 80-Sander Loigo, 31-Roger Teor, 17-Rainer Peips, 97-Rihard Reimaa.

Pärnu LM: 1-Hendrik Vainu, 5-Jaak-Peeter Oja, 18-Taavi Kitsel, 14-Andro Aavik, 19-Joosep Sarapuu (67. 4-Julius Sepp), 17-Ott Midenbritt (46. 27-Anton Issakov), 7-Kaarel Kaarlimäe (46. 8-Tauno Tekko), 11-Toomas Pent, 20-Tõnis Vihmoja (63. 16-Alder Lepik), 30-Rasmus Peetson (60. 24-Margus Põldsaar), 10-Kristen Saarts (67. 13-Markus Sabiin).
Varus: 24-Margus Põldsaar, 8-Tauno Tekko, 4-Julius Sepp, 16-Alder Lepik, 27-Anton Issakov, 13-Markus Sabiin.

Pealtvaatajaid: 6
Kohtunikud: Heigo Paglant, Ain Alev, Sander Jürjens


Pühapäeval, 19. jaanuaril kell 17:00 D-turniiri mäng
Maardu FC Starbunker - Tallinna FC Puuma  0:2 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad
: 47. Oleg Kaljurand, 73. Yaroslav Dmitriev
Hoiatused: 32. Šahriar Abdullajev - 15. Arvydas Pankevitšjus, 20. Rameš Mamedov, 80. Aleksandr Karpõtšev, 89. Nikita Jetskalo

FC Starbunker: 24-Stanislav Tokarev (46. 1-Maksim Mamutov), 7-Šahriar Abdullajev (62. 22-Vladimir Gerasimov), 9-Denis Suvorikov (46. 12-Denis Kovtun), 11-Ilja Zelentsov, 4-Klementii Boldõrev, 6-Andrei Katsimon (79. 15-Aleksandr Matvejev), 3-Sergei Zabelo, 8-Maksim Krivošein, 13-Tõnis Starkopf (68. 10-Maxim Meshcheryakov), 5-Andrei Borissov, 2-Andtrei Russak (62. 18-Dima Denisov).
Varus: 17-Vadim Šalabai, 12-Denis Kovtun, 15-Aleksandr Matvejev, 1-Maksim Mamutov, 10-Maxim Meshcheryakov, 18-Dima Denisov, 22-Vladimir Gerasimov.

FC Puuma: 1-Vitas Mališauskas (80. 16-Kirill Andrejev), 4-Aleksandr Karpõtšev, 2-Jevgeni Romanov (90. 5-German Sokolov), 3-Rameš Mamedov, 9-Nikolai Lõsanov (88. 18-Nikita Golovin), 19-Mark Dubinin, 14-Vlasiy Sinyavskiy (80. 15-Nikita Jetskalo), 23-Oleg Kaljurand, 17-Kirill Vinogradov, 13-Yaroslav Dmitriev (88. 10-Aleksandr Fadejev), 7-Arvydas Pankevitšjus (68. 8-Šalva Helaia).
Varus: 10-Aleksandr Fadejev, 5-German Sokolov, 16-Kirill Andrejev, 8-Šalva Helaia, 18-Nikita Golovin, 15-Nikita Jetskalo, 6-Maksim Mališ, 41-Nikita Stepanov.

Pealtvaatajaid: 35
Kohtunikud: Grigori Ošomkov, Kristo Värva, Marto Kiisk


Pühapäeval, 19. jaanuaril kell 18:45 E-turniiri mäng
Tallinna FC Flora III - Tallinna FC Infonet II  0:3 (0:2)
ametlik protokoll
Väravad
: 3. Edgar Tur, 4. Erik Vinogradov, 65. Vadim Aksjonov
Hoiatus: 69. Andry-Reilo Kahr

FC Flora III: 21-Enri Nurmik (46. 1-Mattias Traublum), 3-Silver Grauberg, 15-Andreas Holst, 17-Brent Pere (48. 2-Griss Valgur), 9-Janek Hanson (52. 6-Karl-Sander Eensoo), 18-Silver Kruusalu, 14-Samuel Vard, 8-Freddy Karpov (48. 11-Gregor Kreitsberg), 19-Gregor Wahl (48. 5-Mark Ivanov), 10-Juhan-Jograf Siim (74. 16-Silver Räämet), 7-Egert Urva (48. 20-Andry-Reilo Kahr).

FC Infonet II: 25-Maksim Zelentsov (46. 1-Viktor Avilov), 8-Saveliy Artemiev (46. 22-Anton Aristov), 5-Deniss Danilin, 6-Nikita Horuzi (46. 4-Marko Veide), 21-Dmitri Andreitšuk (46. 3-Evgeny Spiridonov), 27-Renats Granovskis, 10-Edgar Tur (72. 12-Aleksei Jakunin), 2-Aleksandr Kulatšenko, 7-Vadim Aksjonov, 9-Konstantin Televinov (52. 77-Svjatoslav Jakovlev), 19-Erik Vinogradov (46. 26-Vassili Kulik).
Ei mänginud: 11-Aleksandr Klimovitš.

Pealtvaatajaid: 26
Kohtunikud: Juri Frischer, Andres Jahimaa, Sander Saga


19.01.2014 15:06













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.