KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD JALKA WEB TV ERIS   
Trükivaade
 
Kes kohtuvad karikavõistluste avaringis?

Laupäeval toimunud Evald Tipneri karikafinaalil loositi paaridesse 2013/2014. aasta karikasarja avaringi paarid. 1/64-finaalid toimuvad 4., 5., 6., 12. ja 13. juunil.






2013/2014. aasta karikavõistluste 1/64-finaali paarid:

JK Roosad Pantrid – JK Nirvaana, Hiiu kunstmurustaadion
Tartu FC Santos – Vändra JK Vaprus, Kaagvere jalgpalliväljak
JK Suema Cargobus – Tallinna FC Infonet, Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev – Rakvere JK Tarvas, Kalevi Keskstaadion
Tallinna FC Levadia – Võru JK, Maarjamäe staadion
FC Soccernet – Tartu JK Tammeka II, Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
Saue JK Laagri – Tartu Harrastajad, Laagri staadion
Maccabi – Tartu SK 10 II, Loo kunstmurustaadion
Nõmme Kalju II – Raasiku FC Joker 93, Hiiu kunstmurustaadion
FC Pokkeriprod – FC Ararat TTÜ SK, Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
SJK Leisi – Põlva FC Lootos, Leisi staadion
Lihula JK – FC Lelle, Lihula kooli staadion
Rapla JK Atli – FC Donkers, Rapla Ühisgümnaasiumi staadion
Tallinna JK Kalev Juunior – Rummu Dünamo, Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
Tartu FC Merkuur – Pirita JK Reliikvia, Tartu KHK-staadion
Tartu Tehased – Eestimaa Kasakad, Tartu Tamme kunstmuruväljak
Trummi SK – FC Helios, Hiiu kunstmurustaadion
Jõhvi FC Lokomotiv – JK Pärnu-Jaagupi, Jõhvi linnastaadion
FC Otepää – Tallinna JK Dünamo, Tehvandi staadion
FC Eston Villa – Türi Ganvix JK, Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
Kiviõli FC Irbis – FC Kose, Kiviõli linnastaadion
Kernu JK Kadakas – FC Kuressaare, Kernu PK staadion
Nõmme JK Kalju – Pühajärve JK Revali, Kadrioru staadion
JK Eesti Väitlusselts – JK Õismäe Torm, Arte Gümnaasiumi staadion/Laagri staadion
JK Kaitseliit Kalev II – Navi Vutiselts, Kalevi Keskstaadioni kunstmuru
Tallinna FC Dnipro – JK Sillamäe Kalev, Lasnamäe SPK kunstmuru
EMÜ SK – FC Nõmme United, Ülenurme staadion
Tõrva JK – Tartu SK 10, Karksi-Nuia Gümnaasiumi staadion
FC Maardu Starbunker – Pärnu FC Metropool, Maardu Linnastaadion
FC Olympic – Viljandi JK Tulevik, Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
Kohtla-Järve JK Järve – Kuusalu JK Rada, K-Järve Spordikeskuse staadion
FC Elva – Tallinna JK Kalev III, Elva Linnastaadion
Tartu Ülikool Fauna – Taebla JK, Kaagvere jalgpallistaadion
Tallinna FC Reaal – Tallinna FC Flora, Kalevi Keskstaadioni kunstumuruväljak
Jõgeva SK Noorus-96 – FCF Tallinna Ülikool, Jõgeva Linnastaadion
JK Retro – Narva JK Trans, TNTK staadion
HÜJK Emmaste – JK Kaitseliit Kalev, Männiku staadion
FC Kiiu – Viimsi FC Igiliikur, Kuusalu KK staadion
Lasnamäe FC Ajax – Saku Sporting, Ajaxi staadion
JK Raudteetöölised – FC Shnelli, Tallinna 32. KK staadion
SK Tapa – SK Imavere Forss, Tapa staadion
Pärnu Linnameeskond – Nõmme JK Kalju III, Pärnu Kalevi staadion
JK Loo – Ambla Vallameeskond, Loo kunstmuruväljak
Rakvere Wiswald – Tallinna FC Infonet II, Vinni staadion või Rakvere Reaalgümnaasiumi staadion
Valga FC Warrior – JK Piraaja, Valga Kungla kunstmuruväljak
JK Kose – Tallinna JK Legion, Puiga Põhikooli staadion
Tallinna FC Twister – Paide Linnameeskond, Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak

Loosi tahtel pääsesid ilma mänguta edasi:
IAFA Estonia
FCF Järva-Jaani SK
FC Smuuli
Kohtla-Nõmme
Tallinna FC Puuma
Tartu JK Tammeka
FC Balteco
FC Haiba
SK Tääksi
Tartu JK Welco Elekter
FC Tartu
Tallinna FC Flora II
Saaremaa JK aameraaS
JK Väätsa Vald
Viimsi MRJK
FC Toompea
JK Jalgpallihaigla

20.05.2013 10:47






Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit