KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
VIDEO: U17 Eliitliiga turniiri võitis FC Nõmme United

Triobet Aastalõputurniiri eelviimane võistluspäev algas U17 Eliitliiga turniiriga, kus kümme meeskonda olid jaotatud kahte viieliikmelisse alagruppi ning pärastlõunal algavatesse poolfinaalidesse pääsesid mõlema grupi kaks paremat. Üks kohtumine kestab 14 minutit.

I koht: FC Nõmme United
II koht: Tallinna JK Augur
III koht: Viimsi MRJK

Parim väravalööja: Henri Välja, FC Nõmme United
Parim väravavaht: Matheas Madik, Viimsi MRJK
Parim mängija: Kenert Anniste, Tallinna JK Augur



Neljapäev, 29. detsember – U17 Eliitliiga turniir:

A-alagrupp: Tallinna FC Flora I, Tallinna FC Levadia, Tallinna JK Augur, FC Nõmme United, FC Elva
B-alagrupp: Tallinna FC Flora II, Tartu FC Santos, Tartu JK Tammeka, Viimsi MRJK, Tallinna FC Infonet

Ajakava:
8:00 Tartu FC Santos - Tartu JK Tammeka (B) 1:1
8:17 Tallinna FC Flora II - Viimsi MRJK (B) 1:2
8:34 Tallinna FC Flora I - FC Elva (A) 1:1
8:51 Tallinna JK Augur - FC Nõmme United (A) 2:1
9:08 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora II (B) 0:2
9:25 Tallinna FC Infonet - Tartu FC Santos (B) 4:0
9:42 FC Elva - Tallinna JK Augur (A) 2:3
9:59 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora I (A) 1:4
10:16 Tallinna FC Flora II - Tallinna FC Infonet (B) 0:4
10:33 Viimsi MRJK - Tartu JK Tammeka (B) 0:3
10:50 Tallinna JK Augur - Tallinna FC Levadia (A) 2:0
11:07 FC Nõmme United - FC Elva (A) 2:1
11:24 Tallinna FC Infonet - Viimsi MRJK (B) 0:1
11:41 Tartu FC Santos - Tallinna FC Flora II (B) 1:2
11:58 Tallinna FC Levadia - FC Nõmme United (A) 0:2
12:15 Tallinna FC Flora I - Tallinna JK Augur (A) 1:1
12:32 Viimsi MRJK - Tartu FC Santos (B) 2:0
12:49 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Infonet (B) 1:0
13:06 FC Elva - Tallinna FC Levadia (A) 2.3
13:23 FC Nõmme United - Tallinna FC Flora I (A) 4:0
Poolfinaalid
13:40 A1-B2 Tallinna JK Augur - Tartu JK Tammeka 1:1, pen. 5:4
13:57 B1-A2 Viimsi MRJK - FC Nõmme United 0:1
Kohamängud
14:14 3-4. koha mäng Tartu JK Tammeka - Viimsi MRJK 1:4
14:31 FINAAL Tallinna JK Augur - FC Nõmme United 1:2

Kõik väravalööjad

1. Henri Välja FC Nõmme United 8
2. Markus Meresma Viimsi MRJK 3
3. Artjom Ostrovski Tallinna FC Infonet 3
4. Ruslan Kolesnikov Tallinna JK Augur 3
5. Ken Krister Uuspalu Tartu JK Tammeka 2
6. Herman Õunas Tallinna FC Levadia 2
7. Romet Jakobson FC Elva 2
8. Antti Järva Tallinna JK Augur 2
9. Roman Mayakov Tallinna FC Infonet 2
10. Aleksander Ojari Tallinna FC Flora I 2
11. Sven Reintak Tallinna FC Flora II 2
12. Marko Paumere Viimsi MRJK 2
13. Carl Kalju Viimsi MRJK 2
14. Artjom Jermantsenko Tallinna FC Flora I 2
15. Romeo Peetsmann Tartu JK Tammeka 2
16. Mooses Leinštrep Viimsi MRJK 1
17. Rico Reinoja Tallinna JK Augur 1
18. Nikita Makarov Tallinna FC Infonet 1
19. Kert-Rainis Kentel FC Elva 1
20. Ronald Iodis Tallinna FC Flora I 1
21. Kristofer Piht FC Nõmme United 1
22. Oskar Kröönström Tallinna FC Flora II 1
23. Markos Leppik Tallinna JK Augur 1
24. Robin Sööt Tallinna JK Augur 1
25. Brajan Meigas Tartu JK Tammeka 1
26. Andreas Öövel FC Elva 1
27. Romet Reino FC Elva 1
28. Christopher Starkopf Tallinna FC Flora II 1
29. Kristjan-Erik Sarapu Tallinna FC Levadia 1
30. Mattias Männilaan Tallinna FC Flora I 1
31. Andreas Pauri Tallinna FC Flora II 1
32. Nikita Vashchenko Tallinna FC Infonet 1
33. Georg-Eric Kurus Tallinna FC Levadia 1
34. Nikita Grankin Tallinna FC Infonet 1
35. Kaspar Laur Tallinna JK Augur 1
36. Tomi Linde Tallinna JK Augur 1
37. Hans Albert Allik FC Nõmme United 1
38. Raoul Rocco Riigov Viimsi MRJK 1
39. Armin Loorits FC Nõmme United 1
40. Artur Aus Tartu FC Santos 1
41. Mihkel Järviste Tartu JK Tammeka 1
42. Joel Kokla FC Nõmme United 1



29.12.2016 14:44













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.