KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
VIDEO: Naiste Esiliiga ja II liiga parim oli Pärnu JK II

Triobet Aastalõputurniiril toimus 28. detsembril naiste Esiliiga ja II liiga turniir, kus 16 osalevat naiskonda olid jaotatud nelja alagruppi. Igast grupist pääses poolfinaali võitja. Ühe mängu pikkuseks oli 12 minutit. Vaata videokokkuvõtet finaalist siit uudisest!

I koht: Pärnu JK II
II koht: Tallinna FC Flora II
III koht: Põlva FC Lootos

Parim väravalööja: Anne-Grethe Pajuviidik, Pärnu JK II
Parim väravavaht: Tatjana Lebedeva, Tallinna FC Flora II
Parim mängija: Evelyn Šilina, Pärnu JK II



Kolmapäev, 28. detsember – Naiste Esiliiga ja II liiga turniir:

A-alagrupp: Põlva FC Lootos, JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN, Tallinna FC Infonet, FC Otepää
B-alagrupp: Pärnu JK II, FC Elva, JK Tallinna Kalev II, Tõrva JK
C-alagrupp: Tallinna FC Flora II, Tartu JK Tammeka II, Paide Linnanaiskond Tapa, Keila JK
D-alagrupp: Kohtla-Järve JK Järve, Tallinna FC Ajax, FC Jokeri ja Kuusalu ÜN, TÜ Fauna Female

Ajakava:
8:00 Põlva FC Lootos - FC Otepää (A) 6:0
8:15 JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN - Tallinna FC Infonet (A) 3:1
8:30 Tartu JK Tammeka II - Paide Linnanaiskond Tapa (C) 0:1
8:45 Tallinna FC Flora II - Keila JK (C) 0:0
9:00 FC Otepää - Tallinna FC Infonet (A) 1:0
9:15 Põlva FC Lootos - JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (A) 1:1
9:30 Paide Linnanaiskond Tapa - Keila JK (C) 0:0
9:45 Tartu JK Tammeka II - Tallinna FC Flora II (C) 0:2
10:00 JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN - FC Otepää (A) 3:0
10:15 Tallinna FC Infonet - Põlva FC Lootos (A) 0:3
10:30 Tallinna FC Flora II - Paide Linnanaiskond Tapa (C) 1:1
10:45 Keila JK - Tartu JK Tammeka II (C) 1:0
11:00 Pärnu JK II - Tõrva JK (B) 4:0
11:15 FC Elva - JK Tallinna Kalev II (B) 1:1
11:30 Kohtla-Järve JK Järve - TÜ Fauna Female (D) 1:2
11:45 Tallinna FC Ajax - FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (D) 1:0
12:00 Tõrva JK - JK Tallinna Kalev II (B) 0:0
12:15 Pärnu JK II - FC Elva (B) 2:1
12:30 TÜ Fauna Female - FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (D) 2:1
12:45 Kohtla-Järve JK Järve - Tallinna FC Ajax (D) 0:5
13:00 FC Elva - Tõrva JK (B) 2:1
13:15 JK Tallinna Kalev II - Pärnu JK II (B) 0:1
13:30 Tallinna FC Ajax - TÜ Fauna Female (D) 3:0
13:45 FC Jokeri ja Kuusalu ÜN - Kohtla-Järve JK Järve (D) 0:0
Poolfinaalid
14:00 A1 - C1 Põlva FC Lootos - Tallinna FC Flora II 0:0, pen. 2:3
14:15 B1 - D1 Pärnu JK II - Tallinna FC Ajax 2:1
Kohamängud
14:30 III-IV koha mäng Põlva FC Lootos - Tallinna FC Ajax 2:1
14:45 Finaal Tallinna FC Flora II - Pärnu JK II 0:3

Kõik väravalööjad

1. Anne-Grethe Pajuviidik Pärnu JK II 6
2. Mari Liis Lillemäe JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN 5
3. Uljana Filipova Tallinna FC Ajax 5
4. Liisi Anete Mark Põlva FC Lootos 3
5. Sofija Levtsenko Tallinna FC Ajax 3
6. Signy Aarna Põlva FC Lootos 3
7. Evelyn Śilina Pärnu JK II 3
8. Lija Kondik Tallinna FC Ajax 3
9. Sandra London Põlva FC Lootos 3
10. Eneli Õigus FC Elva 2
11. Lisete Tammeveski Pärnu JK II 2
12. Gerda Nelis TÜ Fauna Female 2
13. Kristel Uuspalu TÜ Fauna Female 2
14. Kairi Koort JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN 1
15. Teele Toomsalu JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN 1
16. Maria Kokser Keila JK 1
17. Jelizaveta Stjoba JK Tallinna Kalev II 1
18. Diana Migalenja Tallinna FC Infonet 1
19. Kristin Kukli Põlva FC Lootos 1
20. Kirta Talgre Põlva FC Lootos 1
21. Kirke Mähar FC Elva 1
22. Jana Prutenskaja Paide Linnanaiskond Tapa 1
23. Kerlin Rassadkin Tallinna FC Flora II 1
24. Kelly Lilleoja Paide Linnanaiskond Tapa 1
25. Heleri Rebane Tõrva JK 1
26. Alina Fitissova Pärnu JK II 1
27. Ave-Lii Laas Põlva FC Lootos 1
28. Sixtina Ladva FC Otepää 1
29. Gabriela Kaskmaa Tallinna FC Flora II 1
30. Kristiina Tullus Tallinna FC Flora II 1
31. Viktoriya Sakharova Kohtla-Järve JK Järve 1
32. Vanessa Vaher FC Jokeri ja Kuusalu ÜN 1
33. Kaisa Liina Keps FC Elva
28.12.2016 15:10













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.