KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
VIDEO: Esiliiga B turniiri parimaks sai FC Nõmme United

Triobet Aastalõputurniiril toimus 27. detsembril Esiliiga B meeskondade turniir. Kümme meeskonda olid jaotatud kahte viieliikmelisse alagruppi. Üks kohtumine kestis 17 minutit. Vaata videokokkuvõtet finaalist siit uudisest!

I koht: FC Nõmme United
II koht: Viimsi JK
III koht: JK Tallinna Kalev II

Parim väravalööja: Maarek Suursaar, FC Kuressaare
Parim väravavaht: Oliver Ani, FC Nõmme United
Parim mängija: Priidu Ahven, Viimsi JK



Teisipäev, 27. detsember – Esiliiga B turniir:

A-alagrupp: FC Kuressaare, Tartu JK Tammeka U21, JK Tallinna Kalev II, Tallinna FC Flora U19, Viljandi JK Tulevik II
B-alagrupp: FC Elva, Tartu JK Welco, Raasiku FC Joker, Viimsi JK, FC Nõmme United

Ajakava:
15:00 Tartu JK Tammeka U21 - Tallinna FC Flora U19 (A) 1:2
15:20 FC Elva - Raasiku FC Joker (B) 2:1
15:40 FC Kuressaare - JK Tallinna Kalev II (A) 5:3
16:00 Tartu JK Welco - Viimsi JK (B) 3:3
16:20 JK Tallinna Kalev II Tartu JK Tammeka U21 (A) 2:0
16:40 Viljandi JK Tulevik II - FC Kuressaare (A) 0:3
17:00 Raasiku FC Joker - Tartu JK Welco (B) 2:4
17:20 FC Nõmme United - FC Elva (B) 0:1
17:40 Tartu JK Tammeka U21 - Viljandi JK Tulevik II (A) 4:0
18:00 Tallinna FC Flora U19 - JK Tallinna Kalev II (A) 0:2
18:20 Tartu JK Welco - FC Nõmme United (B) 1:1
18:40 Viimsi JK - Raasiku FC Joker (B) 5:2
19:00 Viljandi JK Tulevik II - Tallinna FC Flora U19 (A) 2:2
19:20 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka U21 (A) 3:0
19:40 FC Nõmme United - Viimsi JK (B) 1:0
20:00 FC Elva - Tartu JK Welco (B) 0:0
20:20 Tallinna FC Flora U19 - FC Kuressaare (A) 1:4
20:40 JK Tallinna Kalev II - Viljandi JK Tulevik II (A) 2:0
21:00 Viimsi JK - FC Elva (B) 4:2
21:20 Raasiku FC Joker - FC Nõmme United (B) 1:4
Poolfinaalid
21:40 A1 - B2 FC Kuressaare - FC Nõmme United 1:3
22:00 B1 - A2 Viimsi JK - JK Tallinna Kalev II 1:0
Kohamängud
22:20 3.-4. koht FC Kuressaare - JK Tallinna Kalev II 3:3, pen. 2:3
22:40 FINAAL FC Nõmme United - Viimsi JK 0:0, pen. 2:1

Kõik väravalööjad

1. Maarek Suursaar FC Kuressaare 7
2. Priidu Ahven Viimsi JK 6
3. Mark Rõõmussaar FC Nõmme United 4
4. Amor Luup FC Kuressaare 4
5. Kevin Koppel FC Nõmme United 3
6. Karl Anton Sõerde JK Tallinna Kalev II 3
7. Ergo Reinvald Viimsi JK 3
8. Timo Paal JK Tallinna Kalev II 3
9. Henrik Sepp JK Tallinna Kalev II 2
10. Sander Laht FC Kuressaare 2
11. Kaspar Ait Tallinna FC Flora U19 2
12. Karl Kane Viimsi JK 2
13. Mario Pruul FC Kuressaare 2
14. Mihkel Lõhe Tartu JK Welco 2
15. Simmo Silm Tartu JK Tammeka U21 1
16. Ergo Eessaar Tartu JK Welco 1
17. Kaspar Lõhmus JK Tallinna Kalev II 1
18. Urmas Rajaver FC Kuressaare 1
19. Mihkel Järviste Tartu JK Tammeka U21 1
20. Martin Thomson FC Elva 1
21. Jarko Lilleallik Tartu JK Welco 1
22. Lehar Savikink Tartu JK Welco 1
23. Emanuele Uggeri Tartu JK Tammeka U21 1
24. Markko Kudu Raasiku FC Joker 1
25. Künter Pajumägi (K) Tallinna FC Flora U19 1
26. Ats Joandi FC Elva 1
27. Taavi Martoja FC Nõmme United 1
28. Kert Jõeäär JK Tallinna Kalev II 1
29. Hendrik Vellama Tartu JK Welco 1
30. Sten Reinkort Tartu JK Tammeka U21 1
31. Remi Kõivik Tallinna FC Flora U19 1
32. Sander Loigo Viljandi JK Tulevik II 1
33. Martin Nurmsaar Tallinna FC Flora U19 1
34. Andris Altsaar FC Elva 1
35. Mikk Kruusalu JK Tallinna Kalev II 1
36. Veiko Kütt FC Elva 1
37. Pelle Pohlak FC Kuressaare 1
38. Priit Betlem Raasiku FC Joker 1
39. Veiko Maidla FC Elva 1
40. Jakob Päll Tartu JK Tammeka U21 1
41. Andre Ilves Raasiku FC Joker 1
42. Kaspar Saarem Viljandi JK Tulevik II 1
43. Johan Tõugjas FC Nõmme United 1
44. Sander Viira FC Kuressaare 1
45. Sergei Bilinski JK Tallinna Kalev II 1
46. Rauno Esop Raasiku FC Joker 1
47. Mikk Valtna Tartu JK Welco 1
48. Kristofer Reinberg Tartu JK Welco 1
49. Randro Randjõe Raasiku FC Joker 1
27.12.2016 23:10













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.