KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
VIDEO: II liiga turniiri 26. detsembril võitis Narva United FC

Triobet Aastalõputurniiril toimus 26. detsembri hommikul II liiga meeskondade osavõistlus 16 meeskonna vahel, kes olid jagatud nelja alagruppi. Igast grupist pääses poolfinaali võitja. Ühe mängu pikkuseks oli 12 minutit. Vaata videokokkuvõtet finaalist siit uudisest!

I koht: Narva United FC 
II koht: Tartu FC Merkuur
III koht: Paide Linnameeskond II

Parim väravalööja: Aleksander Mironov, Narva United FC
Parim väravavaht: Sergei Zadniprjanets, Tartu FC Merkuur
Parim mängija: Maksim Lipin, Narva United FC



Esmaspäev, 26. detsember – II liiga turniir:

A-alagrupp: Tartu FC Merkuur, Maardu Linnameeskond II, Tõrva JK, Türi Ganvix JK
B-alagrupp: Keila JK, Narva United FC, Tallinna FC Levadia III, Tartu FC Santos II
C-alagrupp: Paide Linnameeskond II, Tabasalu JK Charma, Viimsi JK II, Võru JK
D-alagrupp: Kohtla-Järve JK Järve II, Saue JK Laagri, Jõgeva SK Noorus-96, SK Imavere Forss

Ajakava:
8:00 Tartu FC Merkuur - Türi Ganvix JK (A) 3:0
8:15 Maardu Linnameeskond II - Tõrva JK (A) 0:4
8:30 Paide Linnameeskond II - Võru JK (C) 3:0
8:45 Tabasalu JK Charma - Viimsi JK II (C) 3:0
9:00 Türi Ganvix JK - Tõrva JK (A) 2:2
9:15 Tartu FC Merkuur - Maardu Linnameeskond II (A) 0:0
9:30 Võru JK - Viimsi JK II (C) 3:0
9:45 Paide Linnameeskond II - Tabasalu JK Charma (C) 1:0
10:00 Maardu Linnameeskond II - Türi Ganvix JK (A) 3:4
10:15 Tõrva JK - Tartu FC Merkuur (A) 0:2
10:30 Tabasalu JK Charma - Võru JK (C) 3:1
10:45 Viimsi JK II - Paide Linnameeskond II (C) 0:6
11:00 Keila JK - Tartu FC Santos II (B) 2:1
11:15 Narva United FC - Tallinna FC Levadia III (B) 2:0
11:30 Kohtla-Järve JK Järve II - SK Imavere Forss (D) 0:0
11:45 Saue JK Laagri - Jõgeva SK Noorus-96 (D) 5:3
12:00 Tartu FC Santos II - Tallinna FC Levadia III (B) 0:2
12:15 Keila JK - Narva United FC (B) 1:3
12:30 SK Imavere Forss - Jõgeva SK Noorus-96 (D) 2:0
12:45 Kohtla-Järve JK Järve II - Saue JK Laagri (D) 0:2
13:00 Narva United FC - Tartu FC Santos II (B) 1:3
13:15 Tallinna FC Levadia III - Keila JK (B) 3:2
13:30 Saue JK Laagri - SK Imavere Forss (D) 1:0
13:45 Jõgeva SK Noorus-96 - Kohtla-Järve JK Järve II (D) 2:1
Poolfinaalid
14:00 A1 - C1 Tartu FC Merkuur - Paide Linnameeskond II 0:0, pen. 3:2
14:15 B1 - D1 Narva United FC - Saue JK Laagri 2:1
Kohamängud
14:30 III-IV koha mäng Paide Linnameeskond II - Saue JK Laagri 1:1, pen. 3:1
14:45 Finaal Tartu FC Merkuur - Narva United FC 1:2

Kõik väravalööjad

1. Aleksander Mironov Narva United FC 5
2. Kristjan Ploompuu Saue JK Laagri 4
3. Argo Alaväli Saue JK Laagri 4
4. Rene Puhke Paide Linnameeskond II 3
5. Maksim Lipin Narva United FC 3
6. Artur Bõstrov Tallinna FC Levadia III 3
7. Martin Saar Paide Linnameeskond II 3
8. Mairo Vister Tõrva JK 3
9. Kait Hinn Võru JK 2
10. Kaarel Põldma Jõgeva SK Noorus-96 2
11. Marek Satov Tartu FC Merkuur 2
12. Rauno Kald Türi Ganvix JK 2
13. Meelis Reiss Keila JK 2
14. Joel Indermitte Tabasalu JK Charma 2
15. Henry Eichenbaum Türi Ganvix JK 2
16. Aleksandr Matvejev Maardu Linnameeskond II 2
17. Vladislav Gussev Tartu FC Merkuur 2
18. OSKAR MEUS Tartu FC Santos II 2
19. Kristo Kiik Türi Ganvix JK 1
20. Rasmus Värk Tabasalu JK Charma 1
21. Chris Lee Paide Linnameeskond II 1
22. Tiit Tikenberg Keila JK 1
23. Sergei Kostin Tallinna FC Levadia III 1
24. Alar Arula SK Imavere Forss 1
25. GERMO PÄRLI Tartu FC Santos II 1
26. Mikk Kesküla Jõgeva SK Noorus-96 1
27. Henri Heinsalu Saue JK Laagri 1
28. Aleksandr Pruttsenko Tartu FC Merkuur 1
29. Heigo Kosemets Tõrva JK 1
30. Kersten Lõppe Tabasalu JK Charma 1
31. Veiko Koks Türi Ganvix JK 1
32. Oliver Ossipov Võru JK 1
33. Stanislav Sapenkov Maardu Linnameeskond II 1
34. Garry Väiko Tabasalu JK Charma 1
35. Mauri Levandi Saue JK Laagri 1
36. Marko Mõek Keila JK 1
37. Mikk Lõhmus Jõgeva SK Noorus-96 1
38. Oliver Suur Tõrva JK 1
39. Rauno Raid Tabasalu JK Charma 1
40. Martin Ustaal Paide Linnameeskond II 1
41. Andre Mägi Paide Linnameeskond II 1
42. Juri Zagorov Narva United FC 1
43. RENE PRANS Tartu FC Santos II 1
44. Artur Pinajev Tartu FC Merkuur 1
45. Priit Raal Paide Linnameeskond II 1
46. Priit Jõeäär Jõgeva SK Noorus-96 1
47. Sergei Panistsev Tallinna FC Levadia III 1
48. Risto Liiv SK Imavere Forss 1
49. Dmytro Kalininskyy Narva United FC 1
50. Kevin Kaivoja Kohtla-Järve JK Järve II 1
51. Lauri Ellram Paide Linnameeskond II 1
52. Joosep Raudsepp Tõrva JK 1
53. Lauri Pilv Võru JK
26.12.2016 15:07















 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.