KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
VIDEO: Pühade-eelse II ja III liiga turniiri võitis Raplamaa JK

Triobet Aastalõputurniiri viienda võistluspäeva, 23. detsembri teisel turniiril osales 16 II ja III liiga meeskonda, kes olid jaotatud nelja alagruppi. Igast grupist pääses poolfinaali võitja. Ühe mängu pikkuseks 12 minutit. Vaata videokokkuvõtet finaalist siit uudisest!

I koht: Raplamaa JK
II koht: Tallinna FC Forza
III koht: JK Retro

Parim väravalööja: Jevgeni Tšigrinov, Tallinna FC Forza
Parim väravavaht: Aleksandr Kalinin, Tallinna FC Forza
Parim mängija: Kaupo Kantsik, Raplamaa JK



Reede, 23. detsember – II ja III liiga turniir:

A-alagrupp: Tallinna JK Piraaja, Tallinna FC Hell Hunt, FC Tarvastu, Tartu JK Welco II
B-alagrupp: Tallinna FC Forza, FC Otepää, Vastseliina FC Tannem, Ambla Vallameeskond
C-alagrupp: Raplamaa JK, Pärnu JK Vaprus, EMÜ SK, FC Tartu
D-alagrupp: FC Kose, Maardu United, JK Retro, Tallinna FC Castovanni Eagles

Ajakava:
15:00 Tallinna JK Piraaja - Tartu JK Welco II (A) 1:0
15:15 Tallinna FC Hell Hunt - FC Tarvastu (A) 2:4
15:30 Raplamaa JK - FC Tartu (C) 1:0
15:45 Pärnu JK Vaprus - EMÜ SK (C) 2:2
16:00 Tartu JK Welco II - FC Tarvastu (A) 3:1
16:15 Tallinna JK Piraaja - Tallinna FC Hell Hunt (A) 1:1
16:30 FC Tartu - EMÜ SK (C) 1:0
16:45 Raplamaa JK - Pärnu JK Vaprus (C) 0:0
17:00 Tallinna FC Hell Hunt - Tartu JK Welco II (A) 2:1
17:15 FC Tarvastu - Tallinna JK Piraaja (A) 1:0
17:30 Pärnu JK Vaprus - FC Tartu (C) 3:0
17:45 EMÜ SK - Raplamaa JK (C) 2:3
18:00 Tallinna FC Forza - Ambla Vallameeskond (B) 3:0
18:15 FC Otepää - Vastseliina FC Tannem (B) 2:2
18:30 FC Kose - Tallinna FC Castovanni Eagles (D) 0:1
18:45 Maardu United - JK Retro (D) 1:2
19:00 Ambla Vallameeskond - Vastseliina FC Tannem (B) 0:3
19:15 Tallinna FC Forza - FC Otepää (B) 1:0
19:30 Tallinna FC Castovanni Eagles - JK Retro (D) 1:2
19:45 FC Kose - Maardu United (D) 1:4
20:00 FC Otepää - Ambla Vallameeskond (B) 4;1
20:15 Vastseliina FC Tannem - Tallinna FC Forza (B) 1:3
20:30 Maardu United - Tallinna FC Castovanni Eagles (D) 0:2
20:45 JK Retro - FC Kose (D) 5:0
Poolfinaalid
21:00 A1 - C1 FC Tarvastu - Raplamaa JK 0:2
21:15 B1 - D1 Tallinna FC Forza - JK Retro 3:2
Kohamängud
21:30 III-IV koha mäng FC Tarvastu - JK Retro 0:3
21:45 Finaal Raplamaa JK - Tallinna FC Forza 2:2, pen. 8:7

Kõik väravalööjad

1. Jevgeni Tsigrinov Tallinna FC Forza 6
2. Aleksei Naariste Tallinna FC Castovanni Eagles 4
3. Martin Taska JK Retro 3
4. Magnus Martinson JK Retro 3
5. Rasmus Raidla Tallinna FC Hell Hunt 3
6. Andre Stern Tartu JK Welco II 3
7. Kevin Sooaluste JK Retro 3
8. Rasmus Munskind JK Retro 3
9. Evgeni Prager Maardu United 3
10. Alo Bärengrub Raplamaa JK 2
11. Oleg Semjonov Maardu United 2
12. Kristjan Kikkas Vastseliina FC Tannem 2
13. Andrei Nazarov Tallinna FC Forza 2
14. Leo Kuuse Tallinna JK Piraaja 2
15. Meelis Allik FC Tarvastu 2
16. Ivan O´Konnel bronin EMÜ SK 2
17. Alex Mones Tallinna FC Forza 2
18. Risko Eit FC Otepää 2
19. Martin Raid FC Otepää 2
20. Janar Tamm FC Otepää 2
21. Kaupo Kantsik Raplamaa JK 2
22. Teet Kallaste Raplamaa JK 2
23. Greger Könninge Pärnu JK Vaprus 2
24. Sander Kangur Pärnu JK Vaprus 2
25. Robyn Hallmere Pärnu JK Vaprus 1
26. Raul Juur Vastseliina FC Tannem 1
27. Jorge Veeoja FC Kose 1
28. Maksim Paponov Tallinna FC Forza 1
29. Erik Vares FC Tartu 1
30. Hendrik Väli Raplamaa JK 1
31. Maksim Medvedev Tallinna FC Forza 1
32. Indrek Klein FC Tarvastu 1
33. Jaan Sinka Tallinna FC Hell Hunt 1
34. Mats Plado EMÜ SK 1
35. Markus Prokuda Ambla Vallameeskond 1
36. Timo Erkki Huttunen JK Retro 1
37. Madis Nurmik Raplamaa JK 1
38. Andre Arak FC Tarvastu 1
39. Märt Mägi Tartu JK Welco II 1
40. Valjo Kütt Tallinna FC Hell Hunt 1
41. Artur Lipartov EMÜ SK 1
42. Gaspar Vainula Vastseliina FC Tannem 1
43. Mihkel Teder Vastseliina FC Tannem 1
44. Marek Naaris FC Tarvastu 1
45. Kaspar Orav FC Tarvastu 1
23.12.2016 22:17









 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.