KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
VIDEOD: U14 ja U15 turniirid võitsid JK Tabasalu ja Tartu JK Tammeka

Triobet Aastalõputurniiril tulid 23. detsembri hommikul väljakule U14 ja U15 vanuseklassi noormehed. Kaks vanust võistlesid küll eraldi tiitli nimel, kuid turniirid toimusid paralleelselt. Vaata videokokkuvõtteid U14 ja U15 finaalidest siit uudisest!

Nii U14 kui ka U15 turniiril osales kaheksa meeskonda. Mõlemalt turniirilt pääsesid alagruppide võitjad oma vanuseklassi finaali, teise koha saavutanud meeskonnad aga pronksimatšile.

U14 turniiri esikolmik:
I koht: JK Tabasalu
II koht: Paide Linnameeskond
III koht: Harju JK

Parim väravalööja: Patrik Saksus (JK Tabasalu)
Parim väravavaht: Henri Korts (Harju JK)
Parim mängija: Carmo Toomet (Paide LM)



U15 turniiri esikolmik:
I koht: Tartu JK Tammeka
II koht: FC Elva
III koht: JK Tabasalu

Parim väravalööja: Carl Robert Mägimets (Tammeka I)
Parim väravavaht: Mattias-Marek Maranik (FC Elva)
Parim mängija: Andreas Tiits (JK Tabasalu)




Reede, 23. detsember – U14 ja U15 vanuseklassi turniir:

U14 A-alagrupp: Harju JK, Paide Linnameeskond, Kohtla-Järve JK Järve U14, Viimsi MRJK II
U14 B-alagrupp: Viimsi MRJK I, JK Tabasalu U14, Tartu FC Helios U14, Kiviõli FC Irbis
U15 A-alagrupp: JK Tabasalu U15, FC Elva, Tartu FC Santos, Põlva FC Lootos
U15 B-alagrupp: Tartu JK Tammeka I, Kohtla-Järve JK Järve U15, Valga FC Warrior, Tartu FC Helios U15

Ajakava:

8:00 Tartu FC Santos - Põlva FC Lootos (U15 A) 5:0
8:15 Viimsi MRJK II - Kohtla-Järve JK Järve (U14 A) 1:0
8:30 Tartu JK Tammeka I - Tartu FC Helios (U15 B) 5:1
8:45 Kiviõli FC Irbis - Tartu FC Helios (U14 B) 1:0
9:00 JK Tabasalu - FC Elva (U15 A) 1:2
9:15 Harju JK - Paide Linnameeskond (U14 A) 1:2
9:30 Kohtla-Järve JK Järve - Valga FC Warrior (U15 B) 1:0
9:45 Viimsi MRJK I - JK Tabasalu (U14 B) 0:1
10:00 Põlva FC Lootos - JK Tabasalu (U15 A) 0:7
10:15 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve JK Järve (U14 A) 3:0
10:30 Tartu FC Helios - Valga FC Warrior (U15 B) 2:1
10:45 Viimsi MRJK I - Tartu FC Helios (U14 B) 1:1
11:00 FC Elva - Tartu FC Santos (U15 A) 2:2
11:15 Harju JK - Viimsi MRJK II (U14 A) 0:0
11:30 Tartu JK Tammeka I - Kohtla-Järve JK Järve (U15 B) 3:2
11:45 JK Tabasalu - Kiviõli FC Irbis (U14 B) 3:0
12:00 Tartu FC Santos - JK Tabasalu (U15 A) 0:2
12:15 Paide Linnameeskond - Viimsi MRJK II (U14 A) 2:0
12:30 Valga FC Warrior - Tartu JK Tammeka I (U15 B) 1:3
12:45 JK Tabasalu - Tartu FC Helios (U14 B) 2:0
13:00 FC Elva - Põlva FC Lootos (U15 A) 2:0
13:15 Kohtla-Järve JK Järve - Harju JK (U14 A) 0:2
13:30 Kohtla-Järve JK Järve - Tartu FC Helios (U15 B) 2:0
13:45 Kiviõli FC Irbis - Viimsi MRJK I (U14 B) 0:2
Kohamängud
14:00 U15 3-4.koht: JK Tabasalu - Kohtla-Järve JK Järve 3:1
14:15 U14 3-4.koht: Harju JK - Viimsi MRJK I 3:1
14:30 U14 Finaal: Paide LM - JK Tabasalu 0:3
14:45 U15 Finaal: FC Elva - Tartu JK Tammeka I 0:1

U14 turniiri esikolmik:
I koht: JK Tabasalu
II koht: Paide Linnameeskond
III koht: Harju JK

Parim väravalööja: Patrik Saksus
Parim väravavaht: Henri Korts
Parim mängija: Carmo Toomet

U15 turniiri esikolmik:
I koht: Tartu JK Tammeka I
II koht: FC Elva
III koht: JK Tabasalu

Parim väravalööja: Carl Robert Mägimets
Parim väravavaht: Mattias-Marek Maranik
Parim mängija: Andreas Tiits


Kõik väravalööjad

1. Andreas Tiits JK Tabasalu U15 5
2. Carl Robert Mägimets Tartu JK Tammeka I 5
3. Patrik Saksus JK Tabasalu U14 4
4. Kevyn Toomemägi Tartu FC Santos 3
5. Erik Kruglov Kohtla-Järve JK Järve U15 3
6. Kristo Hussar JK Tabasalu U15 3
7. Carmo Toomet Paide Linnameeskond 2
8. Oskar Jõgi Viimsi MRJK I 2
9. Marcus Padrik JK Tabasalu U14 2
10. Maiko Aim Valga FC Warrior 2
11. Aleksander Ojamets Viimsi MRJK I 2
12. Karl Volkovskis Harju JK 2
13. Tristan Pugi Harju JK 2
14. Sten Jakob Viidas JK Tabasalu U15 2
15. Alfred Tammiksaar Tartu JK Tammeka I 2
16. Magomed Akhmedov Tartu JK Tammeka I 2
17. Rasmus Kallas Paide Linnameeskond 2
18. Sten-Erik Tamme Paide Linnameeskond 1
19. Tristan Hoffman Tartu FC Helios U15 1
20. Karl Tammeorg FC Elva 1
21. Andreas Öövel FC Elva 1
22. Gert Ringvee JK Tabasalu U14 1
23. Tauno Saareleht Tartu FC Santos 1
24. Raiko Randlahe Tartu JK Tammeka I 1
25. Heigo Nuia FC Elva 1
26. Daniil Majorov Kohtla-Järve JK Järve U15 1
27. Robin Sarapik JK Tabasalu U15 1
28. Taavi Orro Paide Linnameeskond 1
29. Karl Läänelaid Tartu FC Helios U14 1
30. Joonas Lepp Tartu JK Tammeka I 1
31. Ottokar Tamme FC Elva 1
32. Kirill Antonov Harju JK 1
33. Marcus Robin Soo Tartu FC Santos 1
34. Luukas Aeg Arbeiter Viimsi MRJK II 1
35. Tanel Tammik Tartu JK Tammeka I 1
36. Raido Hurt FC Elva 1
37. Nikita Vassiljev JK Tabasalu U14 1
38. Sander Zuravljov JK Tabasalu U15 1
39. Matrix Einer Paide Linnameeskond 1
40. Sten Marten Viira Harju JK 1
41. Gerret Ustav Tartu FC Santos 1
42. Mihhail Orlov Kiviõli FC Irbis 1
43. Romet Haug Tartu FC Helios U15 1
44. Robin Paring FC Elva 1
45. Mark Tsetset Kohtla-Järve JK Järve U15 1
46. Rodion Gubaidulin Kohtla-Järve JK Järve U15 1
47. Tom Tammemäe JK Tabasalu U14 1
48. Kris Pärn Tartu FC Santos 1
49. Kevor Palumets JK Tabasalu U15  
23.12.2016 15:21















 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.