KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
VIDEO: Aastalõputurniiril võitis III liiga turniiri Saku Sporting

Triobet Aastalõputurniiri neljas võistluspäev jõudis lõpule III liiga turniiriga, millest võttis osa 16 meeskonda, kes mängisid neljas alagrupist. Ühe mängu pikkuseks oli 12 minutit. Vaata videokokkuvõtet finaalist siit uudisest!

I koht: Saku Sporting
II koht: Kärdla LM
III koht: JK Väätsa Vald

Parim väravalööja: Janar Heinaste, JK Väätsa Vald
Parim väravavaht: Jaan Rebel, Kärdla LM
Parim mängija: Andres Märso, Saku Sporting



Neljapäev, 22. detsember – III liiga vanuseklassi turniir:

A-alagrupp: JK Väätsa Vald, Suure-Jaani United, JK Loo, Navi Vutiselts
B-alagrupp: FC Zenit Tallinn, FC Järva-Jaani, Tartu Ülikool Fauna, Põlva FC Lootos
C-alagrupp: Kärdla LM, SK Tääksi, Koeru JK, Rakvere JK Tarvas II
D-alagrupp: Pärnu JK Poseidon, Tallinna FC Eston Villa, Saku Sporting, Harju JK

Ajakava:
15:00 JK Väätsa Vald - Navi Vutiselts (A) 2:0
15:15 Suure-Jaani United - JK Loo (A) 2:1
15:30 Kärdla LM - Rakvere JK Tarvas II (C) 1:0
15:45 SK Tääksi - Koeru JK (C) 1:0
16:00 Navi Vutiselts - JK Loo (A) 2:0
16:15 JK Väätsa Vald - Suure-Jaani United (A) 3:0
16:30 Rakvere JK Tarvas II - Koeru JK (C) 0:0
16:45 Kärdla LM - SK Tääksi (C) 0:0
17:00 Suure-Jaani United - Navi Vutiselts (A) 2:3
17:15 JK Loo - JK Väätsa Vald (A) 1:7
17:30 SK Tääksi - Rakvere JK Tarvas II (C) 1:2
17:45 Koeru JK - Kärdla LM (C) 0:1
18:00 FC Zenit Tallinn - Põlva FC Lootos (B) 4:0
18:15 FC Järva-Jaani - Tartu Ülikool Fauna (B) 3:2
18:30 Pärnu JK Poseidon - Harju JK (D) 3:2
18:45 Tallinna FC Eston Villa - Saku Sporting (D) 0:3
19:00 Põlva FC Lootos - Tartu Ülikool Fauna (B) 0:1
19:15 FC Zenit Tallinn - FC Järva-Jaani (B) 1:0
19:30 Harju JK - Saku Sporting (D) 1:1
19:45 Pärnu JK Poseidon - Tallinna FC Eston Villa (D) 2:1
20:00 FC Järva-Jaani - Põlva FC Lootos (B) 2:0
20:15 Tartu Ülikool Fauna - FC Zenit Tallinn (B) 4:2
20:30 Tallinna FC Eston Villa - Harju JK (D) 1:2
20:45 Saku Sporting - Pärnu JK Poseidon (D) 2:0
Poolfinaalid
21:00 A1 - C1 JK Väätsa Vald - Kärdla LM 1:1, pen. 1:2
21:15 B1 - D1 Tartu Ülikool Fauna - Saku Sporting 0:3
Kohamängud
21:30 III-IV koha mäng Väätsa Vald - Tartu Ülikool Fauna 2:0
21:45 Finaal Kärdla LM - Saku Sporting 0:0, pen. 1:2

Kõik väravalööjad

1. Janar Heinaste JK Väätsa Vald 4
2. Künter Karus Tartu Ülikool Fauna 3
3. Rasmus Provornikov JK Väätsa Vald 3
4. Andres Märso Saku Sporting 3
5. Robert Piho JK Väätsa Vald 3
6. Kert Kuusalu Kärdla LM 3
7. Maksim Mitrofanov Tartu Ülikool Fauna 3
8. Edwin Stüf Harju JK 2
9. Kangur Ott Pärnu JK Poseidon 2
10. Martin Rodima JK Väätsa Vald 2
11. Ervin Kõll FC Järva-Jaani 2
12. Jaan-Kristjan Kaalma Saku Sporting 2
13. Tarmo Kink FC Zenit Tallinn 2
14. Ingemar Teever FC Zenit Tallinn 2
15. Marko Mitt FC Järva-Jaani 2
16. Carl Kalju Saku Sporting 2
17. Hendrik Pihl JK Väätsa Vald 1
18. Allar Joandi Suure-Jaani United 1
19. Kris Saia Navi Vutiselts 1
20. Tanel Tverdohleb Suure-Jaani United 1
21. Ricki Tikas SK Tääksi 1
22. Andrus Mitt FC Zenit Tallinn 1
23. Egert Peljo Harju JK 1
24. Elton Brauer Harju JK 1
25. Krister-Kaspar Rannamaa FC Zenit Tallinn 1
26. Tamriko Õkva Navi Vutiselts 1
27. Chris Martin Rakvere JK Tarvas II 1
28. Einfeldt Joonas Pärnu JK Poseidon 1
29. Niklus Andrias Pärnu JK Poseidon 1
30. Taavi Sulamägi FC Zenit Tallinn 1
31. Madis Puskar Suure-Jaani United 1
32. Taavi Aavasalu SK Tääksi 1
33. Tauri Imsi JK Väätsa Vald 1
34. Harli Kullasepp Suure-Jaani United 1
35. Eerik Elenurm JK Loo 1
36. Tohver Ülari Pärnu JK Poseidon 1
37. Andre Mitrovski Saku Sporting 1
38. Elgar Kõll FC Järva-Jaani 1
39. Johannes Aule Tallinna FC Eston Villa 1
40. Ian Sild JK Loo 1
41. Kaspar Leies Navi Vutiselts 1
42. Tauri Maidla Navi Vutiselts 1
43. Kevin Ariko Navi Vutiselts 1
44. Taavi Küngas Rakvere JK Tarvas II 1
45. Markkus Seppam Harju JK 1
22.12.2016 22:17













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.