KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
VIDEO: U13 vanuseklassi turniiri võitis Tartu FC Santos

Triobet Aastalõputurniiri neljas võistluspäev algas A. Le Coq Spordimajas U13 vanuseklassi noormeeste turniiriga. Osalejad olid jaotatud nelja alagruppi. Igast grupist pääses poolfinaali võitja. Ühe mängu pikkuseks oli 12 minutit. Vaata videokokkuvõtet finaalist siit uudisest!

I koht: Tartu FC Santos I 
II koht: Tallinna Sparta JK
III koht: Harju JK Must

Parim väravalööja: Ramon Smirnov, Tallinna Sparta JK
Parim väravavaht: Tauri Bachmann, Harju JK Must
Parim mängija: Andre Songisepp, Tartu FC Santos I



Neljapäev, 22. detsember – U13 vanuseklassi turniir:

A-alagrupp: Tartu JK Tammeka I, FC Elva Valge, Põltsamaa JK Sport, FC Helios Võru
B-alagrupp: JK Tallinna Kalev, Harju JK Must, Tallinna FC Levadia, Paide LM Türi
C-alagrupp: Tartu FC Helios, Tartu FC Santos I, Tõrva JK, Põlva FC Lootos
D-alagrupp: Tallinna Sparta JK, Tallinna FC Flora I, Suure-Jaani United, FC Nõmme United Must

Ajakava:
8:00 Tartu JK Tammeka I - FC Helios Võru (A) 0:1
8:15 FC Elva Valge - Põltsamaa JK Sport (A) 1:2
8:30 Tartu FC Helios - Põlva FC Lootos (C) 0:1
8:45 Tartu FC Santos I - Tõrva JK (C) 6:1
9:00 FC Helios Võru - Põltsamaa JK Sport (A) 1:0
9:15 Tartu JK Tammeka I - FC Elva Valge (A) 4:1
9:30 Põlva FC Lootos - Tõrva JK (C) 5:1
9:45 Tartu FC Helios - Tartu FC Santos I (C) 1:1
10:00 FC Elva Valge - FC Helios Võru (A) 0:1
10:15 Põltsamaa JK Sport - Tartu JK Tammeka I (A) 1:5
10:30 Tartu FC Santos I - Põlva FC Lootos (C) 3:0
10:45 Tõrva JK - Tartu FC Helios (C) 2:6
11:00 JK Tallinna Kalev - Paide LM Türi (B) 1:1
11:15 Harju JK Must - Tallinna FC Levadia (B) 1:0
11:30 Tallinna Sparta JK - FC Nõmme United Must (D) 1:0
11:45 Tallinna FC Flora I - Suure-Jaani United (D) 4:0
12:00 Paide LM Türi - Tallinna FC Levadia (B) 0:1
12:15 JK Tallinna Kalev - Harju JK Must (B) 3:1
12:30 FC Nõmme United Must - Suure-Jaani United (D) 5:0
12:45 Tallinna Sparta JK - Tallinna FC Flora I (D) 4:1
13:00 Harju JK Must - Paide LM Türi (B) 5:0
13:15 Tallinna FC Levadia - JK Tallinna Kalev (B) 2:2
13:30 Tallinna FC Flora I - FC Nõmme United Must (D) 0:1
13:45 Suure-Jaani United - Tallinna Sparta JK (D) 0:6
Poolfinaalid
14:00 A1 - C1 FC Helios Võru - Tartu FC Santos I  1:3
14:15 B1 - D1 Harju JK Must - Tallinna Sparta JK 2:4
Kohamängud
14:30 III-IV koha mäng FC Helios Võru - Harju JK Must 0:3
14:45 Finaal Tartu FC Santos I - Tallinna Sparta JK 1:1, pen. 3:2

Kõik väravalööjad

1. Artur Sakarias Harju JK Must 5
2. Ramon Smirnov Tallinna Sparta JK 5
3. Kevin Tühis Põlva FC Lootos 4
4. Mark William Mugra Tartu FC Santos I 4
5. Ants Joosep Virkus JK Tallinna Kalev 3
6. Andre Songisepp Tartu FC Santos I 3
7. Mauris Villems Tartu FC Helios 3
8. Kenny Vahter Tallinna Sparta JK 3
9. Hugo Tammik FC Nõmme United Must 3
10. Markus Sukles Tallinna FC Flora I 3
11. Kevin Burov Tartu JK Tammeka I 2
12. Tanel Lille Tartu FC Helios 2
13. Romet Kaupmees JK Tallinna Kalev 2
14. Marko Mägi Tartu FC Santos I 2
15. Karl Markus Kiudma Tartu JK Tammeka I 2
16. Jens Erik Nielsen Harju JK Must 2
17. Daniil Gerassimenko Harju JK Must 2
18. Kristjan Kriis Harju JK Must 2
19. Mihkel Penu Tartu FC Santos I 2
20. Kenert Soots Tõrva JK 2
21. Igor Sokolov Tallinna FC Levadia 2
22. Patrik Pässa Tallinna Sparta JK 2
23. Romet Liidemaa Tartu FC Santos I 2
24. Henry Zoludev Põlva FC Lootos 1
25. Kristjan Baumann Tartu JK Tammeka I 1
26. Georg Vende Tallinna FC Flora I 1
27. Aleksander Tammelaan FC Nõmme United Must 1
28. Silver Rasmus Kubensky Tallinna Sparta JK 1
29. Marten Luik FC Helios Võru 1
30. Rasmus Mathias Mõttus Põlva FC Lootos 1
31. Georg Lani Põltsamaa JK Sport 1
32. Bianka Uhtjärv Tõrva JK 1
33. Egert Starkopf Tallinna FC Flora I 1
34. Mihkel Ambur FC Nõmme United Must 1
35. Mihkel Viitung Tallinna Sparta JK 1
36. Markus Mäeuibo FC Helios Võru 1
37. Tauri Kalmet Põltsamaa JK Sport 1
38. Kristjan Mäestu Tartu FC Santos I 1
39. Georg Voldemar Järve Tartu JK Tammeka I 1
40. Mattias Jürgenson Tartu JK Tammeka I 1
41. Marius Vister Tõrva JK 1
42. Gern - Kristofer Petin Tartu FC Helios 1
43. Marttin Lehiste Tallinna FC Levadia 1
44. Kaspar Sander Born Tallinna Sparta JK 1
45. Kevin Rannu Harju JK Must 1
46. Otto Ruussaar Tallinna Sparta JK 1
47. Kevin Vahter Tallinna Sparta JK 1
48. Roger Saar Põltsamaa JK Sport 1
49. Erik Käsper FC Elva Valge 1
50. Hannes Helstein FC Helios Võru 1
51. Andreas Avameri Tartu JK Tammeka I 1
52. Kris Õmblus Tartu FC Helios 1
53. Kevin Org Paide LM Türi 1
54. Mihkel Ratassepp FC Nõmme United Must 1
55. Marten Lukas Tamme Tallinna Sparta JK 1
56. Kristofer Orlovski FC Elva Valge 1
57. Kert Sander Eerik FC Helios Võru 1
58. Henri Hurt Tartu JK Tammeka I
22.12.2016 14:54















 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.