KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
VIDEO: Maakoolide turniiri võitis Lähte Gümnaasium

Triobet Aastalõputurniiri kolmanda võistluspäeva, 21. detsembri avas Maakoolide turniir. Turniirist võttis osa kümme kooli, kes olid jaotatud kahte alagruppi. Mõlemast grupist pääses poolfinaali kaks paremat. Üks mäng kestis 12 minutit. Vaata videokokkuvõtet finaalist siit uudisest!

I koht Lähte Gümnaasium
II koht Rõngu Keskkool
III koht Salme Põhikool

Parim mängija: Robin Vahter, Salme Põhikool
Parim väravakütt: Raido Hurt, Rõngu Keskkool
Parim väravavaht: Ralf Mahlakas, Lähte Gümnaasium

Kolmapäev, 21. detsember – Maakoolide turniir:

A-alagrupp: Kalmetu Põhikool, Pühajärve Põhikool, Kanepi Gümnaasium, Puhja Gümnaasium, Lähte Gümnaasium
B-alagrupp: Salme Põhikool, Rõngu Keskkool, Krabi Kool, Kuldre Kool, Keeni Põhikool

Ajakava:
9:00 Pühajärve Põhikool - Lähte Gümnaasium (A) 2:1
9:15 Kanepi Gümnaasium - Puhja Gümnaasium (A) 0:1
9:30 Kuldre Kool - Krabi Kool (B) 0:2
9:45 Rõngu Keskkool - Keeni Põhikool (B) 7:0
10:00 Lähte Gümnaasium - Kanepi Gümnaasium (A) 3:1
10:15 Kalmetu Põhikool - Pühajärve Põhikool (A) 0:1
10:30 Keeni Põhikool - Krabi Kool (B) 0:8
10:45 Salme Põhikool - Rõngu Keskkool (B) 1:0
11:00 Kanepi Gümnaasium - Kalmetu Põhikool (A) 0:1
11:15 Puhja Gümnaasium - Lähte Gümnaasium (A) 1:3
11:30 Krabi Kool - Salme Põhikool (B) 2:1
11:45 Kuldre Kool - Keeni Põhikool (B) 5:0
12:00 Kalmetu Põhikool - Puhja Gümnaasium (A) 0:1
12:15 Pühajärve Põhikool - Kanepi Gümnaasium (A) 1:0
12:30 Salme Põhikool - Kuldre Kool (B) 6:0
12:45 Rõngu Keskkool - Krabi Kool (B) 5:1
13:00 Puhja Gümnaasium - Pühajärve Põhikool (A) 3:0
13:15 Lähte Gümnaasium - Kalmetu Põhikool (A) 2:1
13:30 Kuldre Kool - Rõngu Keskkool (B) 0:2
13:45 Keeni Põhikool - Salme Põhikool (B) 0:5
Poolfinaalid
14:00 B1-A2 Rõngu Keskkool - Puhja Gümnaasium 4:1
14:15 B2-A1 Salme Põhikool - Lähte Gümnaasium 1:1, pen. 4:5
Kohamängud
14:30 3-4.koha mäng Puhja Gümnaasium - Salme Põhikool 1:1, pen. 1:2
14:45 FINAAL Rõngu Keskkool - Lähte Gümnaasium 1:2

Kõik väravalööjad

1. Raido Hurt Rõngu Keskkool 7
2. Robin Vahter Salme Põhikool 6
3. Andrei Zujev Krabi Kool 5
4. Stasis Roman Eiche Krabi Kool 5
5. Robin Paring Rõngu Keskkool 5
6. Ralf Õunasaar Lähte Gümnaasium 4
7. Aron Jakovlev Lähte Gümnaasium 3
8. Kevin Tikenberg Krabi Kool 3
9. Vasily Chilaya Puhja Gümnaasium 3
10. Henrik Veskinõmm Salme Põhikool 3
11. Christopher Luht Rõngu Keskkool 2
12. Margo Malleus Kuldre Kool 2
13. Alex Salong Salme Põhikool 2
14. Tristan Hoffmann Lähte Gümnaasium 2
15. Oliver Kiho Pühajärve Põhikool 2
16. Alo Paavilainen Puhja Gümnaasium 2
17. Rainer Mõttus Rõngu Keskkool 2
18. Even Luiv Lähte Gümnaasium 2
19. Tajo Oja Kuldre Kool 2
20. Carlos-Mathias Vaher Kanepi Gümnaasium 1
21. Oliver Truu Kalmetu Põhikool 1
22. Marko Pära Salme Põhikool 1
23. Sander Bergman Kalmetu Põhikool 1
24. Andreas Kiivit Pühajärve Põhikool 1
25. Kätlin Karjus Rõngu Keskkool 1
26. Markus Kuris Rõngu Keskkool 1
27. Tomas Liiv Puhja Gümnaasium 1
28. Harri Pormeister Kuldre Kool 1
29. Kristo Jõesuu Puhja Gümnaasium 1
30. Kevin Kruuser Salme Põhikool 1
31. Vadim Baibuzan Salme Põhikool 1
32. Henry Kõlu Puhja Gümnaasium 1
33. Rasmus Kork Rõngu Keskkool 1
34. Marten Belov Pühajärve Põhikool 1
35. Kristjan Treirat Salme Põhikool
21.12.2016 14:44













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.