KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
VIDEO: U12 vanuseklass avas seekordse aastalõputurniiri

Tänavu esmakordselt Tartus A. Le Coq Sport Spordimajas toimuva Triobet Aastalõputurniiri avas esmaspäeval, 19. detsembril U12 vanuseklassi turniir.  Vaata videokokkuvõtet finaalist siit uudisest!

Avaturniiril osales 16 U12 vanuseklassi meeskonda, kes olid jaotatud nelja alagruppi. Igast grupist pääses poolfinaali võitja. Üks mäng kestis 12 minutit.

I koht: Kohtla-Järve FC Viru Star
II koht: Tartu JK Tammeka
III koht: JK Tabasalu Sinine
 
Parim väravavaht: Andero Antsov (Tartu JK Tammeka)
Parim mängija: Dimitri Jepihhin (JK Tabasalu Sinine)
Parim väravalööja: Stefan Vaaks (JK Tabasalu Valge)




Esmaspäev, 19. detsember - U12 vanuseklassi turniir:

A-alagrupp: Viljandi JK Tulevik I, Tartu JK Tammeka, Valga FC Warrior, Tartu FC Helios Kollane
B-alagrupp: JK Tallinna Kalev Jüri, Jõhvi FC Lokomotiv, JK Loo, JK Tabasalu Valge
C-alagrupp: JK Tabasalu Sinine, Tallinna Sparta JK I, Nõmme Kalju FC III, Harju JK Punane
D-alagrupp: Harju JK Must, JK Narva Trans, Viimsi MRJK I, Kohtla-Järve FC Viru Star

Ajakava ja tulemused:
8:00 Tartu JK Tammeka - Tartu FC Helios Kollane (A) 0:0
8:15 Viljandi JK Tulevik I - Valga FC Warrior (A) 1:0
8:30 JK Tabasalu Sinine - Harju JK Punane (C) 4:2
8:45 Tallinna Sparta JK I - Nõmme Kalju FC III (C) 5:0
9:00 Tartu FC Helios Kollane - Valga FC Warrior (A) 0:0
9:15 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik I (A) 1:0
9:30 Harju JK Punane - Nõmme Kalju FC III (C) 3:1
9:45 JK Tabasalu Sinine - Tallinna Sparta JK I (C) 3:0
10:00 Viljandi JK Tulevik I - Tartu FC Helios Kollane (A) 1:3
10:15 Valga FC Warrior - Tartu JK Tammeka (A) 0:5
10:30 Tallinna Sparta JK I - Harju JK Punane (C) 0:2
10:45 Nõmme Kalju FC III - JK Tabasalu Sinine (C) 2:1
11:00 JK Tallinna Kalev Jüri - JK Tabasalu Valge (B) 2:2
11:15 Jõhvi SK Lokomotiv - JK Loo (B) 2:0
11:30 Harju JK Must - Kohtla-Järve FC Viru Star (D) 0:2
11:45 JK Narva Trans - Viimsi MRJK I (D) 2:1
12:00 JK Tabasalu Valge - JK Loo (B) 4:0
12:15 JK Tallinna Kalev Jüri - Jõhvi SK Lokomotiv (B) 0:6
12:30 Kohtla-Järve FC Viru Star - Viimsi MRJK I (D) 4:1
12:45 Harju JK Must - JK Narva Trans (D) 1:3
13:00 Jõhvi SK Lokomotiv - JK Tabasalu Valge (B) 2:3
13:15 JK Loo - JK Tallinna Kalev Jüri (B) 4:0
13:30 JK Narva Trans - Kohtla-Järve FC Viru Star (D) 0:1
13:45 Viimsi MRJK I - Harju JK Must (D) 3:1
Poolfinaalid:
14:00 A1 - C1 Tartu JK Tammeka - JK Tabasalu Sinine 2:2, pen. 3:2
14:15 B1 - D1 JK Tabasalu Valge - Kohtla-Järve FC Viru Star  0:3
Kohamängud:
14:30 III-IV koha mäng JK Tabasalu Sinine - JK Tabasalu Valge 2:2, pen. 3:2
14:45 Finaal Kohtla-Järve FC Viru Star - Tartu JK Tammeka 3:0

Kõik väravalööjad:

1. Stefan Vaaks JK Tabasalu Valge 6
2. Dimitri Jepihhin JK Tabasalu Sinine 5
3. Mikk Meresmaa JK Tabasalu Sinine 5
4. Romet Silov Jõhvi SK Lokomotiv 4
5. Patrick Bahval JK Narva Trans 3
6. Oskar Vint JK Tabasalu Valge 3
7. Vadim Velikanov Kohtla-Järve FC Viru Star 3
8. Roden Vahe Viimsi MRJK I 3
9. Paul Herman Järve Tartu JK Tammeka 2
10. Ilja Shashkov Jõhvi SK Lokomotiv 2
11. Markus Haavik Viimsi MRJK I 2
12. Karel Mustmaa Harju JK Punane 2
13. Pedro Markvardt Harju JK Punane 2
14. Jan-Erik Tammeleht JK Tallinna Kalev Jüri 2
15. Oskar Tärnav Harju JK Must 1
16. Kristofer Käit JK Loo 1
17. Andreas Kaevats Harju JK Must 1
18. Anton Volossatov Kohtla-Järve FC Viru Star 1
19. Roven Pilv Viljandi JK Tulevik I 1
20. Joonas Kaur Tahk Harju JK Punane 1
21. Tristan Vaatsep Tallinna Sparta JK I 1
22. Sander Must Harju JK Punane 1
23. Hugo Themas Tartu FC Helios Kollane 1
24. Henri Käblik Tartu JK Tammeka 1
25. Kaur Georg Maksimovski Nõmme Kalju FC III 1
26. Arsenii Kolesnikov JK Narva Trans 1
27. Andris Parve Jõhvi SK Lokomotiv 1
28. Jegor Jevgrafov JK Narva Trans 1
29. Joosep Konsa JK Loo 1
30. Georg Kaarel Kõrgvee Tartu JK Tammeka 1
31. Vahur Paist JK Tabasalu Valge 1
32. Karl Oskar Nurk Tallinna Sparta JK I 1
33. Kaur Tristan Kommussaar Tallinna Sparta JK I 1
34. Imre Kartau Harju JK Punane 1
35. Rome Veske Viljandi JK Tulevik I 1
36. Robin Marcus Luik Nõmme Kalju FC III 1
37. Matvei Minajev Jõhvi SK Lokomotiv 1
38. Andres Vassiljev Jõhvi SK Lokomotiv 1
39. Hans Oliver Vuks JK Tabasalu Valge 1
40. Rasmus Remy Kasela JK Loo 1
41. Herman Pedmanson Tartu JK Tammeka 1
42. Art Albert Anepaio JK Tabasalu Sinine 1
43. Erki Haljasmäe Tallinna Sparta JK I 1
44. Paul Markus Kiisler Tartu JK Tammeka 1
45. Mattias Lepp Nõmme Kalju FC III 1
46. Hans Herzmann Tartu FC Helios Kollane 1
47. Kennet Padjus Tartu JK Tammeka 1
48. Bruno Vain JK Loo 1
49. Ilja Gornov Kohtla-Järve FC Viru Star 1
50. Mihkel Loo Tallinna Sparta JK I 1
51. Henri Raaper JK Tabasalu Sinine 1
52. Rasmus Lodi Tartu FC Helios Kollane 1
53. Mark Kaspar Kõnd Tartu JK Tammeka 1
19.12.2016 21:23









 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.