KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Premium liiga turniiri võitis Tallinna FC Levadia

Tartus A. Le Coq Sport Spordimajas jõudis lõpule Triobet Aastalõputurniir. Kahepäevase Premium liiga klubide turniiril võitis esikoha Tallinna FC Levadia.

Pikka aega juhtis tabelit Tallinna FC Infonet, kuid põneva lõpu järel leppisid nad teise kohaga. Kolmandale kohale tuli Tartu JK Tammeka.

Turniiri parimaks mängijaks valiti Eduard Golovljov FC Infonetist, nii parim väravavaht Sergei Lepmets, kui parim väravalööja Pavel Marin esindasid võitjameeskonda FC Levadiat.

Triobet Aastalõputurniiri Premium liiga turniir

Neljapäev, 29. detsember

I VOOR
15:00 Pärnu Linnameeskond – Rakvere JK Tarvas 1:0 - video
Väravad: 1:21 Toomas Pent
15:20 Tallinna FC Infonet – JK Narva Trans 6:3 - video
Väravad: 3:08, 11:14 Timur Bulavkin, 3:56 Vladimir Avilov, 4:39 Denis Maksimenko, 10:02, 13:17 Kirill Nesterov - 1:38 Artjom Škinjov, 5:34 Viktor Plotnikov, 8:16 Ruslan Slinko
15:40 Tartu JK Tammeka – Nõmme Kalju FC 3:2 - video
Väravad: 3:55 Jürgen Lorenz, 9:56 Marti Pähn, 14.24 Silver Grauberg - 8:19 Vlasiy Sinyavskiy, 16:08 Märten Kuusk
16:00 Tallinna FC Levadia – JK Sillamäe Kalev 4:1 - video
Väravad: 1:04 Martin Käos, 6:05 Pavel Marin, 11:14, 15:58 Rimo Hunt - 16:52 Denis Vnukov
16:20 Paide Linnameeskond – Tallinna FC Flora 3:3 - video
Väravad: 7:41 Michael Lilander, 12:55 Marten Saarlas, 16:12 Märten Pajunurm - 1:00 Rauno Sappinen, 3:57 Jan Kokla, 11:43 Mihkel Ainsalu

II VOOR
16:40 Rakvere JK Tarvas – Tallinna FC Infonet 0:1 - video
Väravad: 5:30 Kirill Nesterov
17:00 Nõmme Kalju FC – Pärnu Linnameeskond 1:1 - video
Väravad: 3:21 Igor Subbotin - 0:28 ov. Märten Kuusk
17:20 JK Sillamäe Kalev – Tartu JK Tammeka 0:1 - video
Väravad: 13:51 ov. Dmitri Kovtunovich
17:40 JK Narva Trans – Tallinna FC Flora 2:1 - video
Väravad: 3:04 Artjom Škinjov, 12:44 Ruslan Slinko - 12:19 Zakaria Beglarišvili
18:00 Paide Linnameeskond – Tallinna FC Levadia 2:1 - video
Väravad: 4:32 Rasmus Tomson, 15:45 Ander Ott Valge - 13:12 Gando Biala

III VOOR
18:20 Tallinna FC Infonet – Pärnu Linnameeskond 3:0 - video
Väravad: 3:24 Eduard Golovljov, 14.55 Eddie Ever, 16:59 Kirill Nesterov
18:40 Rakvere JK Tarvas – Nõmme Kalju FC 0:2 - video
Väravad: 1:48 Vlasiy Sinyavskiy, 6:26 Martin Mägi
19:00 JK Narva Trans – Paide Linnameeskond 1:1 - video
Väravad: 14:48 Artem Vološin - 12:36 Henri Hanson
19:20 Tallinna FC Flora – JK Sillamäe Kalev 0:1 - video
Väravad: 12:32 pen. Iraklii Torinava
19:40 Tartu JK Tammeka – Tallinna FC Levadia 4:4 - video
Väravad: 7:26, 16:50 Andre Paju, 9:51 Erki Mõttus, 11:41 Randin Rande - 2:08, 5:14 Pavel Marin, 8:00 Vladimir Vassiljev, 12:58 Gando Biala

IV VOOR
20:00 Rakvere JK Tarvas – JK Narva Trans 2:2
Väravad: 3:31 Taavi Münter, 5:05 Juhan Jograf Siim - 2:55, 8:40 Svjatoslav Jakovlev
20:20 Paide Linnameeskond – Nõmme Kalju FC 2:2 - video
Väravad: 1:53 Tristan Koskor, 7:44 Joosep Juha - 0:19 Carlos Perreira, 16:32 ov. Rasmus Tomson
20:40 JK Sillamäe Kalev – Tallinna FC Infonet 0:2 - video
Väravad: 5:06 Vladimir Avilov, Eduard Golovljov
21:00 Tallinna FC Flora – Tartu JK Tammeka 3:3 - video
Väravad: 0:29 Henri Järvelaid, 7:19 Mihkel Ainsalu, 10:42 Rauno Sappinen - 8:02 Erki Mõttus, 13:30 Reio Laabus, 14.25 Artur Uljanov
21:20 Tallinna FC Levadia – Pärnu Linnameeskond 5:0 - video
Väravad: 2:14, 9:21 Rimo Hunt, 7:08 Tabi Manga, 10:54 Vladimir Vassiljev, 12:49 Pavel Marin

V VOOR
21:40 JK Sillamäe Kalev – Paide Linnameeskond 1:0 - video
Väravad: 7:03 Denis Vnukov
22:00 Tartu JK Tammeka – Tallinna FC Infonet 1:1 - video
Väravad: 11:16 Marti Pähn - 2:23 Eduard Golovljov
22:20 Pärnu Linnameeskond – Tallinna FC Flora 0:2 - video
Väravad: 10:56 Gert Kams, 13:51 Joseph Saliste

Turniiri teine mängupäev. Reede, 30. detsember

V VOOR
15:00 Nõmme Kalju FC – JK Narva Trans 0:2 - video
Väravad: 0:45, 8:15 pen. Viktor Plotnikov
15:20 Tallinna FC Levadia – Rakvere JK Tarvas 1:0 - video
Väravad: 0:17 Mark Oliver Roosnupp

VI VOOR
15:40 Pärnu Linnameeskond – Tartu JK Tammeka 1:6 - video
Väravad: 3:32 Karmo Valk - 1.30 Reio Laabus, 4:21 Silver Grauberg, 5.06 Martin Aasmäe, 8.48 Randin Rande, 15:18 Martin Jõgi, 16:24 ov. Hendrik Vainu
16:00 Nõmme Kalju FC – JK Sillamäe Kalev 4:1 - video
Väravad: 0:16, 13:12 Märten Kuusk, 3:00 Robert Kirss, 16:08 Marcus Suurväli - 2:11 Artjom Davõdov
16:20 Tallinna FC Infonet – Paide Linnameeskond 3:2 - video
Väravad: 0:18 Aleksandr Kulinitš, 5:57 Roman Nesterovski, 7:14 Timur Bulavkin - 2:45, 16:13 Randy Padar
16:40 Tallinna FC Flora – Rakvere JK Tarvas 2:0 - video
Väravad: 12:13 Joseph Saliste, 15:30 Rauno Sappinen
17:00 JK Narva Trans – Tallinna FC Levadia 1:2 - video
Väravad: 0:24 Svjatoslav Jakovlev - 2:30 Mark Oliver Roosnupp, 10:12 Martin Käos

VII VOOR
17:20 Paide Linnameeskond – Tartu JK Tammeka 1:1 - video
Väravad: 1:54 Randy Padar - 7:06 Martin Aasmäe
17:40 Rakvere JK Tarvas – JK Sillamäe Kalev 0:3 - video
Väravad: 5:01 Mihail Slastsev, 9:08, 13:07 Denis Vnukov
18:00 JK Narva Trans – Pärnu Linnameeskond 1:1 - video
Väravad: 10:30 Svjatoslav Jakovlev - 14:42 Toomas Pent
18:20 Tallinna FC Flora – Tallinna FC Infonet 1:2 - video
Väravad: 0:36 Zakaria Beglarišvili - 3:52 Roman Nesterovski, 16:44 Eduard Golovljov
18:40 Tallinna FC Levadia – Nõmme Kalju FC 3:0 - video
Väravad: 6:49 Tabi Manga, 9:16 Rimo Hunt, 15:07 Markus Lokk
16:53 tõrjus Sergei Lepmets Kermo Pihelgase löödud penalti

VIII VOOR
19:00 Paide Linnameeskond – Rakvere JK Tarvas 5:0 - video
Väravad: 1:54 Rasmus Tomson, 4:27 Henri Hanson, 5:10 Marten Saarlas, 9:03 Märten Pajunurm, 11:18 Randy Padar
19:20 Tartu JK Tammeka – JK Narva Trans 2:2 - video
Väravad: 8:25 Martin Aasmäe, 12:31 Silver Grauberg - 4:37, 16:09 Pavel Marushko
19:40 Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Flora 0:5 - video
Väravad: 3:17 Rauno Alliku, 4:04, 4:46, 12:16 Zakaria Beglarišvili, 14:18 Henri Järvelaid
20:00 JK Sillamäe Kalev – Pärnu Linnameeskond 4:0
Väravad: 1:33 Dmitri Kovtunovich, 4:46 Emmanuel Gurtckaia, 9:49 Iraklii Torinava, 14:39 Denis Vnukov
20:20 Tallinna FC Infonet – Tallinna FC Levadia 1:2 - video
Väravad: 12:34 Aleksandr Kulinitš - 3:03 Pavel Marin, 8:17 Tabi Manga

IX VOOR
20:40 Tartu JK Tammeka – Rakvere JK Tarvas 1:0 - video
Väravad: 11:16 Martin Jõgi
21:00 Pärnu Linnameeskond – Paide Linnameeskond 0:5 - video
Väravad: 1:01 Rasmus Tomson, 4:49 Henri Hanson, 10:17 Alex Sander Sepp, 11:45 ov. Henrik Vainu, 14:43 Tristan Koskor
21:20 JK Narva Trans – JK Sillamäe Kalev 1:2 - video
Väravad: 5:29 German-Guri Lvov - 10:29 Mihail Slastsev, 12:17 Iraklii Torinava
21:40 Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Infonet 1:3 - video
Väravad: 6:17 Robert Kirss - 6:50 Timur Bulavkin, 8:38 Aleksandr Kulinitš, 13:06 Eduard Golovljov
22:00 Tallinna FC Flora – Tallinna FC Levadia 1:3 - video
Väravad: 15:50 Rauno Sappinen - 5:25 Artjom Artjunin, 10:31 Mark Oliver Roosnupp, Pavel Marin

Lõplik turniiritabel

Tallinna FC Levadia 7 1 1 25-10 22
Tallinna FC Infonet 7 1 1 22-10 22
Tartu JK Tammeka 4 5 0 22-14 17
JK Sillamäe Kalev 5 0 4 13-12 15
Paide Linnameeskond 3 4 2 21-12 13
Tallinna FC Flora 3 2 4 18-14 11
JK Narva Trans 2 4 3 15-17 10
Nõmme Kalju FC 2 2 5 12-20 8
Pärnu Linnameeskond 1 2 6 4-27 5
Rakvere JK Tarvas 0 1 8 2-18 1

Kõik väravalööjad

1. Pavel Marin Tallinna FC Levadia 6
2. Rimo Hunt Tallinna FC Levadia 5
3. Denis Vnukov JK Sillamäe Kalev 5
4. Zakaria Beglarishvili Tallinna FC Flora 5
5. Eduard Golovljov Tallinna FC Infonet 5
6. Svjatoslav Jakovlev JK Narva Trans 4
7. Kirill Nesterov Tallinna FC Infonet 4
8. Randy Padar Paide Linnameeskond 4
9. Timur Bulavkin Tallinna FC Infonet 4
10. Rauno Sappinen Tallinna FC Flora 4
11. Iraklii Torinava JK Sillamäe Kalev 3
12. Mark Oliver Roosnupp Tallinna FC Levadia 3
13. Aleksandr Kulinitš Tallinna FC Infonet 3
14. Silver Grauberg Tartu JK Tammeka 3
15. Henri Hanson Paide Linnameeskond 3
16. Luc Landry Tabi Manga Tallinna FC Levadia 3
17. Märten Kuusk Nõmme Kalju FC 3
18. Viktor Plotnikov JK Narva Trans 3
19. Martin Aasmäe Tartu JK Tammeka 3
20. Rasmus Tomson Paide Linnameeskond 3
21. Randin Rande Tartu JK Tammeka 2
22. Reio Laabus Tartu JK Tammeka 2
23. Joseph Saliste Tallinna FC Flora 2
24. Martin Jõgi Tartu JK Tammeka 2
25. Mihail Slastsev JK Sillamäe Kalev 2
26. Marti Pähn Tartu JK Tammeka 2
27. Märten Pajunurm Paide Linnameeskond 2
28. Aime Marcelin Gando Biala Tallinna FC Levadia 2
29. Tristan Koskor Paide Linnameeskond 2
30. Toomas Pent Pärnu Linnameeskond 2
31. Artjom Škinjov JK Narva Trans 2
32. Andre Paju Tartu JK Tammeka 2
33. Vladimir Vassiljev Tallinna FC Levadia 2
34. Pavel Marushko JK Narva Trans 2
35. Mihkel Ainsalu Tallinna FC Flora 2
36. Erki Mõttus Tartu JK Tammeka 2
37. Henri Järvelaid Tallinna FC Flora 2
38. Robert Kirss Nõmme Kalju FC 2
39. Roman Nesterovski Tallinna FC Infonet 2
40. Vladimir Avilov Tallinna FC Infonet 2
41. Vlasi Sinjavski Nõmme Kalju FC 2
42. Martin Käos Tallinna FC Levadia 2
43. Marten Saarlas Paide Linnameeskond 2
44. Ruslan Slinko JK Narva Trans 2
45. Carlos Perrejra Nõmme Kalju FC 1
46. Marcus Suurväli Nõmme Kalju FC 1
47. Denis Maksimenko Tallinna FC Infonet 1
48. Emmanuel Gurtckaia JK Sillamäe Kalev 1
49. Jan Kokla Tallinna FC Flora 1
50. Igor Subottin Nõmme Kalju FC 1
51. Martin Mägi Nõmme Kalju FC 1
52. Artur Uljanov Tartu JK Tammeka 1
53. Markus Lokk Tallinna FC Levadia 1
54. Alex Sander Sepp Paide Linnameeskond 1
55. Michael Lilander Paide Linnameeskond 1
56. Dmitri Kovtunovich JK Sillamäe Kalev 1
57. Ander Ott Valge Paide Linnameeskond 1
58. Taavi Münter Rakvere JK Tarvas 1
59. Joosep Juha Paide Linnameeskond 1
60. Karmo Valk Pärnu Linnameeskond 1
61. Artjom Davõdov JK Sillamäe Kalev 1
62. Jürgen Lorenz Tartu JK Tammeka 1
63. German-Guri Lvov JK Narva Trans 1
64. Artem Voloshin JK Narva Trans 1
65. Juhan Jograf Siim Rakvere JK Tarvas 1
66. Gert Kams Tallinna FC Flora 1
67. Rauno Alliku Tallinna FC Flora 1
68. Artjom Artjunin Tallinna FC Levadia 1
69. Eddie Ever Tallinna FC Infonet 1




30.12.2016 22:30













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.