29

03.2017

18:59

U16 koondis alistas kindlalt Helsingi eakaaslased

Eesti U16 koondis alistas täna EJLi jalgpallihallis toimunud treeningmängus 2:0 Helsingi U16 koondise.

Eesti läks kohtumist juhtima 33. minutil, kui täpne oli Ivan Timofejev. Kohtumise teise värava lõi 47. minutil Jaagup Luts.

Eestil oli mängu vältel veel arvukalt võimalusi oma eduseisu suurendada, kokku tabati lausa neljal korral latti.

Eesti koosseis: 1 - Karl Jakob Hein (41. 12 - Tilk), 2 - Kristo Hussar (41. 14 - Lani), 3 - Erik Kruglov (41. 13 - Toomsalu), 4 - Kristjan Stüff, 5 - Karlis Karro (41. 15 - Tammiksaar), 6 - Markus Kuldkepp (41. 16 - Leht), 8 - Patrick Genro Veelma (52. 18 - Aganitš), 7 - Murad Velijev (52. 17 - Tammeorg), 10 - Nikita Mihhailov (52. 20 - Palumets), 11 - Ivan Timofejev (52. 21 - Tiits), 9 - Arthur Jeršov (41. 19 - Luts).
Vahetuses: 12 - Martin Tilk, 13 - Ats Toomsalu, 15 - Alfred Tammiksaar, 16 - Hugo Henrik Leht, 17 - Karl Tammeorg, 18 - Daniel Aganitš, 19 - Jaagup Luts, 20 - Kevor Palumets, 21 - Andreas Tiits, 14 - Karl Lani.

Mai lõpus ja juuni alguses mängib Eesti U16 koondis kahel korral Berliini eakaaslastega.

Pildil noortekoondise peatreener Andres Koogas (paremal) ja abitreener Andrei Veis