30

05.2017

19:45

U16 koondis alistas Berliini 1:0

Eesti U16 koondis võõrustab sel nädalal kahel korral Berliini eakaaslaseid. Täna EJLi TNTK väljakul toimunud avamatš lõppes eestlaste 1:0 võiduga.

Mängu avapoolaeg lõppes väravateta viigiga ning kogu kohtumise vältel pidid täna puhta puuri hoidnud Karl Jakob Hein vaid mõnel korral mängu sekkuma.

Kohtumise ainus värav sündis 73. minutil, kui Eesti teenis vastase poolel küljejoone lähedalt karistuslöögi. Andreas Tiits lõi pika palli kasti ning täpse pealöögiga suunas palli väravasse Mark Petrov. Berliinil oli mõned minutid hiljem sarnasest olukorrast võimalik mänguseis viigistada, kuid külaliste pealöök läks veidi väravast mööda.

Kaks meeskonda on taas vastamisi EJLi TNTK väljakul neljapäeval kell 18. Pealtvaatajatele on sissepääs tasuta.

Eesti U16 koondise tänane koosseis: 1 – Karl Jakob Hein, 2 – Karl Lani (55. 22 – Hussar), 3 – Erik Kruglov, 4 – Ats Toomsalu, 5 – Alfred Tammiksaar (55. 15 – Stüff), 6 – Artjom Komlov (66. 16 – Kari), 7 – Arthur Jeršov (55. 17 – Velijev), 8 – Patrick Genro Veelma (66. 18 – Aganitš), 9 – Jaagup Luts (55. 19 – Petrov), 10 – Nikita Mihhailov (55. 20 – Iljin), 11 – Ivan Timofejev (55. 21 – Tiits).
Vahetuses: 12 – Martin Tilk, 13 – Ronald Matvienko, 15 – Kristjan Stüff, 16 – Tanel Kari, 17 – Murad Velijev, 18 – Daniel Aganitš, 19 – Mark Petrov, 20 – Aleksander Iljin, 21 – Andreas Tiits, 22 – Kristo Hussar, 23 – Kevor Palumets.