KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
IV liiga - Lõuna piirkond» MÄNGUDE KALENDER (2016)
I voor
10.04 16:00Viljandi JK Tulevik IIIFC Jõgeva Wolves2 : 4mängu ankeet protokoll
10.04 19:00FC Helios TartuFC Helios Võru0 : -mängu ankeet protokoll
10.04 19:00Tartu JK Tammeka U19FC Elva II2 : 1mängu ankeet protokoll
II voor
16.04 14:00FC Helios VõruTartu JK Tammeka U191 : 6mängu ankeet protokoll
17.04 16:30SK RoosuViljandi JK Tulevik III1 : 7mängu ankeet protokoll
02.07 14:00FC Jõgeva WolvesFC Helios Tartu10 : 0mängu ankeet protokoll
III voor
23.04 17:00FC Elva IIFC Helios Võru1 : 2mängu ankeet protokoll
24.04 16:00FC Helios TartuSK Roosu2 : 2mängu ankeet protokoll
24.04 16:30Tartu JK Tammeka U19FC Jõgeva Wolves6 : 3mängu ankeet protokoll
IV voor
07.05 11:00Viljandi JK Tulevik IIIFC Helios Tartu3 : 1mängu ankeet protokoll
07.05 14:00FC Jõgeva WolvesFC Elva II1 : 1mängu ankeet protokoll
07.05 14:00SK RoosuTartu JK Tammeka U192 : 3mängu ankeet protokoll
V voor
14.05 14:00FC Elva IISK Roosu3 : 3mängu ankeet protokoll
15.05 16:30FC Helios VõruFC Jõgeva Wolves2 : 1mängu ankeet protokoll
15.05 18:30Tartu JK Tammeka U19Viljandi JK Tulevik III6 : 1mängu ankeet protokoll
VI voor
20.05 19:00FC Helios TartuTartu JK Tammeka U191 : 3mängu ankeet protokoll
20.05 19:00Viljandi JK Tulevik IIIFC Elva II4 : 0mängu ankeet protokoll
22.05 16:00SK RoosuFC Helios Võru0 : 5mängu ankeet protokoll
VII voor
29.05 11:00FC Elva IIFC Helios Tartu3 : 1mängu ankeet protokoll
29.05 14:00FC Jõgeva WolvesSK Roosu8 : 0mängu ankeet protokoll
29.05 17:00FC Helios VõruViljandi JK Tulevik III1 : 1mängu ankeet protokoll
VIII voor
04.06 13:00FC Elva IITartu JK Tammeka U191 : 0mängu ankeet protokoll
04.06 14:00FC Jõgeva WolvesViljandi JK Tulevik III3 : 1mängu ankeet protokoll
21.06 18:00FC Helios VõruFC Helios Tartu6 : 2mängu ankeet protokoll
IX voor
11.06 14:00Viljandi JK Tulevik IIISK Roosu2 : 0mängu ankeet protokoll
12.06 17:00Tartu JK Tammeka U19FC Helios Võru8 : 2mängu ankeet protokoll
12.06 19:00FC Helios TartuFC Jõgeva Wolves2 : 2mängu ankeet protokoll
X voor
18.06 14:00FC Helios VõruFC Elva II3 : 0mängu ankeet protokoll
18.06 14:00SK RoosuFC Helios Tartu1 : 2mängu ankeet protokoll
19.06 16:00FC Jõgeva WolvesTartu JK Tammeka U191 : 14mängu ankeet protokoll
XI voor
30.07 14:00FC Elva IIFC Jõgeva Wolves1 : 2mängu ankeet protokoll
30.07 18:00Tartu JK Tammeka U19SK Roosu14 : 0mängu ankeet protokoll
31.07 19:00FC Helios TartuViljandi JK Tulevik III2 : 0mängu ankeet protokoll
XII voor
05.08 19:00Viljandi JK Tulevik IIITartu JK Tammeka U191 : 0mängu ankeet protokoll
06.08 14:00SK RoosuFC Elva II0 : 7mängu ankeet protokoll
07.08 16:00FC Jõgeva WolvesFC Helios Võru7 : 5mängu ankeet protokoll
XIII voor
13.08 14:00FC Helios VõruSK Roosu5 : 1mängu ankeet protokoll
13.08 18:00Tartu JK Tammeka U19FC Helios Tartu3 : 1mängu ankeet protokoll
14.08 18:00FC Elva IIViljandi JK Tulevik III1 : 2mängu ankeet protokoll
XIV voor
20.08 14:00Viljandi JK Tulevik IIIFC Helios Võru2 : 0mängu ankeet protokoll
21.08 16:00SK RoosuFC Jõgeva Wolves1 : 7mängu ankeet protokoll
21.08 19:00FC Helios TartuFC Elva II3 : 4mängu ankeet protokoll
XV voor
27.08 14:00FC Elva IIFC Helios Tartu4 : 1mängu ankeet protokoll
27.08 14:00FC Helios VõruViljandi JK Tulevik III1 : 5mängu ankeet protokoll
27.08 14:00FC Jõgeva WolvesSK Roosu+ : - protokoll
XVI voor
04.09 16:00SK RoosuFC Helios Võru- : + protokoll
04.09 16:00Viljandi JK Tulevik IIIFC Elva II4 : 2mängu ankeet protokoll
04.09 19:00FC Helios TartuTartu JK Tammeka U19- : 5mängu ankeet protokoll
XVII voor
09.09 20:00Tartu JK Tammeka U19Viljandi JK Tulevik III2 : 1mängu ankeet protokoll
10.09 14:00FC Helios VõruFC Jõgeva Wolves4 : 1mängu ankeet protokoll
11.09 16:00FC Elva IISK Roosu+ : -mängu ankeet protokoll
XVIII voor
17.09 17:00Viljandi JK Tulevik IIIFC Helios Tartu4 : 1mängu ankeet protokoll
18.09 16:00FC Jõgeva WolvesFC Elva II7 : 0mängu ankeet protokoll
18.09 16:00SK RoosuTartu JK Tammeka U19- : + protokoll
XIX voor
21.09 19:00FC Helios TartuSK Roosu+ : - protokoll
24.09 15:00FC Elva IIFC Helios Võru1 : 0mängu ankeet protokoll
24.09 17:30Tartu JK Tammeka U19FC Jõgeva Wolves6 : 1mängu ankeet protokoll
XX voor
01.10 12:00FC Helios VõruTartu JK Tammeka U190 : 7mängu ankeet protokoll
01.10 14:00FC Jõgeva WolvesFC Helios Tartu7 : 2mängu ankeet protokoll
01.10 14:00SK RoosuViljandi JK Tulevik III- : + protokoll
XXI voor
07.10 19:30Tartu JK Tammeka U19FC Elva II1 : 2mängu ankeet protokoll
09.10 16:00Viljandi JK Tulevik IIIFC Jõgeva Wolves3 : 4mängu ankeet protokoll
09.10 20:00FC Helios TartuFC Helios Võru0 : 4mängu ankeet protokoll
 















 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.